• GoHome Professional
indomio do 240 m2 pala cena do 766 eura parking 1. - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 240 m2 pala cena do 766 eura parking 1. - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 240 m2 pala cena do 766 eura parking 1.sprat

  • Za upit "indomio do 240 m2 pala cena do 766 eura parking 1.sprat" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 10 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 727 eura (malo jeftiniji)
    • 804 eura (malo skuplji)
    • do 8 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 650 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.12.2025 - 700 €
31.12.2025 - 750 €
28.01.2026 - 700 €
20.02.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

NEUSELJAVAN MODERNO OPREMLJEN DVOSOBAN - GRBAVICA---Agencijska šifra: 9111846. Izdaje se nov, neuseljavan, moderno opremljen dvosoban stan na 1. spratu nove zgrade sa liftom, na Grbavici. Postoji mogućnost zakupa parking mesta u iznosu od 50 EUR.Stan je useljiv odmah.Potreban....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 650 €, 73,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 700 €
08.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Osunčan, dvostrano orijentisan salonac. Sastoji se od dve prostrane sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i manje sobe pogod­ne za dečiji ili radni kutak. Terasa gleda na mirno unutrašnje dvorište, a francuski balkon na Bregalničku ulicu. Stan je na prvom spratu renovirane zgrade....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 650 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.12.2025 - 700 €
31.12.2025 - 750 €
28.01.2026 - 700 €
22.02.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

NEUSELJAVAN MODERNO OPREMLJEN DVOSOBAN STAN NA GRBAVICI---Agencijska šifra: 9111846. Izdaje se nov, neuseljavan, moderno opremljen dvosoban stan na 1. spratu nove zgrade sa liftom, na Grbavici.  Postoji mogućnost iznajmljivanja parking mesta u iznosu od 50 EUR.Stan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'indomio do 240 m2 pala cena do 766 eura parking 1.sprat'
600 €
800 €
500 €
 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.01.2026 - 750 €
10.04.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127453, I/III, klima, francuski balkon, terasa, renoviran. Izdaje se osunčan, dvostrano orijentisan salonski stan na 1. spratu, u blizini Bulevara kralja Aleksandra i Vojislava Ilića.Stan se sastoji od dve spavaće sobe, dnevnog boravka i dodatne, višenamenske sobe (idealne....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Lion, 650 €, 73,00 m2 cca 9 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 700 €
08.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Osunčan, dvostrano orijentisan salonski stan pogodan za kancelarijski prostor. Sastoji se od tri velike prostorije, kuhinje, kupatila i manje prostorije za arhivu ili dodatni kabinet. Terasa gleda na mirno unutrašnje dvorište, a francuski balkon na Bregalničku ulicu. Nalazi se na....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 650 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo moderan dvosoban stan u Kosovskoj ulici u novogradnji. Stan je potpuno opremljen novim modernim nameštajem i belom tehnikom, nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom. Svaki detalj u stanu je pažljivo odabran kako bi pružio maksimalnu udobnost i funkcionalnost. Stan se....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 600 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 650 €
29.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno namesten i opremljen Lux renoviran stan za izdavanje, preko puta Instituta za majku i dete. Opticki internet, velika kuhinja, CG + inverter klima, prvi sprat, terasa koja gleda ka parku. Parking ispred zgrade za stanare, nije zoniran. Mesečne režije 60eura. Fully furnished....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 550 €
22.04.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

TROSOBAN PET FRIENDLY STAN SA PARKING MESTOM - TELEP---Agencijska šifra: 9112461. Izdaje se komforan, kompletno namešten trosoban stan na 1. spratu kuće, na Telepu. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe (jedna će biti opremljena po....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 550 €
08.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten stan u novom kompleksu na Telepu, u Novom Sadu. Stan je strukture 1.5, površine 41 m², i nalazi se na prvom spratu u zgradi od 4 sprata. Sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, terase i kupatila. Uz stan dolazi i garažno parking mesto. Stan je odmah slobodan.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 500 € na 475 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 475 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 525 €
17.04.2026 - 500 €
01.05.2026 - 475 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno funkcionalan i svetao dvoiposoban stan površine 47m² na atraktivnoj lokaciji na Sajmištu, u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetne i održavane novogradnje sa liftom i dvorišno je orijentisan, što obezbeđuje mir i tišinu....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 450 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 550 €
06.03.2026 - 500 €
22.03.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan u kući, 1 sprat,3.0, namešten, sa CG. Obezbeđeno jedno parking mesto, cena 550 e + depozit. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Za više informacija....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 500 € na 430 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 430 €, 53,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 500 €
01.05.2026 - 430 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno opremljen jednoiposoban stan površine 53 m², smešten u mirnoj ulici u blizini Socijalnog u Novom Sadu. Stan se nalazi na 1. spratu manje stambene zgrade koja ima ukupno tri sprata, što pruža dodatni mir i privatnost. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 450 €
24.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9112565. Izdaje se lepo namešten dvosoban stan na 1. spratu zgrade, na Novoj Detelinari. U dvorištu zgrade postoji zajednički parking za stanare zgrade. Useljiv odmah.Potreban depozit u visini jedne....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 400 € na 380 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Ledena Stena, 380 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 400 €
03.05.2026 - 380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je namešten trosoban stan u minovom naselju Ledena Stena. Stan se nalazi na prvom spratu novije, veoma dobro održavane zgrade. Stan je svetao i prostran i sastoji se od velike dnevne sobe sa trpezarijom,odvojene kuhinje, spavaće i dečje sobe,hodnik, kupatilo i WC.Terasa je....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 200 € na 170 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 170 €, 23,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 200 €
24.04.2026 - 170 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban namešten stan,površine 23m2,lociran u Petrovaradinskom podgrađu, ulica Vladimira Nazora, u neposrednoj blizini petrovaradinskog mosta Duga, Dunavskog keja,Vojne bolnice, udaljen je 10minuta hoda do pešačke zone centra grada. Pozicioniran je na prvom spratu obnovljene....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 200 € na 160 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 160 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 200 €
29.04.2026 - 160 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Komforan namešten stan u kući u prizemlju,,sa posebnim ulazom na prvom spratu,na prelepoj lokaciji kod akva parka. Stan poseduje kablovsku ,internet, kao i grejanje na gas, sopstveni kotao i klimu .Parking mesto, dve velike terase. Stan se izdaje na duži vremeski period, minimum 6....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 15)

<< <1> >>