• GoHome Professional
indomio do 240 m2 prizemlje novogradnja do 180000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 240 m2 prizemlje novogradnja do 180000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 240 m2 prizemlje novogradnja do 180000 eura do 1800 eura/m2 što manji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "indomio do 240 m2 prizemlje novogradnja do 180000 eura do 1800 eura/m2 što manji zadnjih 14 dana" pronađeno 35 nekretnina - prosečna cena 575 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1500 eura
    • do 1800 eura (prosečna cena)
    • do 2200 eura
    • do 18 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, DUVANIŠTE, 78.200 €, 46,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvoiposoban stan u novogradnji smeštenoj na dobroj lokaciji, u mirnijem delu grada na Trošarini. Površine je 46m2, nalazi se u prizemlju zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i kupatilom, dve spavaće sobe, kupatila. U gradnji se koriste....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 450 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića 1.0, 25m2, VPR/6, grejanje na struju, interfon Izdaje se odličan jednosoban stan na Karaburmi, u neposrednoj blizini Bogoslovije. Stan se nalazi na visokom prizemlju, dvorišno je orijentisan ka parku zgrade. Potpuno je nov i opremljen za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 400 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi za izdavanje funkcionalan stan u novogradnji, smešten u ulici Oblakovska, opština Savski venac. Stan ima površinu od 27m² i organizovan je kao garsonjera (0.5). Nalazi se u prizemlju uredne zgrade sa ukupno četiri sprata. Nekretnina je potpuno nova i do sada neuseljavana,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'indomio do 240 m2 prizemlje novogradnja do 180000 eura do 1800 eura/m2 što manji zadnjih 14 dana'
198.000 €
400 €
68.000 €
  Stan, NIŠ, Medijana, 58.000 €, 30,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov poslovni prostor u neposrednoj blizini parka Čair. Ukupna površina je 30m2, nalazi se na visokom prizemlju stambeno-poslovnog objekta novije gradnje. Grejanje je na etažno, na struju. Zbog same pozicije, ali i odvojenog ulaza od zgrade, ovo je idealna ponuda za različite....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 450 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i traženom delu Bulbuldera i Zvezdare, u zgradi novije gradnje, izdaje se potpuno renoviran i moderno opremljen stan površine 30 m², smešten u prizemlju kvalitetne zgrade novije gradnje. Lokacija je izuzetno praktična – u neposrednoj blizini nalaze se prodavnice, supermarketi,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 750 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 40 m2, smešten u modernoj novogradnji u ulici Kneza Stracimira, u mirnom delu Vračara, u neposrednoj blizini Južnog bulevara. Stan se nalazi u prizemlju uredne i reprezentativne zgrade sa liftom, koja se izdvaja kvalitetom gradnje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 750 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan 2.0 stan za izdavanje na Vračaru Otkrivamo vam ekstra luksuzan, kompletno opremljen stan u modernoj novogradnji . Stan je opremljen centralnim i podnim grejanjem, inverter klima uređajem i video-interfonom, pružajući savršen spoj udobnosti i elegancije. Ključne karakteristike:....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 750 € na 720 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 720 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 750 €
08.05.2026 - 720 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan u novogradnji na Voždovcu, u ulici Kralja Vladimira, u blizini Bioskopa Voždovac. Stan površine 40 m2 nalazi se u prizemlju moderne zgrade i predstavlja idealan izbor za one koji žele kombinaciju komfora i privatnog spoljnog prostora.Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, neuseljavan stan u kvalitetnoj novogradnji u ulici Vojvode Blažete na Zvezdari. Stan se nalazi na visokom prizemlju, što se može videti na snimku iz oglasa. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, dodatne manje sobe koja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 550 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, neuseljavan dvosoban stan površine 46 m² u Futoškoj ulici, Novi Sad. Stan se nalazi u visokom prizemlju nove zgrade (2026.) sa liftom i pristupom za invalide. Dvorišno orijentisan, svetao – dnevni boravak povezan sa kuhinjom i izlazom na prostranu terasu, spavaća soba....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 550 €, 46,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, neuseljavan dvosoban stan, savršen za poslovnu delatnost, na izuzetnoj lokaciji – u neposrednoj blizini Kliničkog centra u Futoškoj ulici. Odličan izbor za: ordinacije, kancelarije, konsultantske usluge, IT firme, kozmetičke ili edukativne centre. Visoko prizemlje....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 71.150 €, 48,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan od 48 m² u novogradnji, na prizemlju zgrade sa liftom (3 sprata), sa pripadajućim dvorištem od 20 m² koje pruža dodatni komfor i prostor za uživanje. Struktura stana: hodnik, trpezarija, dnevni boravak, spavaća soba i kupatilo. Ispred zgrade se nalazi parking, a mirna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 750 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna novogradnja sa terasom na Voždovcu, u okviru kompleksa Voždove kapije, potpuno namešten stan. Južna orijentacija obezbeđuje dosta prirodne svetlosti tokom celog dana. Postoji mogućnost iznajmljivanja garažnog ili parking mesta. Pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 550 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Mirijevo - Oaza, luksuzan nov dvosoban stan, 50m2, parking Izdaje se potpuno nov, luksuzno opremljen dvosoban stan u Mirijevu, u kompleksu Oaza, na odličnoj i mirnoj lokaciji. Stan ima 47 m2 i nalazi se u visokom prizemlju moderne novogradnje sa liftom (ukupno 5 spratova). Funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, VINIK, 96.260 €, 51,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U potrazi ste za novogradnjom u naselju koje polako postaje novi centar Niša, ovo je ponuda na koju treba obratiti pažnju. Prodaje se nov jednoiposoban stan u Panteleju. Stan je površine 50,66 i nalazi se u prizemlju zgrade sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 850 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 850 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan stan + garaža, odmah useljiv Izdaje se potpuno nov, nikada useljavan stan koji pruža savršen spoj komfora i funkcionalnosti. Stan je površine 51 m², po strukturi dvosoban (2.0), pažljivo projektovan kako bi maksimalno iskoristio prostor i obezbedio prijatan boravak. Posebnu....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 111.119 € na 99.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 99.000 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 111.119 €
03.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Surčin, Malinjak, novogradnja, PR, 55,02m2, 2,0, 99.000 eur U ponudi stan u izgradnji, u kompleksu Airoport residence-a, sa očekivanim rokom izgradnje do kraja 2025. god., predviđen kao poslovni prostor. Po strukturi dvosoban, površine 55,02m2, nalazi se na prizemlju dvospratne zgrade.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.100 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spava��u sobu, klimatizacija je obezbe��ena pomo��u multisplit sistema, a grejanje je sa toplate, uz kontrolu potro��nje. Gara��no mesto uklju��eno u cenu. Izuzetna zgrada u ponudi BW - Aria, interesantnog dizajna, sastoji....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 121.135 € na 108.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 59,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 121.135 €
03.05.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Surčin, Malinjak, novogradnja, PR, 59,98m2, 3,0, 108.000eur U ponudi stan predviđen kao poslovni prostor, u izgradnji, u kompleksu Airoport residence-a, sa očekivanim rokom izgradnje do kraja 2025. god. Po strukturi trosoban, površine 59,98m2, nalazi se na prizemlju dvospratne zgrade.....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 73.400 €, 59,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja u završnoj fazi oko 95% radova je završeno, a useljenje se očekuje veoma brzo. Nekretnina se nalazi u jednoj od najboljih i najmirnijih ulica u Kaluđerici, u prijatnom i tihom komšiluku, idealnom za porodičan život. Lokacija pruža odličnu povezanost sa gradom i brz pristup....

 
 
 
  Stan, ZAKLOPAČA, 87.000 €, 63,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, odmah useljiv stan u mirnom i lepom delu Boleča, na početku naselja. Struktura: Dve spavaće sobe, dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, ostava, hodnik, terasa. Ukupna korisna površina: 63 m² Uknjiženo: 49 m² + ostava 3 m² + terasa 11 m² Karakteristike stana: Kvalitetan....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 112.000 €, 65,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

- U ponudi stan, novogradnja na odličnoj lokaciji u Surčinu; - Izgradnja na građevinsku dozvolu, potpuno uredna dokumentacija, vodi se kao poslovni prostor. - Pozicioniran na prizemlju, od ukupno dva sprata; - Grejanje etažno strujno, kotao unutar jedinice; - Hrastov parket, PVC šestokomorna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 101206, PR/VI, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, dvorište/bašta, stambena zgrada. Ekskluzivan, dvoiposoban stan u prestižnom kompleksu A blok.Stan se nalazi u prizemlju i poseduje veliko privatno dvorište/terasu od 30 m², što ga čini retkom i izuzetno....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Autokomanda, 500 €, 65,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je ustupanje termina u moderno uređenom prostoru u novogradnji na Dušanovcu, idealnom za fitnes, jogu, pilates ili školice sporta. Prostor se nalazi u prizemlju zgrade novije gradnje (2020) i već je u funkciji – u njemu se trenutno održavaju treninzi, a postoji mogućnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Jajinci, 700 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno svetao, funkcionalan, trostrano orijentisan, trosoban stan u novogradnji koja je opremljena potpuno novim nameštajem i opremom. Idelan spoj mira, privatnosti i vrhunske udobnosti. Stan je površine 68m2, nalazi se na visokom prizemlju tek izgrađene zgrade.Sa jedne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.500 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna zgrada koja se odlikuje najvišim standardom luksuza i kvaliteta - Queen's Park nalazi se u blizini Savskog parka, kao i rekonstruisanog Savskog trga. Pruža mogućnost života po najvišim standardima kvaliteta i komfora. Svojim terasastim arhitektonskim izgledom omogućava....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 145.000 €, 90,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 82.000 €, 120,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Novoizgrađena kuća nalazi se u sivoj fazi izgradnje građena od termo blokova.U suterenu se nalazi garaža,u prizemlju je organizovan stambeni do kuće.Centralni deo čini prostrani dnevni boravak povezan sa kuhinjom.Pored toga u prizemlju se nalazi spavaća soba,kupatilo i još jedna soba....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.150 €, 135,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Fantastičan Penthaus apartman sa dve spavaće sobe na vrhu zgrade dobro očuvanog objekta sa 24-satnim video nadzorom i fenomenalnim pogledom sa privatne ogromne terase orijentisana na sve strane neba počevši od Hrama Svetog Save iz blizine, Beograd i širu okolinu. Ovaj Penthaus je....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 1.600 €, 144,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal se nalazi u prizemlju stambeno-poslovne zgrade, a čine ga velika prostorija, koja vrlo adaptilna u više prostorija i jedan toalet sa umivaonikom sa mogućnošću proširenja na još jedan mokri čvor. Dužnom celog lokala, oko 20m, nalazi se izlog koji se naslanja na veliku terasu....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 2.200 €, 146,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal sa velikim izlogom i baštom u neposrednoj blizini Đeram pijace i Bulevara, jedne od najfrekventnijih i najživljih gradskih zona. Lokal je u novogradnji i prostire se na dva nivoa: prizemlje: 97 m² gornji nivo: 49 m² Prostor je funkcionalan i prilagodljiv različitim....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 3.500 €, 150,00 m2 cca 23 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan poslovni prostor od 150 m u novoj zgradi na Vra��aru, u neposrednoj blizini Ju��nog bulevara. Funkcionalno organizovan, svetao i reprezentativan, prostor je idealan za kompanije i profesionalne delatnosti kojima su va��ni kvalitet prostora, savremen ambijent i dobra lokacija.....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, 2.800 €, 220,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetna, komforna kuća (vertikala), veoma kvalitetno izgrađena i vrlo lepo uređena. Prostire se na tri nivoa - suteren, prizemlje i sprat. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak sa izlazom na terasu (baštu) i prelepo uređeno dvorište. Pored se nalazi potpuno opremljena kuhinja, zasebna....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 190.000 €, 250,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Spratna kuća u novijoj gradnji, prostrana, u tri nivoa, prizemlje i sprat su iste strukture, a sastoje se iz dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, ostave ili vešernice i terase, dok je na potkrovlju jedna neadaptirana prostorija. Kuća je opemljena gradskom vodom,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-34 (od ukupno 34)

<< <1> >>