• GoHome Professional
indomio do 230 m2 duplex do 160000 eura porasla ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 230 m2 duplex do 160000 eura porasla ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 230 m2 duplex do 160000 eura porasla cena najnovije što skuplji

  • Za upit "indomio do 230 m2 duplex do 160000 eura porasla cena najnovije što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+8%

Promena cene sa 123.600 € na 133.900 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 133.900 €, 68,00 m2 cca 1970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.12.2024 - 133.900 €
28.05.2025 - 123.600 €
04.03.2026 - 133.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2024.,

www.indomio.rs

Odličan troiposoban stan na Novom naselju, Bistrica, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje prelep troiposoban stan na prelepom mestu u Novom Sadu. Nekretnina je površine 68m2, raspoređenih u dupleks varijantu, nalazi se na četvrtom spratu zgrade bez lifta. Sastoji se od odvojene kuhinje,....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 130.000 € na 160.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 130.000 €
06.05.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131171, IV/, klima, lift, terasa, uknjižen. *TELEP DUPLEX* 65 m2 3,0 - ban, odličan u blizini kružnog toka sa Limanima. Noviji stan. LIFT. DONJI NIVO: Dnevni boravak sa izdvojenom kuhinjom koja ima svoj prozor. Predsoblje funkcionalno. Mali toalet. GORNJI NIVO: 2 spavaće....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 148.886 € na 158.273 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 158.273 €, 59,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 148.886 €
27.03.2026 - 158.273 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih stanova, kao i duplex stanovi manjih i većih kvadratura, površine od 26 do 108 m². rok pocetak 2028. godine, u okviru modernog stambenog kompleksa....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 140.000 € na 150.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ČAJETINA, 150.000 €, 86,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 140.000 €
18.03.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen duplex površine 86 m² u prestižnom naselju Zlatibor 1000. Stan je dizajnerski sređen i spreman za useljenje ili izdavanje. Površina: 86 m² Struktura: Duplex (3 spavaće sobe, 2 kupatila) Dvorište: Da (veliko, travnato) Centralno grejanje na elektro kotao....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 139.000 € na 149.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BATAJNICA, 149.000 €, 128,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.03.2025 - 147.000 €
23.03.2025 - 139.000 €
10.04.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2025.,

www.indomio.rs

Veoma lep i prostran dvostrano orjentisan duplex u izgradnji. Stan je u završnoj fazi radova. Izuzetno je lepe strukture i podeljen na dva nivoa. Na donjen nivou se nalaze dve odvojene prostorije a moguće je pregraditi i dobiti i još jednu sobu kao i kupatilo i 2 terase. Na gornjem....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 111.034 € na 118.034 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 118.034 €, 44,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 111.034 €
27.03.2026 - 118.034 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih stanova, kao i duplex stanovi manjih i većih kvadratura, površine od 26 do 108 m². rok je pocetak 2028. godine, u okviru modernog stambenog....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 105.060 € na 114.240 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 114.240 €, 40,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 105.060 €
27.03.2026 - 114.240 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 99.807 € na 108.528 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 108.528 €, 38,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 99.807 €
27.03.2026 - 108.528 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+31%

Promena cene sa 82.000 € na 107.200 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 107.200 €, 67,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 82.000 €
24.04.2026 - 107.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131612, I/II, terasa. Prodaja VETERNIK NOVI *ELEGANCIJA* DUPLEX 67 m2 u izgradnji. 3 spavaće sobe 5,72 m2, 10,53 m2 i 8,2 m2. Dnevna soba , velika 31 m2. 2 terase. Položaj: dvostrano. Stan "Elegancija" sa pametnim rasporedom prostorija i vrhunskim materijalima....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 97.180 € na 105.672 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 105.672 €, 37,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 97.180 €
27.03.2026 - 105.672 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • indomio do 230 m2 duplex do 160000 eura porasla cena što skuplji (21)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>