• GoHome Professional
indomio do 220 m2 porasla cena zadnjih 14 dana do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 220 m2 porasla cena zadnjih 14 dana do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 220 m2 porasla cena zadnjih 14 dana do 1000 eura što jeftiniji

  • Za upit "indomio do 220 m2 porasla cena zadnjih 14 dana do 1000 eura što jeftiniji" pronađeno 28 nekretnina - prosečna cena 11 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 950 eura (malo jeftiniji)
    • 1000 eura (malo skuplji)
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • bazen
    • prizemlje
    • namešten
    • centralno grejanje
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+8%

Promena cene sa 650 € na 700 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 650 €
06.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131550, VPR/VI, klima. Izdaje se nov, moderno uređen dvosoban stan u mirnoj ulici u blizini Đeram pijace.Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe, odvojene spavaće sobe, kuhinje, hodnika i kupatila. Kompletno je opremljen kvalitetnim, funkcionalnim nameštajem rađenim....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 170 € na 200 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 200 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.05.2026 - 170 €
10.05.2026 - 200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran stan na odlučnoj lokaciji u Jagodini. Stan se sastoji iz osunčanog dnevnog boravka sa izlazim na terasu sa koje se pruža prelep pogled, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i kuhinje sa šankom. Kontakt telefon : 065/8222-442 Bojan .

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 200 € na 220 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 220 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 200 €
06.05.2026 - 220 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u Kragujevcu - naselje Bubanj. Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostave, hodnika i kupatila. Minimalni zakup stana je šest meseci, obavezan depozit u visini jedne kirije. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'indomio do 220 m2 porasla cena zadnjih 14 dana do 1000 eura što jeftiniji'
700 €
350 €
400 €
 
+5%

Promena cene sa 220 € na 230 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 230 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 200 €
29.04.2026 - 220 €
01.05.2026 - 230 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban namešten stan u mirnom delu u blizini Akva parka. Namenjen je manjoj porodicina duži vremenski period. U cenu su uključeni računi. Stan je slobodan od 05. 06. 2026. Mogućnost izdavanja na kraći vremenski period! .

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 280 € na 300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 300 €, 26,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 280 €
08.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalna garsonjera površine 26 m², smeštena na atraktivnoj lokaciji u ulici Janka Čmelika. Stan je praktičnog rasporeda i poseduje terasu, što dodatno doprinosi komforu boravka. Grejanje je centralno. Mesečni troškovi iznose oko 8.000 RSD. Garsonjera je pogodna za....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 380 € na 400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 380 €
01.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jedenoiposoban stan na Grbavici, Tolstojeva ulica, površine 45m2. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, odvojene sobe, kupatila, hodnika, ostave i terase. U blizini Promenade, Merkatora, Limanske pijace, fakulteta, bulevara Potreban depozit u visini kirije, agencijska....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 370 € na 400 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 400 €
19.04.2026 - 370 €
06.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI SA PARKING MESTOM--- Agencijska šifra: 9106665.Izdaje se odličan jednoiposoban stan površine 37m2, koji se nalazi na 5. spratu objekta sa liftom lociranog na Grbavici. Stan se sastoji od dnevnog boravka u čijem je sklopu kuhinja, spavaća soba,....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 350 € na 400 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 400 €, 85,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.01.2026 - 400 €
01.05.2026 - 350 €
03.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, moderno opremljen trosoban stan u Mokranjčevoj ulici u blizini okretnice. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je površine 85m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, pultom odvojene trpezarije i kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 400 € na 450 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 450 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 400 €
03.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Hotel YU, renoviran, komplet namešten, blizina reke .. / Bul. Maršala Tolbuhina, nedaleko od Dunava i šetališta, funkcionalan, svetao, 1.0 u funkciji kao dvosoban, renoviran, komplet namešten, kuh.sa tehnikom, sudo mašina, veš mašina, frižider, zamrzivač, TV, tuš kabina,....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 450 € na 500 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 500 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 450 €
10.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u centru Novog Sada Izdaje se moderno opremljen jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji, u samom centru grada. Stan je kompletno namešten i poseduje sve što je potrebno za udoban i funkcionalan život. Nalazi se u mirnom okruženju, a istovremeno u neposrednoj....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 400 € na 500 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 500 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 400 €
03.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnoj ulici u Zemunu, na par minuta od popularne Prvomajske, nalazi se ovaj dvosoban stan za izdavanje. Smešten je na drugom spratu zgrade, koja je uredna i održavana. U neposrednoj blizini se nalazi OŠ Petar Kočić, vrtić, pošta, pijaca i razni marketi. Saobraćajna povezanost sa....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 500 € na 550 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 550 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 500 €
13.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiv od 1.6. U stanu će biti postavljena nova PVC stolarija, nova ugaona garnitura, nameštaj za terasu, kuhinjski sto i stolice. Kontakt 064 11 32 100 GREJANJE - Etažno, sprat 4/9, LIFT, TERASA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43297. .

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 500 € na 550 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 550 €, 49,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 600 €
08.04.2026 - 550 €
22.04.2026 - 500 €
08.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan u ulici Vojvode Stepe,u neposrednoj blizini supermarketa Vero. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevne sobe, odvojene spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. U potpunosti je namešten i opremljen svim neophodnim uređajima za komforan....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 550 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 600 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 550 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Mikrolokacija: Ruzveltova ulica, nadomak Bulevara živo urbano središte koje pruža sve pogodnosti stanovanja u gradskom centru. Na samo nekoliko minuta hoda udaljena je od Bulevara i Tašmajdanskog parka, pa je odlikuje blizina brojnih prodavnica, butika, restorana i kafića, državnih....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 550 € na 600 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 62,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.10.2024 - 550 €
10.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Stan u zakup na traženoj lokaciji. idealan je kako za porodicu tako i za mlade , poseduje dve odvojene spavaće sobe , dnevni boravak sa trpezarijom , odvojenu kuhinju , kupatilo. Stan se nalazi na drugom spratu i dvostrano je orjentisan. Za više informacija pozovite na 066844227 Slobodan....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 600 € na 630 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 630 €, 74,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 620 €
29.04.2026 - 600 €
13.05.2026 - 630 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude prostran i izuzetno svetao salonac površine 74 m². Stan se nalazi na drugom spratu zgrade bez lifta, koja ima manji broj stanova. Stan je organizovan po open space konceptu, sa funkcionalnim rasporedom prostorija, i poseduje terasu na koju se izlazi direktno....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 670 € na 700 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 670 €
06.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan i kompletno opremljen stan, odvojena spavaća soba, u mirnoj ulici, odvojen od buke. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat VPR/6, NOVOGRADNJA, INTERFON....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 650 € na 700 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 700 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 670 €
26.04.2026 - 650 €
06.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, luksuzno uređen dvosoban stan površine 47 m2 u mirnoj ulici u blizini Đerma. Stan se nalazi na visokom prizemlju novije zgrade i prvi put se izdaje. Sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, hodnika i kupatila. Kompletno je opremljen kvalitetnim nameštajem....

 
 
 
 
+40%

Promena cene sa 500 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 700 €, 61,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 500 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam ovaj potpuno renoviran stan u beogradskom naselju Karaburma. Blizina samom centru grada nije sve što ovaj deo grada čini izuzetno poželjnom lokacijom za život, odlična povezanost ka ostalim delovima grada gradskim javnim prevozom, kej Ada Huja, tržni centar BIG Fashion,....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 600 € na 700 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 700 €, 54,00 m2 cca 13 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 600 €
10.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lekarska ordinacija na Grbavici, u Novom Sadu, u prizemlju stambeno-poslovnog objekta. Prostor je površine 54 m² i predstavlja lokal pogodan za zdravstvenu delatnost. Nalazi se u atraktivnom delu grada, u naselju Grbavica, što ga čini praktičnim izborom za ordinaciju i slične....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 700 € na 750 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 750 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 700 €
06.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na Banovom brdu u Majdanskoj ulici. Struktura: 2 spavaće sobe, toalet, kupatilo, dnevna soba, kuhinja i terase. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni ag provizija 50% .

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 800 € na 880 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 880 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 800 €
08.05.2026 - 880 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u novogradnji, lepo sre��en, komforan, poseduje dve spava��e sobe, odli��na lokacija. Agencijska provizija za zakupca se pla��a u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomese��ne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 1/6, LIFT, TERASA,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 850 € na 900 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, KAMENICA, 900 €, 85,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 850 €
06.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

ČETVOROSOBAN PET FRIENDLY STAN SA PARKINGOM U SREMSKOJ KAMENICI---Agencijska šifra: 9112536.Izdaje se prostran četvorosoban stan od 85m2, koji se nalazi na 2. spratu zgrade u Sremskoj Kamenici. Stan se sastoji od dnevnog boravka spojenog sa kuhinjom i trapezarijom, 3 spavaće sobe,....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 850 € na 1.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.000 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 850 €
10.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan sa garažom - Vračar, Sime Igumanova, 55 m2, 1000 euraIzdaje se potpuno opremljen dvoiposoban stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji u blizini Južnog bulevara.Stan se nalazi na 4. spratu zgrade sa liftom, odmah je useljiv i ima podno grejanje na toplotne pumpe, što....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 950 € na 1.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.000 €, 77,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 1.200 €
16.11.2025 - 1.100 €
20.03.2026 - 950 €
10.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

#32950, Izdavanje, Stan, Beograd, SKADARLIJA, 77 m. .

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 850 € na 1.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 1.000 €, 92,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 850 €
10.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Iznajmljivanje stanova u Novom Sadu - Telep. Izdaje se trosoban stan od 92m2 na Telepu, odlična lokacija, u pitanju je nova zgrada, nov stan koji nije useljen. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je namešten, ima kompletnu kuhinju i klima uređaj. Idealan je....

 
 
 
 
+47%

Promena cene sa 750 € na 1.100 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 1.100 €, 95,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 750 €
06.05.2026 - 1.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran, polu namešten stan, Cerak Vinogradi. Uknjiženo 95m2, a mereno ima 100m2. Kompletno renoviran pre 5 godina. Menjane i vodo i elektro instalacije. Svetao i sunčan. Na odličnoj lokaciji, među zelenilom, u održavanoj zgradi na prvom spratu od tri, bez lifta. Struktura....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-27 (od ukupno 27)

<< <1> >>