• GoHome Professional
indomio do 230 m2 pala cena do 766 eura parking št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 230 m2 pala cena do 766 eura parking št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 230 m2 pala cena do 766 eura parking što skuplji namešten Najnovije

  • Za upit "indomio do 230 m2 pala cena do 766 eura parking što skuplji namešten najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 727 eura (malo jeftiniji)
    • 804 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 650 €, 49,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2026 - 750 €
22.02.2026 - 700 €
25.03.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten stan na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Ðeram pijace u ulici Marka Oreškovića.Sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjsko trpezarijskim delom i izlazom na terasu,dve sobe od kojih je jedna prazna i zakupac je oprema po svojim potrebama i kupatila.Mesečni....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 85,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 900 €
06.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux sređen, izuzetan stan, kvalitetan, potpuno namešten, dve spavaće sobe, dva kupatila, dve terase, parking mesto sa fizičkim obezbeđenjem uz doplatu, odmah useljiv. Obavezan depozit u iznosu od 800 eura. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosi od 50% + PDV dogovorene jednomesečne....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 1.000 € na 800 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Z.Stanica, 800 €, 100,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.12.2025 - 1.100 €
01.02.2026 - 1.000 €
22.03.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2025.,

www.indomio.rs

ponuda br. 6096 NS – Stambeno - kancelarijskkancelarijski prostor sa 2 parking mesta – 4 kancelarije, 2 nivoa – cca.100m2 ul. Jovana Hranilovića Donji nivo: prijemni deo + kancelarija Gornji nivo: 3 kancelarije + kuhinja Prostor se nudi namešten u viđenom stanju, ili se ,po potrebi,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 800 €, 78,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 850 €
17.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u mirnom delu Bulevara Patrijarha Pavla izdaje se prostran, svetao i moderno uređen četvorosoban stan, površine idealne za porodično stanovanje. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 5 spratova u zgradi sa video nadzorom i dvorištem. Struktura: prostran dnevni....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 790 € na 760 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 760 €, 78,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 820 €
29.03.2026 - 790 €
08.04.2026 - 760 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude lep, porodičan, funkcionalan 3.0-soban stan, kompletno namešten. Sastoji se od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, kuhinje, trpezarije i tri lođe sa prelepim pogledom na Dunav. Mali režijski troškovi. Slobodan parking oko zgrade. Odlična....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 850 € na 750 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 750 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 850 €
08.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno nov, funkcionalan, namešten stan, u nivou visokog prizemlja. Stvarna površina 55m2 + prelepa terasa od 30m2. U cenu zakupa ulazi i parking mesto u zgradi (nije klackalica). Može i viša vozila. Odmah useljiv. Mesečno plaćanje. Depozit obavezan. Agencijska provizija za zakupca....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 790 € na 700 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 700 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 790 €
24.04.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Strogi Centar Beograda, dvosoban stan 60m2, sa parkiranjem u dvorištu, lociran u strogom centru kod hotela Moskva, 50m udaljen od Terazijske Česme. Stan je potpuno opremljen i namešten, sveže renoviran, nalazi se na drugom spratu, svetao, dvostrano orijentisan, sa visokim plafonima.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 750 € na 690 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 690 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 750 €
08.05.2026 - 690 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen dvosoban penthouse u mirnom delu Filmskog Grada, na opštini Čukarica.Stan ima 60 m2 stambenog prostora i dodatne dve terase, ukupne površine oko 80 m2. Nalazi se na 2. spratu manje zgrade sa svega četiri stana, što pruža dodatnu privatnost....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 750 € na 650 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 650 €, 53,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 750 €
10.04.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan 53m2, na extra lokaciji u Zemunu, u blizini autoputa i novosadskog, blizu zeleznicke stanice i aerodroma, u mirnom kraju. Luksuzno namesten (rucno radjen namestaj od tresnje) sa pripadajucim kucnim aparatima (sudomasina, vesmasina, kombinovani frizider, bojler, sporet,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 650 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 700 €
06.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prelep stan u zgradi novije gradnje sa malo stanova, kompletno namesten i opremljen sa svim stvarima i tehnickim uredjajima. Sastoji se od ulaznog dela hodnika, plakara, prostranog kupatila sa tus kabinom, velike dnevne sobe, spavace sobe, odvojene kuhinje i trpezarije. Posebna pogodnost....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • indomio do 230 m2 pala cena do 766 eura parking što skuplji namešten (82)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>