• GoHome Professional
indomio do 240 m2 pala cena do 766 eura parking do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 240 m2 pala cena do 766 eura parking do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 240 m2 pala cena do 766 eura parking do 9 eura/m2 što jeftiniji Najnovije

  • Za upit "indomio do 240 m2 pala cena do 766 eura parking do 9 eura/m2 što jeftiniji najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 480 € na 450 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 480 €
13.02.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban renoviran stan na Podbari, nenamešten sa kuhinjom i sa jednim parking mestom u dvorištu. 7 minuta peške od Zmaj Jovine ulice. Stan je pogodan za poslovni prostor. Stan je slobodan od 01.03.2026. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 80 € na 70 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Garaža, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 70 €, 14,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 80 €
08.03.2026 - 70 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE GARAŽNO PARKING MESTO U ZGRADI -1 ! Ukoliko ste zainteresovani pozovite: 0668442277. Vaše Gold nekretnine! Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 90 € na 80 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Garaža, NOVI SAD, 80 €, 13,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 100 €
29.03.2026 - 90 €
10.04.2026 - 80 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garažno parking mesto u kompleksu Avenija garden. Nalazi se na nivou -1, površine 13m2. Odmah slobodno. Agencijska provizija u visini jedne zakupnine. Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 300, 066 82 92 200, Bulevar Evrope 44, N-NEKRETNINE,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 100 € na 90 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Garaža, NOVI SAD, 90 €, 15,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 120 €
29.03.2026 - 100 €
10.04.2026 - 90 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garažno parking mesto površine 15m2 na nivou +2 u zgradi City gradnje na ćošku Bulevara oslobođenja i Braće Ribnikar. Agencijska provizija u visini jedne mesečne zakupnine. Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 300, 066 82 92 200, Bulevar Evrope....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 180 € na 160 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 160 €, 29,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 180 €
20.02.2026 - 160 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Prelepa , prostrana i lepo očuvana garsonjera, sa terasom. Sastoji se iz dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, predsoblja i kupatila. Stan se nalazi u novijoj zgradi, izdaje ae namešten , stolarija je potpuno nova,kuhinja sa svim elementima, kupatilo takođe opremljeno ima veš mašinu....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180 € na 170 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, 170 €, 25,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 200 €
27.04.2026 - 180 €
08.05.2026 - 170 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Gara��a u stambenoj zgradi na Bulevaru kod stare okretnice tramvaja, 25m2, rolo vrata. Mogu��e je smestiti 2 auta + jedan ispred gara��e. Pogodna i za neki magacin. Zakup 170e+depozit 50e + agencijska provizija 50% od iznosa prve kirije Vladimir 064/17-444-23 GREJANJE - Ostalo, sprat....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180 € na 170 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 170 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 180 €
25.02.2026 - 170 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se salonski stan u neposrednoj blizini naselja Prozivka. Sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje i jedne velike sobe. Stan je svetao, namešten i opremljen belom tehnikom. Nalazi u prizemlju kuće a ulazi se iz ajnforta. Grejanje je na struju na radijatore ili inverter klimu.....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 250 € na 200 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 200 €, 25,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 250 €
24.04.2026 - 200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 109772, PR/PR. PRIZEMLJE KUĆE, 25m2 , GARSONJERSA lepa i čista, ODMAH USELJIVA dvorište pod travom. Mir i tišina. ODVOJEN ULAZ ZA STANARE! . Grejanje GAS po utrosku, (radijatori). U dvoristu garnitura za sedenje. Okruzen zelenilom, prirodom pruza udobnost. Dvorište....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 300 € na 250 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 250 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 300 €
27.03.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo jednosoban,namešten stan u novijoj stambenoj zgradi u blizini pravnog fakulteta. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa liftom i parking mestom.Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje i trpezarije, hodnik, kupatilo i terase.Isključeno je centralno grejanje tako da su....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 300 € na 250 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 250 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 300 €
26.04.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan preko puta Vojne bolnice na petom spratu stambene zgrade bez lifta, površine 40m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa izlazom na terasu, odvojene spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Grejanje je centralno, ima interfon, parking mesto....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • indomio do 240 m2 pala cena do 766 eura parking do 9 eura/m2 što jeftiniji (119)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>