• GoHome Professional
indomio do 230 m2 pogodan do 537 eura što manji us - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 230 m2 pogodan do 537 eura što manji us - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 230 m2 pogodan do 537 eura što manji useljiv pala cena zadnjih 14 dana do 10 eura/m2

  • Za upit "indomio do 230 m2 pogodan do 537 eura što manji useljiv pala cena zadnjih 14 dana do 10 eura/m2" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 10 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 782 eura
    • do 978 eura (prosečna cena)
    • do 1100 eura
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 380 €
06.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu – Grbavica, u blizini fakulteta, SPENS-a, Promenade i Medicinskog fakulteta. Idealan za studente, pojedince ili parove. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kompletno opremljene kuhinje, dnevne sobe sa izlazom na terasu,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 360 € na 350 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 350 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 360 €
01.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana Konjarnik, namešten, 35m², 1. sprat. u ulici M. Todorovića, Konjarnik. Stan je na 1. spratu, ima odvojenu sobu, funkcionalan raspored i odmah je useljiv. Odlična lokacija – blizina prevoza, prodavnica i svih potrebnih sadržaja. Pogodan za jednu osobu ili par. Cena....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 380 €
06.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan jednoiposoban stan površine 38m² u ulici Kolo srpskih sestara, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Grbavica, u neposrednoj blizini fakulteta, SPENS-a, Promenade i Medicinskog fakulteta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kompletno opremljene....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'indomio do 230 m2 pogodan do 537 eura što manji useljiv pala cena zadnjih 14 dana do 10 eura/m2'
400 €
500 €
450 €
 
-4%

Promena cene sa 450 € na 430 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 430 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 450 €
08.05.2026 - 430 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan za izdavanje, Banovo brdo, divan kraj, pun zelenila, mirno okruženje. Stan je renoviran. Ima odvojenu spavaću sobu, kompletno namešten i odmah useljiv. Režije infostan 7.800, struja po potrošnji, internet i KATV na ime zakupca. Odmah useljiv. Ljubimci....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 450 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 500 €
08.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Lepo opremljen jednosoban stan 42 m2 - Vračar, Crveni krstIzdaje se prijatan, kompletno namešten jednosoban stan površine 42 m2 u mirnom delu Vračara, u ulici Vojislava Ilića, u blizini Crvenog krsta. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom i pruža južnu orijentaciju sa obiljem....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 475 € na 450 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 525 €
17.04.2026 - 500 €
01.05.2026 - 475 €
10.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno funkcionalan i svetao dvoiposoban stan površine 47m² na atraktivnoj lokaciji na Sajmištu, u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetne i održavane novogradnje sa liftom i dvorišno je orijentisan, što obezbeđuje mir i tišinu....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 70,00 m2 cca 6 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 500 €
29.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

POSLOVNI PROSTOR U ŽELEZNIČKOJ ULICI---Agencijska šifra: 9112560.Izdaje se dvosoban poslovni prostor od 70m2 na prvom spratu zgrade u Železničkoj ulici. Sastoji se od dve prostorije, čajne kuhinje i kupatila. Pogodan za  advokatske kancelarije, agencije i sve ostale tihe....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>