• GoHome Professional
indomio do 240 m2 novogradnja što veći pala cena d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 240 m2 novogradnja što veći pala cena d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 240 m2 novogradnja što veći pala cena do 800 eura 3.sprat

  • Za upit "indomio do 240 m2 novogradnja što veći pala cena do 800 eura 3.sprat" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 9 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 760 eura (malo jeftiniji)
    • 840 eura (malo skuplji)
    • do 8 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-18%

Promena cene sa 550 € na 450 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 67,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 550 €
26.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, odmah useljiv, delimično namešten dvoiposoban stan od 67 m² na Novom Naselju, u delu Jugovićevo. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka, odvojene kuhinje, kupatila, toaleta i terase. U stanu su klima, kuhinjski....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BISTRICA, 400 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 500 €
04.03.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, na Bulevaru oslobođenja u blizini železničke stanice izdaje se namešten dvoiposoban stan od 51m2. Ima dve odvojene sobe, dnevni boravak sa kuhinjskim delom, ostavu, kupatilo i zastakljenu terasu. Stan se nalazi na trećem spratu sa liftom. Održavana zgrada, uredan ulaz, nov....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 400 € na 380 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 380 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 430 €
18.03.2026 - 400 €
01.04.2026 - 380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban, svetao i kompletno namešten stan na vrhu Bulevara kralja Aleksandra. Sastoji se od : hodnika, dnevne sobe sa ugradnom kuhinjom, odvojene spavaće sobe, terase, kupatila. Na trećem spratu od pet, novogradnja iz 2019. Lift, parking ispred zgrade, etažno grejanje. Mogućnost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'indomio do 240 m2 novogradnja što veći pala cena do 800 eura 3.sprat'
700 €
330 €
300 €
 
-5%

Promena cene sa 400 € na 380 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, KNEŽEVAC, 380 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 400 €
29.04.2026 - 380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen stan u Kneževcu, u mirnoj ulici. Nalazi se na trećem spratu u novogradnji, u zgradi bez lifta. Dvostrano orijentisan. Kuhinja i kupatilo imaju kompletnu belu tehniku. Grejanje je na struju po potrošnji. Stan ima klimu, interfon, internet, kablovsku TV. Stan se....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 350 €
08.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, polunamešten stan, na Crvenom pevcu, u neposrednoj blizini svih ključnih sadržaja i dešavanja. Ukupna površina stana je 38m2 i nalazi se na trećem spratu nove, kvalitetne stambene zgrade sa liftom. Grejanje u stanu je podno, mada postoji mogućnost grejanja i preko inverter....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 400 € na 370 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 370 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.12.2025 - 400 €
01.04.2026 - 370 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTEN I OPREMLJEN JEDNOIPOSOBAN STAN, SAJAM---Agencijska šifra: 9111910.Izdaje se jednoiposoban namešten stan (35 m2)  na 3. spratu (od 3) u novijoj zgradi sa liftom kod Sajma, u blizini medicinskog fakulteta. U stanu je sav nov nameštaj i tehnika (tv, frižider....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 300 €, 28,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 350 €
13.03.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Izdajemo prelepu garsonjeru na trećem spratu zgrade bez lifta kod Socijalnog. Stan je odmah useljiv, nameštaj je sav nov i čeka Vaše useljenje. Šifra: 9106955 Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174 English: We are renting out a beautiful studio apartment on the third floor....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>