• GoHome Professional
indomio do 240 m2 do 856 eura prizemlje pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 240 m2 do 856 eura prizemlje pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 240 m2 do 856 eura prizemlje pala cena zadnjih 14 dana što veći parking

  • Za upit "indomio do 240 m2 do 856 eura prizemlje pala cena zadnjih 14 dana što veći parking" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 9 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 813 eura (malo jeftiniji)
    • 898 eura (malo skuplji)
    • do 8 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 800 €, 100,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 1.000 €
17.04.2026 - 900 €
01.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Srpski Izdaje se prostran i funkcionalan stan od 100m² u Vinogradskoj ulici, Novi Beograd, pogodan za duži boravak. Stan se nalazi u prizemlju kuće, što pruža dodatni osećaj mira, privatnosti i lakog pristupa bez stepenica. Raspored je izuzetno praktičan i prilagođen većem broju osoba,....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 86,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 500 €
10.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je četvorosoban stan iza Tehničkih fakulteta, u naselju Nikola Tesla, na visokom prizemlju, površine 86m2. Stan je vrlo komforan i lepo pozicioniran, sastoji se od ulaznog hodnika, odvojenog dnevnog boravka, sa izlazom na prostranu terasu, trpezarije sa kuhinjom, tri spavaće....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 550 €, 63,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 600 €
10.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, kompletno namešten četvorosoban stan od 63 m2 u Novom Sadu, na atraktivnoj lokaciji Nova Detelinara, u ulici Janka Čmelika. Stan se nalazi na visokom prizemlju i prilagođen je osobama sa posebnim potrebama. Stan je dvorišno orijentisan, istočne orijentacije, veoma....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'indomio do 240 m2 do 856 eura prizemlje pala cena zadnjih 14 dana što veći parking'
650 €
450 €
330 €
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 450 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 500 €
06.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu bloka 45, nadomak zelene pijace, doma zdravlja i šetališta na reci Savi, sa lakom dostupnošću obilja sadržaja komercijalno-uslužnog karaktera, kao i značajnog broja linija javnog prevoza. U okruženju zgrade nalazi se veći broj parking mesta, bez vremenskog ograničenja.....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 200 € na 160 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 160 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 200 €
29.04.2026 - 160 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Komforan namešten stan u kući u prizemlju,,sa posebnim ulazom na prvom spratu,na prelepoj lokaciji kod akva parka. Stan poseduje kablovsku ,internet, kao i grejanje na gas, sopstveni kotao i klimu .Parking mesto, dve velike terase. Stan se izdaje na duži vremeski period, minimum 6....

 
 
 
 
-21%

Promena cene sa 280 € na 220 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 220 €, 17,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 280 €
10.05.2026 - 220 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – Nova Detelinara. Izdaje se nameštena, sveže okrečena i odmah useljiva garsonjera površine 17m2, u ulici Veselina Masleše, na prizemlju, orijentisana ka mirnom dvorištu. Stan je idealan za 1–2 osobe i izdaje se na duži vremenski period. Garsonjera je funkcionalno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>