• GoHome Professional
indomio do 230 m2 pogodan do 537 eura useljiv pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 230 m2 pogodan do 537 eura useljiv pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 230 m2 pogodan do 537 eura useljiv pala cena zadnjih 14 dana što manji

  • Za upit "indomio do 230 m2 pogodan do 537 eura useljiv pala cena zadnjih 14 dana što manji" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 10 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 510 eura (malo jeftiniji)
    • 563 eura (malo skuplji)
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 400 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 450 €
29.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Polunamešten dvosoban stan, Podbara---Agencijska šifra: 9108734Nov, polunamešten dvosoban stan koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade locirane u ulici FIlipa Višnjića. Odmah useljiv. Pogodan je kako za stanovanje, tako i za poslovnu delatnost. Mogućnost doplate za garažno mesto....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 360 € na 350 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 350 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 360 €
01.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana Konjarnik, namešten, 35m², 1. sprat. u ulici M. Todorovića, Konjarnik. Stan je na 1. spratu, ima odvojenu sobu, funkcionalan raspored i odmah je useljiv. Odlična lokacija – blizina prevoza, prodavnica i svih potrebnih sadržaja. Pogodan za jednu osobu ili par. Cena....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 570 € na 530 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 530 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 570 €
06.05.2026 - 530 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji u blizini Fontane, Studenjaka i velikog broja škola. Lokacijski odlično povezan sa ostalim delovima grada i brz i lak pristup auto-putu. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'indomio do 230 m2 pogodan do 537 eura useljiv pala cena zadnjih 14 dana što manji'
450 €
430 €
450 €
 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 380 €
06.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan jednoiposoban stan površine 38m² u ulici Kolo srpskih sestara, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Grbavica, u neposrednoj blizini fakulteta, SPENS-a, Promenade i Medicinskog fakulteta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kompletno opremljene....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 380 €
06.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu – Grbavica, u blizini fakulteta, SPENS-a, Promenade i Medicinskog fakulteta. Idealan za studente, pojedince ili parove. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kompletno opremljene kuhinje, dnevne sobe sa izlazom na terasu,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 46,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 550 €
29.04.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje, Mirijevo, useljiv, 46 m2 Odlična lokacija, Vitezova Karađorđeve zvezde, stan potpuno opremljen, na prvom spratu, dvosoban, grejanje na gas, mali režijski troškovi. Stan čine: predsoblje sa dosta plakara, dnevni boravak iz koga se izlazi na lođu, kuhinja i kupatilo. Pogodan....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 500 €
10.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad, u ponudi je izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan površine 47 m2, koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na 1. spratu u kvalitetnoj i održavanoj zgradi novije gradnje sa liftom.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 475 € na 450 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 525 €
17.04.2026 - 500 €
01.05.2026 - 475 €
10.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno funkcionalan i svetao dvoiposoban stan površine 47m² na atraktivnoj lokaciji na Sajmištu, u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetne i održavane novogradnje sa liftom i dvorišno je orijentisan, što obezbeđuje mir i tišinu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)

<< <1> >>