• GoHome Professional
indomio do 240 m2 pogodan do 784 eura klima što ve - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 240 m2 pogodan do 784 eura klima što ve - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 240 m2 pogodan do 784 eura klima što veći pala cena

  • Za upit "indomio do 240 m2 pogodan do 784 eura klima što veći pala cena" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 11 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 744 eura (malo jeftiniji)
    • 823 eura (malo skuplji)
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.01.2026 - 750 €
10.04.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127453, I/III, klima, francuski balkon, terasa, renoviran. Izdaje se osunčan, dvostrano orijentisan salonski stan na 1. spratu, u blizini Bulevara kralja Aleksandra i Vojislava Ilića.Stan se sastoji od dve spavaće sobe, dnevnog boravka i dodatne, višenamenske sobe (idealne....

 
 
 
 
-29%

Promena cene sa 990 € na 700 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 700 €, 120,00 m2 cca 6 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.11.2025 - 990 €
24.04.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru grada kod TC Kalča. Poslovni prostor se nalazi na prvom spratu. Poslovni prostor je površine 120m2 i sastoji se od ulaznog dela, 4 prostorija od kojih je jedna prostorija sa kuhinjom i kupatila. Grejanje je etažno, na pelet, a u svakoj prostoriji....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 550 € na 450 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Jagodin Mala, 450 €, 80,00 m2 cca 6 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.11.2025 - 550 €
13.02.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan i kompletno renoviran poslovni prostor na Panteleju u neposrednoj blizini drugog kružnog toka. Poslovni prostor se nalazi na 2. spratu stambeno-poslovne objekta. Prostor je površine 80m2 i sastoji se od jedne veće prostorije sa kuhinjom, dve posebne kancelarije hodnika,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'indomio do 240 m2 pogodan do 784 eura klima što veći pala cena'
700 €
550 €
490 €
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 850 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 990 €
20.04.2026 - 900 €
01.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se troiposoban stan, salonac površine 70m2, Vračar, kod Kalenić pijace. Stan se nalazi na visokom prizemlju, polunamešten je, pogodan za život i poslovni prostor. Grejanje je centralno, a prostor je i klimatizovan. Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 1.000 € na 800 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 800 €, 68,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 1.000 €
10.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, luksuzno opremljen trosoban stan od 68 m² u zgradi iz 2024. godine, na petom spratu od ukupno šest, sa liftom. Stan je svetao, moderno organizovan i funkcionalan, sa otvorenim konceptom dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje. Potpuno je namešten, ima klima uređaj i terasu,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 630 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 630 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno adaptiran i namešten stan u mirnom delu Banovog brda, pogodan za stanovanje ili privatnu poslovnu praksu (advokatska kancelarija, psihoterapija, IT i sl.) — stan se nalazi na visokom prizemlju. Raspored: predsoblje, garderober, kupatilo, dnevna soba, odvojena spavaća....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 750 €, 49,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 800 €
08.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i svetao dvosoban stan površine 49m2 u prestižnom stambeno-poslovnom kompleksu Voždove kapije, u ulici Vojvode Stepe, preko puta Saobraćajnog fakulteta. Stan se nalazi na idealnom II spratu, u zgradi sa 3 lifta, recepcijom, video nadzorom i fizičkim obezbeđenjem.....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 700 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u novogradnji sa garažom - Lipov lad - 48 m2 - 600 euraLokacija: Lipov lad, preko puta ATŠ-a Kvadratura: 48 m2 Struktura: Dnevna soba + odvojena spavaća soba Cena zakupa: 600 eura mesečno Sprat: 5 / 6 Grejanje: Centralno grejanje po utrošku Stanje: Novogradnja Nameštenost:....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 500 €
10.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad, u ponudi je izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan površine 47 m2, koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na 1. spratu u kvalitetnoj i održavanoj zgradi novije gradnje sa liftom.....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 400 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 500 €
30.03.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 110200, II/, klima, terasa. Blizina CENTRA, noviji, ul Djurdja Brankovića, prelep stan, ODMAH USELJIV. Stan je 2 sprat, bez lifta. Pogodan za strance, ali bez kućnih ljubimaca. Depozit obavezan. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50%....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 700 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 750 €
10.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo dvosoban stan u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, u ulici Stojana Protića u luksuznoj zgradi novije gradnje. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, kuhinje, dnevne sobe, spavaće sobe i terase. Ušuškan i orijentisan ka mirnom dvorištu. Mogućnost grejanja putem klima....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 450 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 500 €
08.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Lepo opremljen jednosoban stan 42 m2 - Vračar, Crveni krstIzdaje se prijatan, kompletno namešten jednosoban stan površine 42 m2 u mirnom delu Vračara, u ulici Vojislava Ilića, u blizini Crvenog krsta. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom i pruža južnu orijentaciju sa obiljem....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 380 € na 360 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 360 €, 22,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 400 €
12.04.2026 - 380 €
10.05.2026 - 360 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera na odličnoj lokaciji, na potezu izmedju Beogradjanke i Zelenog venca, u ulici Admirala Geprata. Prostor iako skromne kvadrature, funkcionalno koncipiran sa svim neophodnim nameštajem i tehnikom za prijatan boravak. Renoviran, klimatizovan, izolovan, dvorišno orijentisan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 13)

<< <1> >>