• GoHome Professional
indomio do 230 m2 pala cena do 766 eura parking št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 230 m2 pala cena do 766 eura parking št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 230 m2 pala cena do 766 eura parking što skuplji Zadnjih 7 dana useljiv

  • Za upit "indomio do 230 m2 pala cena do 766 eura parking što skuplji zadnjih 7 dana useljiv" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 11 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 727 eura (malo jeftiniji)
    • 804 eura (malo skuplji)
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 800 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 750 €
10.04.2026 - 700 €
22.04.2026 - 650 €
29.04.2026 - 900 €
06.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan na izuzetnoj lokaciji na Dorćolu. Zgrada okružena sa tri parka. Stan kompletno mamešten, veoma svetao. Funkcionalan sa odličnim rasporedom prostorija. Oko zgrade je slobodan parking. Izdaje se na duži vremenski period. Useljiv od 1. maja. Depozit u visii jedne mesečne kirije.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 800 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 800 €
13.03.2026 - 750 €
15.04.2026 - 700 €
26.04.2026 - 650 €
01.05.2026 - 900 €
08.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, funkcionalan dvosoban stan. Stan poseduje: hodnik, dnevni boravak, kuhinju i trpezariju, spavaću sobu, , kupatilo, lođu sa predivnim pogledom na zelenilo. Urađena je pvc stolarija. Zgrada je okružena sa tri parka. Stan je veoma svetao. Ima centralno grejanje i toplovod.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 85,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 900 €
06.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux sređen, izuzetan stan, kvalitetan, potpuno namešten, dve spavaće sobe, dva kupatila, dve terase, parking mesto sa fizičkim obezbeđenjem uz doplatu, odmah useljiv. Obavezan depozit u iznosu od 800 eura. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosi od 50% + PDV dogovorene jednomesečne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'indomio do 230 m2 pala cena do 766 eura parking što skuplji zadnjih 7 dana useljiv'
600 €
650 €
650 €
 
-12%

Promena cene sa 850 € na 750 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 750 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 850 €
08.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno nov, funkcionalan, namešten stan, u nivou visokog prizemlja. Stvarna površina 55m2 + prelepa terasa od 30m2. U cenu zakupa ulazi i parking mesto u zgradi (nije klackalica). Može i viša vozila. Odmah useljiv. Mesečno plaćanje. Depozit obavezan. Agencijska provizija za zakupca....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 750 € na 690 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 690 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 750 €
08.05.2026 - 690 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen dvosoban penthouse u mirnom delu Filmskog Grada, na opštini Čukarica.Stan ima 60 m2 stambenog prostora i dodatne dve terase, ukupne površine oko 80 m2. Nalazi se na 2. spratu manje zgrade sa svega četiri stana, što pruža dodatnu privatnost....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 600 €, 33,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 650 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno nameštena garsonjera od 33 m² na Vračaru (u blizini Hrama Svetog Save), u novijoj zgradi iz 2018. godine. Stan gleda na dvorište, što obezbeđuje mir i privatnost. Stan je funkcionalan i potpuno opremljen: internet (optički), kablovska TV, klima, veš mašina, kuhinjski....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 550 €
06.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Momčila Čedića, dvosoban kompleno opremljen stan u privatnoj manjoj zgradi. Ima svoj parking za dva auta, terasu, etažno grejanje i odmah je useljiv Ag. provizija 50% .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Altina, 500 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 550 €
08.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Ozbiljnim, odgovornim, zaposlenim osobama ili bračnom paru, izdaje se namešten lep dvosoban stan u Ohridskoj ulici u Zemunu (na duže vreme). Svetao, jugo-istočno orijentisan. Opremljen novom klimom, novim bojlerom i novom belom tehnikom. Mesečni troškovi su oko 10.000 dinara. Zakupodavac....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 450 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 600 €
01.04.2026 - 550 €
26.04.2026 - 500 €
08.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

VOŽDOVAC - DARVINOVA POŠTA | TROSOBAN | RENOVIRAN Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi svetao, funkcionalan i kompletno namešten trosoban stan površine 65 m², na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u blizini Darvinove pošte na samo par minuta hoda od FON-a i centra ulice Vojvode....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Kej, 400 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 500 €
06.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

- Kej, Novi Sad - 41m2, dvosoban stan - doplata za parking mesto 50Eur - odmah useljiv - stan je namenjen isključivo zaposlenim licima Obavezan depozit u iznosu jedne mesečne kirije, agencijska provizija 50%. Za sve dodatne informacije, obratite se na 065-800-82-81 ili 066-82-92-500.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 350 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 380 €
06.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Miljakovac,Čelebićka ulica,1.0,40kvm,NOV nameštaj,odvojena kuhinja sa trpezarijom+1 soba+ostava+terasa, klima, cg (info stan oko 8000din), klima,renoviran i useljiv stan,parking nije zoniran, 350e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368 .

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Jajinci, 300 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 350 €
06.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prazan dvosoban stan, odmah useljiv. Novija gradnja. Ima parking mesto. U blizini prevoza .......5312 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 50% .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)

<< <1> >>