• GoHome Professional
indomio do 230 m2 pogodan do 519 eura do 8 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 230 m2 pogodan do 519 eura do 8 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 230 m2 pogodan do 519 eura do 8 eura/m2 što manji parking pala cena

  • Za upit "indomio do 230 m2 pogodan do 519 eura do 8 eura/m2 što manji parking pala cena" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 6 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 503 eura
    • do 629 eura (prosečna cena)
    • do 754 eura
    • do 6 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 480 € na 450 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 480 €
13.02.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban renoviran stan na Podbari, nenamešten sa kuhinjom i sa jednim parking mestom u dvorištu. 7 minuta peške od Zmaj Jovine ulice. Stan je pogodan za poslovni prostor. Stan je slobodan od 01.03.2026. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180 € na 170 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 170 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 180 €
25.02.2026 - 170 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se salonski stan u neposrednoj blizini naselja Prozivka. Sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje i jedne velike sobe. Stan je svetao, namešten i opremljen belom tehnikom. Nalazi u prizemlju kuće a ulazi se iz ajnforta. Grejanje je na struju na radijatore ili inverter klimu.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 450 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 500 €
06.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu bloka 45, nadomak zelene pijace, doma zdravlja i šetališta na reci Savi, sa lakom dostupnošću obilja sadržaja komercijalno-uslužnog karaktera, kao i značajnog broja linija javnog prevoza. U okruženju zgrade nalazi se veći broj parking mesta, bez vremenskog ograničenja.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'indomio do 230 m2 pogodan do 519 eura do 8 eura/m2 što manji parking pala cena'
380 €
 
-17%

Promena cene sa 600 € na 500 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 500 €, 65,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 1.200 €
11.03.2026 - 600 €
20.03.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao stan, Topolska, Vracar, za stanovanje/poslovni prostor. Renoviran. Predvidjen za poslovni prostor, ordinaciju, kancelarije Polusuteren. Ima prirodno svetlo i standardne prozore. Stan je pogodan kako za stanovanje, tako i za različite poslovne delatnosti (kancelarija,....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 400 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 500 €
08.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u kući, 2. sprat, dvoriste, parking. Pogodno za porodice. Miran kraj. Može i polunamešten. Mesečne režije 50eura. Three-room apartment in the house, 2nd floor, yard, parking. Suitable for families. Peaceful neighborhood. Can be semi-furnished. Monthly utilities 50 euros.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>