• GoHome Professional
indomio do 230 m2 prizemlje novogradnja do 210000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 230 m2 prizemlje novogradnja do 210000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 230 m2 prizemlje novogradnja do 210000 eura zadnjih 14 dana do 2100 eura/m2

  • Za upit "indomio do 230 m2 prizemlje novogradnja do 210000 eura zadnjih 14 dana do 2100 eura/m2" pronađeno 40 nekretnina - prosečna cena 827 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1700 eura
    • do 2100 eura (prosečna cena)
    • do 2500 eura
    • do 21 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KALUĐERICA, 130.200 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi stanovi u novogradnji, u prizemlju i na prvom spratu. Objekat je spratnosi Su + Pr + 1 Sprat + Potkrovlje U ponudi su dva stana od 62m2 i dupleks od 69m2. Prvi stan od 62m2 se nalazi na prvom spratu, drugi od 62m2 se nalazi na prizemlju (zbog specificne pozicije, stan deluje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 58.000 €, 30,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov poslovni prostor u neposrednoj blizini parka Čair. Ukupna površina je 30m2, nalazi se na visokom prizemlju stambeno-poslovnog objekta novije gradnje. Grejanje je na etažno, na struju. Zbog same pozicije, ali i odvojenog ulaza od zgrade, ovo je idealna ponuda za različite....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 144.900 €, 69,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.indomio.rs

DUPLEKS U ponudi stanovi u novogradnji, u prizemlju i na prvom spratu. Objekat je spratnosi Su + Pr + 1 Sprat + Potkrovlje U ponudi su dva stana od 62m2 i dupleks od 69m2. Prvi stan od 62m2 se nalazi na prvom spratu, drugi od 62m2 se nalazi na prizemlju (zbog specificne pozicije,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'indomio do 230 m2 prizemlje novogradnja do 210000 eura zadnjih 14 dana do 2100 eura/m2'
96.260 €
78.200 €
68.000 €
 
-11%

Promena cene sa 121.135 € na 108.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 59,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 121.135 €
03.05.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Surčin, Malinjak, novogradnja, PR, 59,98m2, 3,0, 108.000eur U ponudi stan predviđen kao poslovni prostor, u izgradnji, u kompleksu Airoport residence-a, sa očekivanim rokom izgradnje do kraja 2025. god. Po strukturi trosoban, površine 59,98m2, nalazi se na prizemlju dvospratne zgrade.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 111.119 € na 99.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 99.000 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 111.119 €
03.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Surčin, Malinjak, novogradnja, PR, 55,02m2, 2,0, 99.000 eur U ponudi stan u izgradnji, u kompleksu Airoport residence-a, sa očekivanim rokom izgradnje do kraja 2025. god., predviđen kao poslovni prostor. Po strukturi dvosoban, površine 55,02m2, nalazi se na prizemlju dvospratne zgrade.....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 112.000 €, 65,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

- U ponudi stan, novogradnja na odličnoj lokaciji u Surčinu; - Izgradnja na građevinsku dozvolu, potpuno uredna dokumentacija, vodi se kao poslovni prostor. - Pozicioniran na prizemlju, od ukupno dva sprata; - Grejanje etažno strujno, kotao unutar jedinice; - Hrastov parket, PVC šestokomorna....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 145.000 €, 90,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja u završnoj fazi oko 95% radova je završeno, a useljenje se očekuje veoma brzo. Nekretnina se nalazi u jednoj od najboljih i najmirnijih ulica u Kaluđerici, u prijatnom i tihom komšiluku, idealnom za porodičan život. Lokacija pruža odličnu povezanost sa gradom i brz pristup....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 71.150 €, 48,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan od 48 m² u novogradnji, na prizemlju zgrade sa liftom (3 sprata), sa pripadajućim dvorištem od 20 m² koje pruža dodatni komfor i prostor za uživanje. Struktura stana: hodnik, trpezarija, dnevni boravak, spavaća soba i kupatilo. Ispred zgrade se nalazi parking, a mirna....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 81.972 €, 37,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

1.5 , 37,26m2(dvorište 30m2), podno grejanje, lift, PR/III, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Novogradnja u Pančevu – Margita Mihajla Pupina U ponudi luksuzan 1.5 stan površine 37,26m² u modernom stambenom kompleksu vrhunskog kvaliteta. ✨ Posebnu vrednost ovom stanu daje privatno....

 
 
 
  Stan, ZAKLOPAČA, 87.000 €, 63,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, odmah useljiv stan u mirnom i lepom delu Boleča, na početku naselja. Struktura: Dve spavaće sobe, dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, ostava, hodnik, terasa. Ukupna korisna površina: 63 m² Uknjiženo: 49 m² + ostava 3 m² + terasa 11 m² Karakteristike stana: Kvalitetan....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 73.400 €, 59,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 141.600 €, 63,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Ako tražite porodičan stan po ceni koja je danas retkost za četvorosobnu strukturu - ovo je ozbiljna prilika.Na prodaju četvorosoban stan od 62,5 m2 u Vidovdanskom naselju, smešten na prvom spratu u modernom objektu spratnosti prizemlje + dva sprata, što budućim vlasnicima donosi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 135.000 €, 60,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan 3.0 stan, 60m² – Karaburma (centar) – Mogućnost proširenja Prodaje se funkcionalan trosoban stan u srcu Karaburme, na lokaciji koja nudi sve sadržaje za udoban život. Stan je površine 60 m², odličnog rasporeda – iz hodnika se ulazi u sve prostorije, nema prolaznih soba. Glavne....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 198.000 €, 165,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu beogradske opštine Mladenovac, u naselju Panjevac, u prilici smo da Vam ponudimo funkcionalnu, petosobnu kuću ( prizemlje + sprat), sa garažom , na placu od 3a. U pitanju je luksuzna novogradnja ,rađena po konceptu nekoliko stambenih objekata u nizu ( Townhouse).....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 190.000 €, 250,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Spratna kuća u novijoj gradnji, prostrana, u tri nivoa, prizemlje i sprat su iste strukture, a sastoje se iz dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, ostave ili vešernice i terase, dok je na potkrovlju jedna neadaptirana prostorija. Kuća je opemljena gradskom vodom,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 82.000 €, 120,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Novoizgrađena kuća nalazi se u sivoj fazi izgradnje građena od termo blokova.U suterenu se nalazi garaža,u prizemlju je organizovan stambeni do kuće.Centralni deo čini prostrani dnevni boravak povezan sa kuhinjom.Pored toga u prizemlju se nalazi spavaća soba,kupatilo i još jedna soba....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 3.500 €, 150,00 m2 cca 23 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan poslovni prostor od 150 m u novoj zgradi na Vra��aru, u neposrednoj blizini Ju��nog bulevara. Funkcionalno organizovan, svetao i reprezentativan, prostor je idealan za kompanije i profesionalne delatnosti kojima su va��ni kvalitet prostora, savremen ambijent i dobra lokacija.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.500 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna zgrada koja se odlikuje najvišim standardom luksuza i kvaliteta - Queen's Park nalazi se u blizini Savskog parka, kao i rekonstruisanog Savskog trga. Pruža mogućnost života po najvišim standardima kvaliteta i komfora. Svojim terasastim arhitektonskim izgledom omogućava....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.100 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spava��u sobu, klimatizacija je obezbe��ena pomo��u multisplit sistema, a grejanje je sa toplate, uz kontrolu potro��nje. Gara��no mesto uklju��eno u cenu. Izuzetna zgrada u ponudi BW - Aria, interesantnog dizajna, sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 750 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 40 m2, smešten u modernoj novogradnji u ulici Kneza Stracimira, u mirnom delu Vračara, u neposrednoj blizini Južnog bulevara. Stan se nalazi u prizemlju uredne i reprezentativne zgrade sa liftom, koja se izdvaja kvalitetom gradnje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 750 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan 2.0 stan za izdavanje na Vračaru Otkrivamo vam ekstra luksuzan, kompletno opremljen stan u modernoj novogradnji . Stan je opremljen centralnim i podnim grejanjem, inverter klima uređajem i video-interfonom, pružajući savršen spoj udobnosti i elegancije. Ključne karakteristike:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 450 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića 1.0, 25m2, VPR/6, grejanje na struju, interfon Izdaje se odličan jednosoban stan na Karaburmi, u neposrednoj blizini Bogoslovije. Stan se nalazi na visokom prizemlju, dvorišno je orijentisan ka parku zgrade. Potpuno je nov i opremljen za....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 750 € na 720 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 720 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 750 €
08.05.2026 - 720 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan u novogradnji na Voždovcu, u ulici Kralja Vladimira, u blizini Bioskopa Voždovac. Stan površine 40 m2 nalazi se u prizemlju moderne zgrade i predstavlja idealan izbor za one koji žele kombinaciju komfora i privatnog spoljnog prostora.Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 101206, PR/VI, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, dvorište/bašta, stambena zgrada. Ekskluzivan, dvoiposoban stan u prestižnom kompleksu A blok.Stan se nalazi u prizemlju i poseduje veliko privatno dvorište/terasu od 30 m², što ga čini retkom i izuzetno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 750 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna novogradnja sa terasom na Voždovcu, u okviru kompleksa Voždove kapije, potpuno namešten stan. Južna orijentacija obezbeđuje dosta prirodne svetlosti tokom celog dana. Postoji mogućnost iznajmljivanja garažnog ili parking mesta. Pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 2.200 €, 146,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal sa velikim izlogom i baštom u neposrednoj blizini Đeram pijace i Bulevara, jedne od najfrekventnijih i najživljih gradskih zona. Lokal je u novogradnji i prostire se na dva nivoa: prizemlje: 97 m² gornji nivo: 49 m² Prostor je funkcionalan i prilagodljiv različitim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 450 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i traženom delu Bulbuldera i Zvezdare, u zgradi novije gradnje, izdaje se potpuno renoviran i moderno opremljen stan površine 30 m², smešten u prizemlju kvalitetne zgrade novije gradnje. Lokacija je izuzetno praktična – u neposrednoj blizini nalaze se prodavnice, supermarketi,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, neuseljavan stan u kvalitetnoj novogradnji u ulici Vojvode Blažete na Zvezdari. Stan se nalazi na visokom prizemlju, što se može videti na snimku iz oglasa. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, dodatne manje sobe koja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 400 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi za izdavanje funkcionalan stan u novogradnji, smešten u ulici Oblakovska, opština Savski venac. Stan ima površinu od 27m² i organizovan je kao garsonjera (0.5). Nalazi se u prizemlju uredne zgrade sa ukupno četiri sprata. Nekretnina je potpuno nova i do sada neuseljavana,....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 850 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 850 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan stan + garaža, odmah useljiv Izdaje se potpuno nov, nikada useljavan stan koji pruža savršen spoj komfora i funkcionalnosti. Stan je površine 51 m², po strukturi dvosoban (2.0), pažljivo projektovan kako bi maksimalno iskoristio prostor i obezbedio prijatan boravak. Posebnu....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, 2.800 €, 220,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetna, komforna kuća (vertikala), veoma kvalitetno izgrađena i vrlo lepo uređena. Prostire se na tri nivoa - suteren, prizemlje i sprat. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak sa izlazom na terasu (baštu) i prelepo uređeno dvorište. Pored se nalazi potpuno opremljena kuhinja, zasebna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 550 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, neuseljavan dvosoban stan površine 46 m² u Futoškoj ulici, Novi Sad. Stan se nalazi u visokom prizemlju nove zgrade (2026.) sa liftom i pristupom za invalide. Dvorišno orijentisan, svetao – dnevni boravak povezan sa kuhinjom i izlazom na prostranu terasu, spavaća soba....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 550 €, 46,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, neuseljavan dvosoban stan, savršen za poslovnu delatnost, na izuzetnoj lokaciji – u neposrednoj blizini Kliničkog centra u Futoškoj ulici. Odličan izbor za: ordinacije, kancelarije, konsultantske usluge, IT firme, kozmetičke ili edukativne centre. Visoko prizemlje....