• GoHome Professional
indomio do 230 m2 pogodan do 784 eura klima što je - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 230 m2 pogodan do 784 eura klima što je - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 230 m2 pogodan do 784 eura klima što jeftiniji porasla cena

  • Za upit "indomio do 230 m2 pogodan do 784 eura klima što jeftiniji porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 744 eura (malo jeftiniji)
    • 823 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+8%

Promena cene sa 600 € na 650 € dana 18.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 650 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2026 - 600 €
18.02.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 14007, III/III, klima, lift, renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 270 € na 290 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 290 €, 34,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 270 €
11.03.2026 - 290 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten jednosoban stan 34m2 na Novom Naselju, Tozin sokak, 3. sprat, lift u zgradi. Stan je renoviran, kuhinja odvojena od sobe ima klima, tv, terasa, Cena 290eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 .

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 290 € na 300 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 300 €, 30,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.11.2025 - 290 €
24.04.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje odlićan lokal u neposrednoj blizini Pravnog fakulteta. Površina lokala je 30m2 i sastoji se iz dve prostorije i toaleta koji ima poseban ulaz pored lokala. Grejanje je putem klima uređaja, a lokal poseduje i mokri čvor. Ulični je i portal omogućava isticanje reklame. Nalazi....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 300 € na 370 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 370 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 300 €
19.04.2026 - 370 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban ,namešten stan u blizini svih bitnih institucija u gradu (fakultet,park, tržni centar,škole.) stan se renovira i biće namešten novom kuhinjom i nameštajem. grejanje norveški radijatori i klima- računi su izuzetno niskiZa više informacije i razgledanje....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 350 € na 400 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 400 €, 85,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.01.2026 - 400 €
01.05.2026 - 350 €
03.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, moderno opremljen trosoban stan u Mokranjčevoj ulici u blizini okretnice. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je površine 85m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, pultom odvojene trpezarije i kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 450 € na 500 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 500 €, 85,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.12.2025 - 450 €
11.03.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se namesten veoma komforan i svetao stan, 4,0, 1/2, trostrano orjentisan, lep raspored, 3 odvojene spavace sobe i dnevna soba, 2 kupatila, ostava, velika terasa sa odvorenim pogledom, PVC stolarija, Etazno grejanje i inverter klima, internet, kablovska, interfon, nema lift,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 470 € na 500 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman IV, 500 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 470 €
26.04.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran i moderno opremljen dvosoban stan površine 55m2, u ulici Narodnog fronta, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Liman 4. Stan je dvorišno orijentisan, što obezbeđuje mir, privatnost i prijatnu atmosferu tokom celog dana, uz pogled na zelenilo,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 500 € na 520 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 520 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 500 €
26.04.2026 - 520 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – u ponudi je lep, kompletno namešten i svetao dvosoban stan površine 60m na odličnoj lokaciji kod Betanije, u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Stan se nalazi na 4. spratu u zgradi sa liftom, ima lep pogled, odličnu osvetljenost i gradsko grejanje,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 520 € na 550 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 520 €
10.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i kompletno opremljen dvoiposoban stan površine 52m2, u ulici Doža Đerđa, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Grbavici. Stan se nalazi na prvom spratu uredne zgrade i odlikuje se izuzetno funkcionalnim rasporedom i velikom količinom prirodne svetlosti,....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 550 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 600 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 550 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Mikrolokacija: Ruzveltova ulica, nadomak Bulevara živo urbano središte koje pruža sve pogodnosti stanovanja u gradskom centru. Na samo nekoliko minuta hoda udaljena je od Bulevara i Tašmajdanskog parka, pa je odlikuje blizina brojnih prodavnica, butika, restorana i kafića, državnih....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • indomio do 230 m2 do 784 eura klima što jeftiniji porasla cena (15)
  • indomio do 230 m2 pogodan klima što jeftiniji porasla cena (6)
  • indomio do 230 m2 pogodan do 784 eura što jeftiniji porasla cena (9)
  • indomio do 230 m2 pogodan do 784 eura klima što jeftiniji (159)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.