• GoHome Professional
indomio do 230 m2 pogodan do 6 eura/m2 zadnjih 7 d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 230 m2 pogodan do 6 eura/m2 zadnjih 7 d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 230 m2 pogodan do 6 eura/m2 zadnjih 7 dana pala cena što skuplji

  • Za upit "indomio do 230 m2 pogodan do 6 eura/m2 zadnjih 7 dana pala cena što skuplji" pronađeno 3 nekretnina - prosečna cena 5 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 5 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 6 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 577 eura
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • renovirano
    • parking
    • 1.sprat
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-29%

Promena cene sa 700 € na 500 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 120,00 m2 cca 4 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 700 €
10.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se u zakup kancelarijski poslovni prostor u Jevrejskoj ulici u samom centru grada. Prostor je renoviran i pogodan je za IT firme, predstavništva firmi, call centre, itd Nalazi se na prvom spratu, veoma je svetao i prostran. Sastoji se od open space prostora cca 90m2, zasebne....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 400 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 500 €
08.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u kući, 2. sprat, dvoriste, parking. Pogodno za porodice. Miran kraj. Može i polunamešten. Mesečne režije 50eura. Three-room apartment in the house, 2nd floor, yard, parking. Suitable for families. Peaceful neighborhood. Can be semi-furnished. Monthly utilities 50 euros.....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 350 €
10.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan na Crvenom pevcu u ulici Bulevar Doktora Zorana Đinđića u staroj vojnoj zgradi sa liftom, na šestom i poslednjem spratu (lift ide do petog, pešači se jedan sprat), površine 52m2 sa grejanjem na struju (TA-peć). Stan se sastoji iz mini dnevne sobe sa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 2)

<< <1> >>