• GoHome Professional
indomio do 240 m2 pala cena parking lift što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 240 m2 pala cena parking lift što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 240 m2 pala cena parking lift što veći do 596 eura Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "indomio do 240 m2 pala cena parking lift što veći do 596 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 566 eura (malo jeftiniji)
    • 625 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 550 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 600 €
01.04.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom, parkovskom okruženju, nadomak TC Stadion, izdaje se veoma prijatan i kompletno renoviran dvosoban stan, kompletno namešten i opremljen. Nalazi se na 3.spratu u zgradi bez lifta, sa interfonom, okruženom brojnim parking mestima. Grejanje je preko inverter klime. Prostorije:....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 400 € na 380 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 380 €, 96,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 450 €
24.04.2026 - 400 €
01.05.2026 - 380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoetažni, kompletno namešten 4 soban stan sa balkonom,P=96m2, lociran je na Detelinari u okruženju svih potrebnih sadržaja. Pozicioniran je na 5.spratu novije stambene zgrade bez lifta.Parking, slobodna zona Stan sadrži 2 etaže: Na 1.etaži nalazi se ulazni hol,dnevni boravak otvorenog....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 598 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 598 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 650 €
24.04.2026 - 598 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Voždovac, Vračar- Paunova 80m2, 3.0, 5/6, CG, lift Namešten stan, na petom spratu stambene zgrade sa liftom. Nalazi se u mirnoj ulici, u blizini svih bitnih sadržaja. Prostorije: prostrana dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet, hodnik, lođa....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 400 € na 300 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 74,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 400 €
10.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan dvoiposoban stan 74m2 na trećem spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od prostranog hodnika, dve spavaće sobe, kupatila, odvojene kuhinje, trpezarije i velikog svetlog dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa prelepim pogledom na grad. Takodje postoji izlaz....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Altina, 650 €, 69,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 700 €
24.04.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran trosoban stan kod hotela Jugoslavija. Stan je jako svetao, na visokoj spratnosti, sa obiljem prirodne svetlosti tokom dana. Neposredna blizina zemunskog keja i šetališta, zelenilo ispred zgrade kao i parkić za decu. Idealan za život, a može se koristiti i kao kancelarijski....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 550 € na 450 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 56,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 550 €
24.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran dvosoban stan kod Medicinskog fakulteta Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Površine je 56m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i zastakljene terase. Grejanje je na struju, putem....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 430 € na 400 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 400 €, 56,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 430 €
11.03.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno opremljen jednoiposoban stan površine 56 m², smešten na 5. spratu zgrade sa liftom, u mirnom delu Limana 3. Stan je dvorišno orijentisan i poseduje terasu, što omogućava mir i odsustvo gradske buke – idealno za udoban život pojedinca, para ili manje porodice. Osnovne....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 450 € na 390 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 390 €, 56,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 450 €
10.05.2026 - 390 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvoiposoban stan u samom centru grada, pored šetališta. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila I terase. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Stan ima dve inverter klime, a postoji mogućnost....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 450 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 500 €
06.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu bloka 45, nadomak zelene pijace, doma zdravlja i šetališta na reci Savi, sa lakom dostupnošću obilja sadržaja komercijalno-uslužnog karaktera, kao i značajnog broja linija javnog prevoza. U okruženju zgrade nalazi se veći broj parking mesta, bez vremenskog ograničenja.....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 300 € na 250 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 250 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 300 €
01.04.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan u neposrednoj blizini Difa i fakulteta Zaštita na radu. Stan se nalazi na 13. spratu stambene zgrade koja poseduje dva lifta. Stan je površine 55m2 i sastoji se od ulaznog dela, hodnika, dnevne sobe, odvojene trpezarije, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • indomio do 240 m2 pala cena parking lift što veći do 596 eura (39)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>