• GoHome Professional
indomio do 230 m2 pogodan do 519 eura do 8 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 230 m2 pogodan do 519 eura do 8 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 230 m2 pogodan do 519 eura do 8 eura/m2 što manji pala cena

  • Za upit "indomio do 230 m2 pogodan do 519 eura do 8 eura/m2 što manji pala cena" pronađeno 21 nekretnina - prosečna cena 6 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 514 eura
    • do 643 eura (prosečna cena)
    • do 771 eura
    • do 6 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • nenamešten
    • namešten
    • 2.sprat
    • duplex
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 480 € na 450 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 480 €
13.02.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban renoviran stan na Podbari, nenamešten sa kuhinjom i sa jednim parking mestom u dvorištu. 7 minuta peške od Zmaj Jovine ulice. Stan je pogodan za poslovni prostor. Stan je slobodan od 01.03.2026. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 100 € na 90 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 90 €, 12,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 100 €
25.02.2026 - 90 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garažno mesto u okviru Belville kompleksa, zgrada Đurđevak, na -1 nivou. Lagan prilaz Suvo i bezbedno garažno mesto Kontrolisan ulaz Obezbeđen i održavan prostor Cena: 90€ mesečno + troškovi garaže. Pogodno za stanare kompleksa ili okolnih zgrada. .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 110 € na 100 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 100 €, 13,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 110 €
17.04.2026 - 100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garažno mesto na Bulbulderu u blizini Gradske bolnice, pogodno za sve tipove automobila. Mesečni troškovi 600rsd, obavezan depozit u visini zakupnine. Minimalna agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja Agent: Miloš Graora br. licence 4996 "Art nekretnine"....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'indomio do 230 m2 pogodan do 519 eura do 8 eura/m2 što manji pala cena'
450 €
170 €
300 €
 
-25%

Promena cene sa 200 € na 150 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 150 €, 21,00 m2 cca 7 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 200 €
06.05.2026 - 150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal u Kragujevcu - naselje Centar. Pogodan za različite namene. Lokal poseduje mokri cvor i ostavu. Obavezan depozit u visini kirije. Lokal je slobodan od 15.04.2026. .

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 250 € na 220 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 220 €, 25,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 250 €
10.05.2026 - 220 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, kod farmaceutskog fakulteta na samom početku Telepa u ulici Heroja Pinkija izdaje se garsonjera u novoj zgradi. Nalazi se u visokom prizemlju, pogodno za stanovanje kao i za kancelariju ili manji poslovni prostor. Prazna, ima samo kuhinjske elemente bez tehnike. Grejanje....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 420 € na 360 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 360 €, 47,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 420 €
29.04.2026 - 360 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal površine 47m² na glavnoj ulici u Ćupriji, u jednom od najprometnijih delova grada, što ga čini izuzetno atraktivnim za različite vrste poslovanja. Lokal se nalazi na odličnoj lokaciji sa velikom frekvencijom pešaka i vozila, što obezbeđuje odličnu vidljivost i dostupnost....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 400 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 500 €
30.03.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 110200, II/, klima, terasa. Blizina CENTRA, noviji, ul Djurdja Brankovića, prelep stan, ODMAH USELJIV. Stan je 2 sprat, bez lifta. Pogodan za strance, ali bez kućnih ljubimaca. Depozit obavezan. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50%....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 320 € na 300 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 300 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 320 €
26.04.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan stan od 50 m², smešten na prvom spratu manje porodične zgrade sa svega tri stana, što garantuje mirno i prijatno okruženje za život. Uprkos kompaktnoj kvadraturi, stan je izuzetno dobro organizovan i pruža maksimalnu iskorišćenost prostora, tako da stan poseduje....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 350 €
10.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan na Crvenom pevcu u ulici Bulevar Doktora Zorana Đinđića u staroj vojnoj zgradi sa liftom, na šestom i poslednjem spratu (lift ide do petog, pešači se jedan sprat), površine 52m2 sa grejanjem na struju (TA-peć). Stan se sastoji iz mini dnevne sobe sa....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 450 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 500 €
06.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu bloka 45, nadomak zelene pijace, doma zdravlja i šetališta na reci Savi, sa lakom dostupnošću obilja sadržaja komercijalno-uslužnog karaktera, kao i značajnog broja linija javnog prevoza. U okruženju zgrade nalazi se veći broj parking mesta, bez vremenskog ograničenja.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Rakovica, 400 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 450 €
03.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje, smešten na prizemlju porodične kuće sa više stanova. Lokacija kućebogata je uslužno-komercijalnim sadržajima, a zahvaljujući udaljenosti od glavne ulice u Rakovici, zaklonjena je od buke. U blizini tržnog centra, banaka, prodavnica, kafića, škola, vrtića i pijace,....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 600 € na 500 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 500 €, 65,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 1.200 €
11.03.2026 - 600 €
20.03.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao stan, Topolska, Vracar, za stanovanje/poslovni prostor. Renoviran. Predvidjen za poslovni prostor, ordinaciju, kancelarije Polusuteren. Ima prirodno svetlo i standardne prozore. Stan je pogodan kako za stanovanje, tako i za različite poslovne delatnosti (kancelarija,....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 400 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 500 €
08.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u kući, 2. sprat, dvoriste, parking. Pogodno za porodice. Miran kraj. Može i polunamešten. Mesečne režije 50eura. Three-room apartment in the house, 2nd floor, yard, parking. Suitable for families. Peaceful neighborhood. Can be semi-furnished. Monthly utilities 50 euros.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 250 € na 230 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 230 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 250 €
26.04.2026 - 230 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban duplex stan u Kragujevcu - naselje Centar preko Lepenice. Stan je pogodan za smeštaj studenata, radnika,... Stan je slobodan od 15.04.2026.godine. Minimalan period stanovanja 6 meseci i obavezan depozit u visini od 350 eura. .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 70,00 m2 cca 6 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 500 €
29.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

POSLOVNI PROSTOR U ŽELEZNIČKOJ ULICI---Agencijska šifra: 9112560.Izdaje se dvosoban poslovni prostor od 70m2 na prvom spratu zgrade u Železničkoj ulici. Sastoji se od dve prostorije, čajne kuhinje i kupatila. Pogodan za  advokatske kancelarije, agencije i sve ostale tihe....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 400 € na 380 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Ledena Stena, 380 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 400 €
03.05.2026 - 380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je namešten trosoban stan u minovom naselju Ledena Stena. Stan se nalazi na prvom spratu novije, veoma dobro održavane zgrade. Stan je svetao i prostran i sastoji se od velike dnevne sobe sa trpezarijom,odvojene kuhinje, spavaće i dečje sobe,hodnik, kupatilo i WC.Terasa je....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 600 € na 500 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 75,00 m2 cca 7 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 600 €
18.03.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN ULIČNI LOKAL OD 75 M2 SA PARKINGOM U UŽEM CENTRU NOVOG SADA---Agencijska šifra: 9111965. Izdaje se prazan ulični lokal od 75 m2 u prizemlju kuće u mirnoj ulici užeg centra Novog Sada. Lokal se sastoji od dve odvojene prostorije, čajne kuhinjice i dva toaleta. Pogodan....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, ZAKLOPAČA, 350 €, 113,00 m2 cca 3 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2024 - 500 €
12.04.2024 - 400 €
30.06.2024 - 350 €
14.07.2024 - 400 €
15.11.2024 - 350 €
01.02.2026 - 400 €
27.04.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2024.,

www.indomio.rs

Sastoji se od velike prostorije i magacina. Ima 3 ulaza. Pogodan za tihu delatnost, proizvodnju i dr.. Označena jje približna lokacija . 069 BEOKROV .

 
 
 
 
-33%

Promena cene sa 750 € na 500 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 500 €, 115,00 m2 cca 4 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 750 €
20.03.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor u blizini Banovine. Površine je 115m2, nalazi se u prizemlju. Prostor je veoma komforan, čine ga prostrani hodnik, četiri velike prostorije koje su spojene međusobno vratima, kuhinja, (kompletno renovirana), kupatilo i toalet. Grejanje je TA. Zbog svoje....

 
 
 
 
-29%

Promena cene sa 700 € na 500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 120,00 m2 cca 4 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 700 €
10.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se u zakup kancelarijski poslovni prostor u Jevrejskoj ulici u samom centru grada. Prostor je renoviran i pogodan je za IT firme, predstavništva firmi, call centre, itd Nalazi se na prvom spratu, veoma je svetao i prostran. Sastoji se od open space prostora cca 90m2, zasebne....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 20)

<< <1> >>