• GoHome Professional
indomio do 230 m2 pogodan što veći do 787 eura use - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 230 m2 pogodan što veći do 787 eura use - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 230 m2 pogodan što veći do 787 eura useljiv pala cena Najnovije

  • Za upit "indomio do 230 m2 pogodan što veći do 787 eura useljiv pala cena najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 747 eura (malo jeftiniji)
    • 826 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 800 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 900 €
29.03.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

STROGI CENTAR- PEŠAČKA ZONA ! Salonski stan u strogom centru Beograda, u pešačkoj zoni, na 50m od Trga Republike i Narodnog pozorišta, u mirnoj ulici u zaleđini Narodnog muzeja. Nalazi se u urednoj predratnoj zgradi sa mermernim ulazom i liftom. Ulaz u zgradu obezbeđen na šifru. Stan....

 
 
 
 
-22%

Promena cene sa 900 € na 700 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BATAJNICA, 700 €, 115,00 m2 cca 6 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 900 €
08.03.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Optimisti nekretnine vam nude lokal za izdavanje na odličnoj lokaciji u Batajnici, u ulici Stanka Tišme, ukupne površine 115 m². Lokal je u odličnom stanju, uredan i odmah useljiv, pogodan za različite delatnosti – trgovinu, kancelarijski prostor, uslužne delatnosti, salon, ordinaciju....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2025 - 700 €
27.04.2026 - 650 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.indomio.rs

Crveni krst,Bregalnička ulica, 3.5,75kvm,polunamešten, kompletna kuhinja sa kompletnom belom tehnikom, renoviran salonac,pvc,lakiran i hoblovan parket, dvostran, odvojena kuhinja sa trpezarijom+dnevna+3 sobe, terasa, cg (info stan 13000din), održavanje 1500din, okrečen i useljiv,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 850 €, 75,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 1.000 €
21.01.2026 - 900 €
04.03.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, Terazije, trosoban, 75m2, 2/6, lift, CG, salonski, useljiv, dozvoljeni kućni ljubimci. Funkcionalan trosoban stan na drugom spratu predratne zgrade sa liftom. Po dokumentaciji ima 71m2, a mereno 75m2. Stan je orijentisan prema Hotelu Moskva. Ima unutrašnju salonsku spratnu....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 850 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 1.000 €
21.01.2026 - 900 €
04.03.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 700 €, 64,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 800 €
17.04.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

ODLIČAN LOKAL OD 64 M2 KOD SPENSA---Agencijska šifra: 9111938. Izdaje se prazan lokal od 64 m2 u suterenu nove poslovne zgrade kod Spensa. Sastoji se od open space-a i jednog toaleta. Pogodan je za razne vrste mirnih delatnosti. Useljiv odmah. Potreban je depozit u visini....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 550 €
12.04.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten i renoviran trosoban stan u ulici Đorđa Servickog. Stan se nalazi u zgradi u mirnom delu Grbavice. Visoko prizemlje, ulično orijentisan Stan ima vrlo lep raspored i dobro iskorišćen prostor, što ga čini izuzetno funkcionalnim. Kvadratura stane je 51m2 u sklopu kojih....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 500 € na 490 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Paviljoni, 490 €, 51,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 500 €
19.04.2026 - 490 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Stari Merkator - Palmira Toljatija 51,45m2, open-space poslovni prostor, klima Izdaje se izuzetan poslovni prostor u okviru kompleksa Stari Merkator, jedne od najprometnijih i najtraženijih lokacija na Novom Beogradu.Prostor se nalazi na trećem spratu, okrenut je ka....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 630 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 630 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno adaptiran i namešten stan u mirnom delu Banovog brda, pogodan za stanovanje ili privatnu poslovnu praksu (advokatska kancelarija, psihoterapija, IT i sl.) — stan se nalazi na visokom prizemlju. Raspored: predsoblje, garderober, kupatilo, dnevna soba, odvojena spavaća....

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 750 € na 550 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 750 €
03.04.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118064, IV/V, lift, terasa, luks renoviran, stambena zgrada. Izdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen dvosoban stan površine 50m², u samom centru grada, namenjen za dugoročni zakup. Stan je svetao, funkcionalan i poseduje prostranu terasu i nalazi u neposrednoj....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • indomio do 230 m2 pogodan što veći do 787 eura useljiv pala cena (32)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>