• GoHome Professional
indomio do 240 m2 novogradnja pala cena do 800 eur - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • indomio do 240 m2 novogradnja pala cena do 800 eur - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 240 m2 novogradnja pala cena do 800 eura što skuplji

  • Za upit "indomio do 240 m2 novogradnja pala cena do 800 eura što skuplji" pronađeno 140 nekretnina - prosečna cena 12 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 760 eura (malo jeftiniji)
    • 840 eura (malo skuplji)
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 350 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 380 €
08.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odlican, komforan (45m2) jednoiposoban stan u novogradnji sa liftom, u neselju Visnjicka Banja. Dobro koncipiran prostor, potpuno namesteno, sa opremljenom kuhinjom, odvojenom spavacom sobom i terasom. Klimatizovano, grejanje centralno sa kalorimetrima, stanica gradskog....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 350 € na 330 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 330 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 370 €
19.04.2026 - 350 €
10.05.2026 - 330 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

IZDAVANJE - FOR RENT Beograd - Mirijevo 3 Izdaje se garsonjera ukupne površine 37m2 Stan je nov! U novoj zgradi u lepom modernom naselju Stan je kompletno namešten! Kuhinja: frižider, indukcioni šporet, sudomašina, rerna, rešo.. Kupatilo: Nov bojler i veš mašinu Besplatan parking....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 350 € na 330 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 330 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 350 €
20.03.2026 - 330 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, nov jednoiposoban stan na Bulevaru Svetog .Pantelejmona. Stan se nalazi na 3. spratu nove stambene zgrade sa liftom. Stan je površine 40m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i zastakljene terase. Grejanje....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 300 €, 38,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 350 €
08.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, polunamešten poslovni prostor, na Crvenom pevcu, u neposrednoj blizini svih ključnih sadržaja i dešavanja. Ukupna površina stana je 38m2 i nalazi se na trećem spratu nove, kvalitetne stambene zgrade sa liftom. Grejanje u stanu je podno, mada postoji mogućnost grejanja....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 300 €, 28,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 350 €
13.03.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Izdajemo prelepu garsonjeru na trećem spratu zgrade bez lifta kod Socijalnog. Stan je odmah useljiv, nameštaj je sav nov i čeka Vaše useljenje. Šifra: 9106955 Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174 English: We are renting out a beautiful studio apartment on the third floor....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 350 €
08.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, polunamešten stan, na Crvenom pevcu, u neposrednoj blizini svih ključnih sadržaja i dešavanja. Ukupna površina stana je 38m2 i nalazi se na trećem spratu nove, kvalitetne stambene zgrade sa liftom. Grejanje u stanu je podno, mada postoji mogućnost grejanja i preko inverter....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 300 € na 280 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 280 €, 22,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 300 €
01.05.2026 - 280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128721, I/V, klima, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Lepa namestena garsonjera na odlicnoj lokaaciji blizu,, Vera". Mesečno plaćanje, izdaje se na duži vremenski period. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 290 € na 280 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 280 €, 25,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 280 €
28.12.2025 - 290 €
15.02.2026 - 280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odlična, nameštena garsonjera 25m2 u centru grada, Vuka Karadžića ulica, 4. sprat, lift u zgradi, novija gradnja. Stan je okrečen, ima novi šporet i nov tv. Ima terasu, klimu, tv će biri ukoliko zakupac želi. Odmah useljiva, Kontakt 065/385-8883 .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 300 € na 280 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 280 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 300 €
08.05.2026 - 280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Merošinska ulica, u blizini okretnice tramvaja, novija zgrada, sređen i okrečen, prazan stan, površine 32m2 + 11m2 terasa. Na svim prozorima postavljene roletne. U stanu je postavljen potpuno nov i nekorišćen klima-uređaj. Postavljene u instalacije za KTV i internet-provajder je SBB,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 300 € na 280 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 280 €, 26,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 300 €
06.05.2026 - 280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, GRBAVICA, oglašavamo izdavanje odlične, komforne garsonjere na Bulevaru cara Lazara - 5 minuta od privatnog farmaceutskog fakulteta i 20 minuta od medicinskog , farmaceutskog i stomatološkog fakulteta sa jedne strane i svih ostalih fakulteta novosadskog univerziteta sa druge....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 280 € na 260 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 260 €, 27,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 280 €
01.03.2026 - 260 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je potpuno nameštena garsonjera površine 27 m², smeštena na 4. spratu zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji u blizini gradskog prevoza, fakulteta i centra grada. Stan je funkcionalan i kompletno opremljen. Poseduje nov i udoban ležaj, novu veš mašinu, frižider i bojler,....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 300 € na 250 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 250 €, 32,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 300 €
15.04.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen nov  stan u Olivere Marković. Useljiv odmah. Niski računi.Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% jednokratno. Registarski broj 1187Kontakt 063 7445 379 - Šifra nekretnine: 9105596 .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 270 € na 250 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BISTRICA, 250 €, 23,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 300 €
17.04.2026 - 270 €
24.04.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Pap Pavla , izdaje se odmah useljiva garsonjera od 23m2, kompletno nameštena i opremljena belom tehnikom. Nalazi se na odličnoj lokaciji, stan je okrečen, u stanu je delom nov nameštaj ( krevet, frižider, klima ), po potrebi može da se ubaci televizor i radni stol.....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 250 € na 200 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 200 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 250 €
27.03.2026 - 200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127296, V/, novogradnja. Izdaje se opremljena garsonjera na duži vremenski period nepušačima. Nije pet friendly. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-140 (od ukupno 141)

<< <1 2 3 4> >>