• GoHome Professional
indomio do 240 m2 pala cena parking zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 240 m2 pala cena parking zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 240 m2 pala cena parking zadnjih 7 dana lift što veći do 894 eura

  • Za upit "indomio do 240 m2 pala cena parking zadnjih 7 dana lift što veći do 894 eura" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 10 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 849 eura (malo jeftiniji)
    • 938 eura (malo skuplji)
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 650 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sre��en, potpuno opremljen stan u novogradnji, odvojena spava��a soba, cg po utro��ku, video nadzor, gara��no mesto ura��unato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se pla��a u iznosu od 50%+ PDV dogovorene jednomese��ne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 85,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 900 €
06.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux sređen, izuzetan stan, kvalitetan, potpuno namešten, dve spavaće sobe, dva kupatila, dve terase, parking mesto sa fizičkim obezbeđenjem uz doplatu, odmah useljiv. Obavezan depozit u iznosu od 800 eura. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosi od 50% + PDV dogovorene jednomesečne....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 400 € na 300 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 74,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 400 €
10.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan dvoiposoban stan 74m2 na trećem spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od prostranog hodnika, dve spavaće sobe, kupatila, odvojene kuhinje, trpezarije i velikog svetlog dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa prelepim pogledom na grad. Takodje postoji izlaz....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'indomio do 240 m2 pala cena parking zadnjih 7 dana lift što veći do 894 eura'
600 €
850 €
800 €
 
-21%

Promena cene sa 1.200 € na 950 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 950 €, 69,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 1.200 €
06.05.2026 - 950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran i moderno opremljen trosoban stan površine 69 m2, smešten na 5. spratu uredno održavane zgrade sa liftom, na izuzetnoj lokaciji na Novom Beogradu - preko puta Studentskog grada.Stan je južno orijentisan, veoma svetao i funkcionalnog rasporeda, idealan za....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 990 € na 890 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 890 €, 61,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.01.2026 - 990 €
08.05.2026 - 890 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108733, III/XXII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan u novoizgrađenom kompleksu Wellport.Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, terase. U okviru kompleksa je privatni park....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 430 € na 400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 400 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 430 €
08.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Ozbiljnim zakupcima na du��e, izdaje se nov stan sa dve spava��e sobe u suterenu nove zgrade, sa novim name��tajem i tehnikom. Norve��ki radijatori. Novo, do sada neuseljavano, mogu��nost zakupa obezbe��enog parking mesta pored zgrade. Zakup 400e+depozit 400e+ agencijska provizija....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 550 €, 57,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 600 €
08.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Konjarnik - Dr Zore Ilić-Obradović 2.0, 57m2 (lođa 5m2), 5/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum Odličan, kompletno renoviran dvosoban stan sa savremenim i moderno opremljenim enterijerom. Stan se može koristiti i kao dvoiposoban - kuhinja sa trpezarijom je izuzetno komforna....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 450 € na 390 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 390 €, 56,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 450 €
10.05.2026 - 390 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvoiposoban stan u samom centru grada, pored šetališta. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila I terase. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Stan ima dve inverter klime, a postoji mogućnost....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 450 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 500 €
06.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu bloka 45, nadomak zelene pijace, doma zdravlja i šetališta na reci Savi, sa lakom dostupnošću obilja sadržaja komercijalno-uslužnog karaktera, kao i značajnog broja linija javnog prevoza. U okruženju zgrade nalazi se veći broj parking mesta, bez vremenskog ograničenja.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 550 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 600 €
06.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, potpuno opremljen stan, poseduje odvojenu spavaću sobu, uređeno naselje - Belvil. Spoljno parking mesto uz doplatu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 650 €
10.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran, funkcionalan stan, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, sa terase se pruža prelep otvoren pogled. Oko zgrade postoji puno slobodnog parking prostora. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 400 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 500 €
05.04.2026 - 450 €
08.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

1.0,37m2, EG, lift, II/VII, telefon, interfon, parking. Uknjižen. Kompletno renoviran, funkcionalan jednosoban stan od 37m2 nalazi se na 2. spratu u kvalitetno gradjenoj zgradi sa liftom. Stan se sastoji od sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i hodnika. Kuhinja je opremljena mašinom....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 300 € na 270 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 270 €, 34,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 300 €
10.05.2026 - 270 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan, na odličnoj lokaciji na Kanarevom brdu, kod škole Đura Jakšić. Stan je polunamešten, ima kuhinjske elemente sa ugradnom grejnom pločom. Zgrada nema lift. Grejanje je etažno. Obavezan depozit u visini jedne kirije. Dozboljeni kućni ljubimci. Ispred zgrade....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 13)

<< <1> >>