• GoHome Professional
indomio do 240 m2 do 898 eura prizemlje pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 240 m2 do 898 eura prizemlje pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 240 m2 do 898 eura prizemlje pala cena Najnovije

  • Za upit "indomio do 240 m2 do 898 eura prizemlje pala cena najnovije" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 9 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 853 eura (malo jeftiniji)
    • 942 eura (malo skuplji)
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 550 €, 63,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 600 €
10.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, kompletno namešten četvorosoban stan od 63 m2 u Novom Sadu, na atraktivnoj lokaciji Nova Detelinara, u ulici Janka Čmelika. Stan se nalazi na visokom prizemlju i prilagođen je osobama sa posebnim potrebama. Stan je dvorišno orijentisan, istočne orijentacije, veoma....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 600 € na 500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Rotkvarija, 500 €, 40,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 600 €
10.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ulični lokal 40m + galerija 20m Centar Socijalno Lokacija: Socijalno (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Kvadratura: 40m2 Namena prostora: Lokal Dodatne informacije Vojvode Bojovića, Prizemlje, Nenamešten, Potreban depozit, Klima Tekst oglasa 0643187924 Oglašavamo izdavanje uličnog....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 450 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 500 €
10.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednosoban stan na Paliluli, u prizemlju kuće, površine 40m2. U kiriju su uračunati svi troškovi, kao i troškovi čišćenja, zamene posteljine i pranja veša. Stan se sastoji od jedne višenamenske prostorije, odvojene kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Postoji parking na....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'indomio do 240 m2 do 898 eura prizemlje pala cena najnovije'
800 €
400 €
330 €
 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 86,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 500 €
10.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je četvorosoban stan iza Tehničkih fakulteta, u naselju Nikola Tesla, na visokom prizemlju, površine 86m2. Stan je vrlo komforan i lepo pozicioniran, sastoji se od ulaznog hodnika, odvojenog dnevnog boravka, sa izlazom na prostranu terasu, trpezarije sa kuhinjom, tri spavaće....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Resnik, 300 €, 28,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 350 €
10.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu naselja Petlovo brdo, u blizini crkve, u ulici sa puno zelenila, nalazi se ovaj jednosoban stan. Smešten je na visokom prizemlju nove zgrade, uredne i održavane. U neposrednoj blizini se nalazi škola, vrtić, Maxi, pijaca, pa možemo reći da je idealan za život, kako za....

 
 
 
 
-21%

Promena cene sa 280 € na 220 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 220 €, 17,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 280 €
10.05.2026 - 220 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – Nova Detelinara. Izdaje se nameštena, sveže okrečena i odmah useljiva garsonjera površine 17m2, u ulici Veselina Masleše, na prizemlju, orijentisana ka mirnom dvorištu. Stan je idealan za 1–2 osobe i izdaje se na duži vremenski period. Garsonjera je funkcionalno....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 250 € na 220 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 220 €, 25,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 250 €
10.05.2026 - 220 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, kod farmaceutskog fakulteta na samom početku Telepa u ulici Heroja Pinkija izdaje se garsonjera u novoj zgradi. Nalazi se u visokom prizemlju, pogodno za stanovanje kao i za kancelariju ili manji poslovni prostor. Prazna, ima samo kuhinjske elemente bez tehnike. Grejanje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>