• GoHome Professional
indomio do 230 m2 pala cena do 766 eura parking št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 230 m2 pala cena do 766 eura parking št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 230 m2 pala cena do 766 eura parking što skuplji Zadnjih 7 dana opremljen

  • Za upit "indomio do 230 m2 pala cena do 766 eura parking što skuplji zadnjih 7 dana opremljen" pronađeno 29 nekretnina - prosečna cena 10 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 727 eura (malo jeftiniji)
    • 804 eura (malo skuplji)
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 690 € na 650 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 650 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 690 €
08.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U senovitom i tihom delu Vračara (ulica Kneza Stracimira, bivša Vojvoda Hrvoja), izdaje se kompletno redizajniran trosoban stan koji nudi potpunu autonomiju i bezbednost. Ulaz i logistika: Stan je autonomni apartman koji ima zaseban ulaz direktno sa privatnog parking mesta, obezbeđenog....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 800 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 900 €
06.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlično pozicioniran LUX stan, u mirnoj ulici, veoma blizu svih infrastrukturnih sadržaja – prodavnica, kafica, stanica gradskog prevoza. Sastoji se iz prostranog i lepo osvetljenog dnevnog boravka, sa izlazom na veliku terasu, kuhinje i trpezarijskog dela odmah pored, tako da ostoji....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 700 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 1.000 €
29.04.2026 - 900 €
03.05.2026 - 800 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Ukoliko tražite savršen balans između mira, privatnosti i urbane povezanosti, ovaj izuzetan salonski stan predstavlja retku priliku na tržištu. Pozicioniran u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za savremen i kvalitetan život, stan nudi idealan spoj komfora i prestiža.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'indomio do 230 m2 pala cena do 766 eura parking što skuplji zadnjih 7 dana opremljen'
600 €
650 €
650 €
 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 750 €
10.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude odličan stan na sjajnoj lokaciji – na samo 5 minuta od Vukovog spomenika. Stan je sveže okrečen, u potpunosti renoviran i opremljen nameštajem i savremenom belom tehnikom (mašina za sudove, mašina za veš, TV itd.) i poseduje sve što je potrebno za udoban....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 750 € na 690 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 690 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 750 €
08.05.2026 - 690 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen dvosoban penthouse u mirnom delu Filmskog Grada, na opštini Čukarica.Stan ima 60 m2 stambenog prostora i dodatne dve terase, ukupne površine oko 80 m2. Nalazi se na 2. spratu manje zgrade sa svega četiri stana, što pruža dodatnu privatnost....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 650 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sre��en, potpuno opremljen stan u novogradnji, odvojena spava��a soba, cg po utro��ku, video nadzor, gara��no mesto ura��unato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se pla��a u iznosu od 50%+ PDV dogovorene jednomese��ne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 700 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan, luksuzno i kompletno opremljen stan na Banovom brdu, odvojena spava��a soba, mogu��nost zakupa gara��nog mesta uz doplatu. Agencijska provizija za zakupca se pla��a u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomese��ne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 600 €, 86,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 650 €
10.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan kompletno renoviran stan. Opremljen, sva bela tehnika, klimaSvetao, dvostrano orijentisan, I-Z. Mesečni troškovi oko 14.000 din. Uključena topla voda. zgrada i prilaz uredni, slobodan parking svuda oko zgrade. Kod okretnice trolejbusa na Banjici. Prostorije: predsoblje,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 650 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo moderan dvosoban stan u Kosovskoj ulici u novogradnji. Stan je potpuno opremljen novim modernim nameštajem i belom tehnikom, nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom. Svaki detalj u stanu je pažljivo odabran kako bi pružio maksimalnu udobnost i funkcionalnost. Stan se....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 650 €
10.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran, funkcionalan stan, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, sa terase se pruža prelep otvoren pogled. Oko zgrade postoji puno slobodnog parking prostora. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 600 €, 33,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 650 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno nameštena garsonjera od 33 m² na Vračaru (u blizini Hrama Svetog Save), u novijoj zgradi iz 2018. godine. Stan gleda na dvorište, što obezbeđuje mir i privatnost. Stan je funkcionalan i potpuno opremljen: internet (optički), kablovska TV, klima, veš mašina, kuhinjski....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 600 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 700 €
06.05.2026 - 650 €
10.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prelep stan u zgradi novije gradnje sa malo stanova, kompletno namesten i opremljen sa svim stvarima i tehnickim uredjajima. Sastoji se od ulaznog dela hodnika, plakara, prostranog kupatila sa tus kabinom, velike dnevne sobe, spavace sobe, odvojene kuhinje i trpezarije. Posebna pogodnost....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 550 €, 63,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 600 €
10.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, kompletno namešten četvorosoban stan od 63 m2 u Novom Sadu, na atraktivnoj lokaciji Nova Detelinara, u ulici Janka Čmelika. Stan se nalazi na visokom prizemlju i prilagođen je osobama sa posebnim potrebama. Stan je dvorišno orijentisan, istočne orijentacije, veoma....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 550 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 650 €
29.04.2026 - 600 €
10.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno namesten i opremljen Lux renoviran stan za izdavanje, preko puta Instituta za majku i dete. Opticki internet, velika kuhinja, CG + inverter klima, prvi sprat, terasa koja gleda ka parku. Parking ispred zgrade za stanare, nije zoniran. Mesečne režije 60eura. Fully furnished....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 550 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 600 €
06.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, potpuno opremljen stan, poseduje odvojenu spavaću sobu, uređeno naselje - Belvil. Spoljno parking mesto uz doplatu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG,....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 600 € na 500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, 500 €, 98,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 600 €
08.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Porodi��na ku��a sa 350m2 dvori��ta. Sastoji od prizemlja i potkrovlja koje nije predmet izdavanja. Zakupcima se daje nakori����enje trosoban stan povr��ine 90m2, a ��ine ga: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija odvojeno, dve spava��e sobe i kupatilo sa le��e��om i tu��....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Altina, 500 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 550 €
08.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Ozbiljnim, odgovornim, zaposlenim osobama ili bračnom paru, izdaje se namešten lep dvosoban stan u Ohridskoj ulici u Zemunu (na duže vreme). Svetao, jugo-istočno orijentisan. Opremljen novom klimom, novim bojlerom i novom belom tehnikom. Mesečni troškovi su oko 10.000 dinara. Zakupodavac....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 550 €
06.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Momčila Čedića, dvosoban kompleno opremljen stan u privatnoj manjoj zgradi. Ima svoj parking za dva auta, terasu, etažno grejanje i odmah je useljiv Ag. provizija 50% .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 500 €
10.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad, u ponudi je izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan površine 47 m2, koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na 1. spratu u kvalitetnoj i održavanoj zgradi novije gradnje sa liftom.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 475 € na 450 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 525 €
17.04.2026 - 500 €
01.05.2026 - 475 €
10.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno funkcionalan i svetao dvoiposoban stan površine 47m² na atraktivnoj lokaciji na Sajmištu, u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetne i održavane novogradnje sa liftom i dvorišno je orijentisan, što obezbeđuje mir i tišinu....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 460 € na 450 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 450 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 460 €
10.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov namešten veoma funkcionalan stan u blizini kompleksa Sunnyville, opremljen novim nameštajem i kompletnim urerdjajima . Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaćom sobom i kupatilom, sa izlaskom iz dnevne i spavaće sobe na terasu. Komletan sadržaj....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 450 € na 420 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 420 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 450 €
10.05.2026 - 420 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Uživajte u savršenom spoju komfora i prestižne lokacije u ovom kompletno opremljenom dvosobnom stanu od 60m2, smeštenom u mirnom i zelenom kvartu nadomak centra grada i glavne autobuske stanice. Stan je dvostrano orijentisan i nudi fenomenalan, otvoren pogled na katedralu i tvrđavu,....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 86,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 500 €
10.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je četvorosoban stan iza Tehničkih fakulteta, u naselju Nikola Tesla, na visokom prizemlju, površine 86m2. Stan je vrlo komforan i lepo pozicioniran, sastoji se od ulaznog hodnika, odvojenog dnevnog boravka, sa izlazom na prostranu terasu, trpezarije sa kuhinjom, tri spavaće....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 400 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 500 €
05.04.2026 - 450 €
08.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

1.0,37m2, EG, lift, II/VII, telefon, interfon, parking. Uknjižen. Kompletno renoviran, funkcionalan jednosoban stan od 37m2 nalazi se na 2. spratu u kvalitetno gradjenoj zgradi sa liftom. Stan se sastoji od sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i hodnika. Kuhinja je opremljena mašinom....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 450 € na 390 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 390 €, 56,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 450 €
10.05.2026 - 390 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvoiposoban stan u samom centru grada, pored šetališta. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila I terase. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Stan ima dve inverter klime, a postoji mogućnost....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 300 € na 250 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 250 €, 28,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2025 - 300 €
10.05.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se nova,kompletno opremljena garsonjera sa balkonom,površine 28 m2.Locirana je u Masarikovoj ulici udaljenoj par minuta od centra grada.Pozicionirana je na 3.spratu veoma lepe,kvalitetne novosagrađene zgrade sa liftom.Parking javni,zona plaćanja. Sastoji se od, višenamenske....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 270 € na 250 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 250 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 270 €
10.05.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan na uglu Dušanove ulice i Bulevara dr Zorana Đinđića, ukupne površine 38 m2.Stan je južno orijentisan, nalazi se u blizini gradske bolnice, čairskog parka i na liniji je gradskog prevoza. Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, spavaće....

 
 
 
 
-21%

Promena cene sa 280 € na 220 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 220 €, 17,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 280 €
10.05.2026 - 220 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – Nova Detelinara. Izdaje se nameštena, sveže okrečena i odmah useljiva garsonjera površine 17m2, u ulici Veselina Masleše, na prizemlju, orijentisana ka mirnom dvorištu. Stan je idealan za 1–2 osobe i izdaje se na duži vremenski period. Garsonjera je funkcionalno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-28 (od ukupno 28)

<< <1> >>