• GoHome Professional
indomio do 230 m2 do 894 eura prizemlje pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 230 m2 do 894 eura prizemlje pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 230 m2 do 894 eura prizemlje pala cena oglasi objavljeni od poslednjeg puta što manji

  • Za upit "indomio do 230 m2 do 894 eura prizemlje pala cena oglasi objavljeni od poslednjeg puta što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 849 eura (malo jeftiniji)
    • 938 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-35%

Promena cene sa 1.000 € na 650 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Rotkvarija, 650 €, 70,00 m2 cca 9 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 1.000 €
20.02.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

POLUNAMEŠTEN LOKAL NA ROTKVARIJI---Agencijska šifra: 9111284.Izdaje se polunamešten lokal u prizemlju zgrade na prometnom mestu na Rotkvariji. Ulični lokal od 70 m2 sadrži 3 radne prostorije, jednu čekaonicu, dva toaleta i prijemni pult. Svaka prostorija je klimatizovana i sadrži....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 110 € na 100 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, LESKOVAC, 100 €, 10,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 110 €
31.12.2025 - 120 €
16.01.2026 - 110 €
08.05.2026 - 100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE LOKAL POVRŠINE 10M2, PRIZEMLJE NA GLAVNOJ ULICI, SA NISKIM TROŠKOVIMA ODRŽAVANJA. LOKAL JE POGODAN ZA USLUŽNE DELATNOSTI, (KNJIGOVODSTVENA AGENCIJA, PROJEKTNI BIRO, ADVOKATSKA KANCELARIJA...) KOMPLETNO RENOVIRAN, BEZ ULAGANJA. .

 
 
 
 
-21%

Promena cene sa 280 € na 220 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 220 €, 17,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 280 €
10.05.2026 - 220 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – Nova Detelinara. Izdaje se nameštena, sveže okrečena i odmah useljiva garsonjera površine 17m2, u ulici Veselina Masleše, na prizemlju, orijentisana ka mirnom dvorištu. Stan je idealan za 1–2 osobe i izdaje se na duži vremenski period. Garsonjera je funkcionalno....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 220 € na 200 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Betanija, 200 €, 17,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 220 €
25.03.2026 - 200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Iznajmljujemo garsonjeru na prizemlju zgrade kod Betanije. Nisu dozvoljeni kucni ljubimci. Kontakt: 063446559 Sifra: 9106973(Moj Dom nekretnine,Novi Sad,Reg.br.174) .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 350 € na 330 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 330 €, 22,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 350 €
22.03.2026 - 330 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljena garsonjera na prizemlju na Bulevaru cara Lazara. Ulazni hodnik sa plakarima, soba sa trpezarijskim stolom i kuhinjom, kupatilo. Veoma svetao i topao stan. Troškovi su uračunati u cenu mesečne zakupnine. Odlična lokacija, blizina Limanske pijace, promenade,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 250 € na 220 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 220 €, 25,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 250 €
10.05.2026 - 220 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, kod farmaceutskog fakulteta na samom početku Telepa u ulici Heroja Pinkija izdaje se garsonjera u novoj zgradi. Nalazi se u visokom prizemlju, pogodno za stanovanje kao i za kancelariju ili manji poslovni prostor. Prazna, ima samo kuhinjske elemente bez tehnike. Grejanje....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 250 € na 200 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 200 €, 25,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 250 €
24.04.2026 - 200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 109772, PR/PR. PRIZEMLJE KUĆE, 25m2 , GARSONJERSA lepa i čista, ODMAH USELJIVA dvorište pod travom. Mir i tišina. ODVOJEN ULAZ ZA STANARE! . Grejanje GAS po utrosku, (radijatori). U dvoristu garnitura za sedenje. Okruzen zelenilom, prirodom pruza udobnost. Dvorište....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 350 €, 27,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 450 €
18.03.2026 - 400 €
01.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nameštena garsonjera u prizemlju novogradnje na Bulbuderu. Grejanje na gradsku toplanu (kalorimetri) Inverter klima Interfon Kablovska i internet – optika (MTS i Yettel) Garažno mesto – klackalica Stan je uredan, funkcionalan i spreman za useljenje. .

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 400 €, 28,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 450 €
19.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno uređena i izuzetno funkcionalna garsonjera u mirnom i prijatnom delu grada, u neposrednoj blizini Gradske bolnice. Nalazi u visokom prizemlju (u nivou prvog sprata). Minimalistički opremljena kvalitetnim nameštajem i belom tehnikom, uz odlično organizovan prostor,....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Resnik, 300 €, 28,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 350 €
10.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu naselja Petlovo brdo, u blizini crkve, u ulici sa puno zelenila, nalazi se ovaj jednosoban stan. Smešten je na visokom prizemlju nove zgrade, uredne i održavane. U neposrednoj blizini se nalazi škola, vrtić, Maxi, pijaca, pa možemo reći da je idealan za život, kako za....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • indomio do 230 m2 do 894 eura prizemlje pala cena što manji (101)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>