• GoHome Professional
indomio do 240 m2 do 642 eura pogodan što jeftinij - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 240 m2 do 642 eura pogodan što jeftinij - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 240 m2 do 642 eura pogodan što jeftiniji opremljen porasla cena

  • Za upit "indomio do 240 m2 do 642 eura pogodan što jeftiniji opremljen porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 609 eura (malo jeftiniji)
    • 674 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+14%

Promena cene sa 1.050 € na 1.200 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 1.200 €, 68,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.11.2025 - 1.050 €
27.02.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Čukarica, Košutnjak - Kneza Višeslava 3.0, 68m2, terasa, 2/2, grejanje na gas, klima, telefon, interfon, internet, KATV, garaža Izdaje se moderan, renoviran, namešten trosoban stan sa garažom, na Košutnjaku. Stan se nalazi na drugo spratu zgrade iz 2010. godine, dok je garažno mesto....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 1.000 € na 1.300 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.300 €, 117,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 1.350 €
29.10.2025 - 1.250 €
28.11.2025 - 1.000 €
04.03.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux 4,0 odmah useljiv, kompletno opremljen stan, na uglu Molerove i Kičevske ulice na Vračaru. Stan se sastoji od: prostranog dnevnog boravka, tri komforne spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, dva kupatila. Centralno grejanje plus tri klima uređaja. Stan je zbog svoje izuzetne....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 1.000 € na 1.300 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.300 €, 100,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 1.000 €
06.03.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Kalenić pijace i Hrama Svetog Save, izdaje se prostran četvorosoban stan koji pruža izuzetnu udobnost i funkcionalnost. Stan je pogodan kako za porodično stanovanje, tako i za poslovni prostor, zahvaljujući odličnom rasporedu i zasebnim....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 168.300 € na 175.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 175.000 €, 62,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 168.300 €
19.04.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen jednoiposoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, Bulevar oslobođenja. Ova nekretnina predstavlja vrhunsku ponudu u kategoriji prodaja stanova Novi Sad, idealna kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor. Stan je kompletno renoviran....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 340.560 € na 376.200 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BELE VODE, 376.200 €, 114,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 340.560 €
06.03.2026 - 376.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119184, II/VI, lift(2), terasa(2), uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. Fasada na objektu je kamena, a bravarija aluminijum-drvo. Razvodi, elektro i termo instalacija su skriveni i svaki....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 370.000 € na 390.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 390.000 €, 157,00 m2 cca 2480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 370.000 €
03.05.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan penthouse kod Đerma, u mirnoj, jednosmernoj ulici, nadomak Zvezdara teatra. Na dva nivoa, odlično organizovan prostor. Prvi nivo je uređen kao open space-dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, kupatilo, terasa i balkon. Na drugom nivou je spavaći blok koji čine dve sobe, garderober....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 449.000 € na 480.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 480.000 €, 129,00 m2 cca 3720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 449.000 €
08.05.2026 - 480.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Na extra lokaciji ,u blizini Bulevara i Liona,u mirnom delu ulice,prodaje se odličan penthaus u novogradnji ,sa liftom.Ulaz je konforan sa video nadzorom i interfonom.Zgrada poseduje energetski pasoš.Stan je svetao .osunčan dvostran :severo -istočno orijentisan.Sa terasa se pruža....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • indomio do 240 m2 pogodan što jeftiniji opremljen porasla cena (10)
  • indomio do 240 m2 do 642 eura što jeftiniji opremljen porasla cena (23)
  • indomio do 240 m2 do 642 eura pogodan što jeftiniji porasla cena (8)
  • indomio do 240 m2 do 642 eura pogodan što jeftiniji opremljen (231)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>