• GoHome Professional
indomio do 230 m2 do 856 eura prizemlje pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 230 m2 do 856 eura prizemlje pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 230 m2 do 856 eura prizemlje pala cena što jeftiniji Najnovije

  • Za upit "indomio do 230 m2 do 856 eura prizemlje pala cena što jeftiniji najnovije" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 9 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 813 eura (malo jeftiniji)
    • 898 eura (malo skuplji)
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-21%

Promena cene sa 280 € na 220 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 220 €, 17,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 280 €
10.05.2026 - 220 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – Nova Detelinara. Izdaje se nameštena, sveže okrečena i odmah useljiva garsonjera površine 17m2, u ulici Veselina Masleše, na prizemlju, orijentisana ka mirnom dvorištu. Stan je idealan za 1–2 osobe i izdaje se na duži vremenski period. Garsonjera je funkcionalno....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 250 € na 220 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 220 €, 25,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 250 €
10.05.2026 - 220 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, kod farmaceutskog fakulteta na samom početku Telepa u ulici Heroja Pinkija izdaje se garsonjera u novoj zgradi. Nalazi se u visokom prizemlju, pogodno za stanovanje kao i za kancelariju ili manji poslovni prostor. Prazna, ima samo kuhinjske elemente bez tehnike. Grejanje....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Resnik, 300 €, 28,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 350 €
10.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu naselja Petlovo brdo, u blizini crkve, u ulici sa puno zelenila, nalazi se ovaj jednosoban stan. Smešten je na visokom prizemlju nove zgrade, uredne i održavane. U neposrednoj blizini se nalazi škola, vrtić, Maxi, pijaca, pa možemo reći da je idealan za život, kako za....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'indomio do 230 m2 do 856 eura prizemlje pala cena što jeftiniji najnovije'
800 €
400 €
400 €
 
-6%

Promena cene sa 350 € na 330 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 330 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 370 €
19.04.2026 - 350 €
10.05.2026 - 330 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

IZDAVANJE - FOR RENT Beograd - Mirijevo 3 Izdaje se garsonjera ukupne površine 37m2 Stan je nov! U novoj zgradi u lepom modernom naselju Stan je kompletno namešten! Kuhinja: frižider, indukcioni šporet, sudomašina, rerna, rešo.. Kupatilo: Nov bojler i veš mašinu Besplatan parking....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 450 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 500 €
10.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednosoban stan na Paliluli, u prizemlju kuće, površine 40m2. U kiriju su uračunati svi troškovi, kao i troškovi čišćenja, zamene posteljine i pranja veša. Stan se sastoji od jedne višenamenske prostorije, odvojene kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Postoji parking na....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 600 € na 500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Rotkvarija, 500 €, 40,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 600 €
10.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ulični lokal 40m + galerija 20m Centar Socijalno Lokacija: Socijalno (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Kvadratura: 40m2 Namena prostora: Lokal Dodatne informacije Vojvode Bojovića, Prizemlje, Nenamešten, Potreban depozit, Klima Tekst oglasa 0643187924 Oglašavamo izdavanje uličnog....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 550 €, 63,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 600 €
10.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, kompletno namešten četvorosoban stan od 63 m2 u Novom Sadu, na atraktivnoj lokaciji Nova Detelinara, u ulici Janka Čmelika. Stan se nalazi na visokom prizemlju i prilagođen je osobama sa posebnim potrebama. Stan je dvorišno orijentisan, istočne orijentacije, veoma....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>