• GoHome Professional
indomio do 220 m2 porasla cena što manji do 844 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 220 m2 porasla cena što manji do 844 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 220 m2 porasla cena što manji do 844 eura zadnjih 7 dana

  • Za upit "indomio do 220 m2 porasla cena što manji do 844 eura zadnjih 7 dana" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 9 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 801 eura (malo jeftiniji)
    • 886 eura (malo skuplji)
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+9%

Promena cene sa 550 € na 600 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 62,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.10.2024 - 550 €
10.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Stan u zakup na traženoj lokaciji. idealan je kako za porodicu tako i za mlade , poseduje dve odvojene spavaće sobe , dnevni boravak sa trpezarijom , odvojenu kuhinju , kupatilo. Stan se nalazi na drugom spratu i dvostrano je orjentisan. Za više informacija pozovite na 066844227 Slobodan....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 450 € na 500 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 500 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 450 €
10.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u centru Novog Sada Izdaje se moderno opremljen jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji, u samom centru grada. Stan je kompletno namešten i poseduje sve što je potrebno za udoban i funkcionalan život. Nalazi se u mirnom okruženju, a istovremeno u neposrednoj....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 280 € na 350 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Ledena Stena, 350 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 280 €
10.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u novoj zgradi na Ledenoj steni. Površine je 47m2, nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na inverter klimu (postavljena je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'indomio do 220 m2 porasla cena što manji do 844 eura zadnjih 7 dana'
630 €
200 €
 
+10%

Promena cene sa 500 € na 550 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 550 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 500 €
13.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiv od 1.6. U stanu će biti postavljena nova PVC stolarija, nova ugaona garnitura, nameštaj za terasu, kuhinjski sto i stolice. Kontakt 064 11 32 100 GREJANJE - Etažno, sprat 4/9, LIFT, TERASA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43297. .

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 600 € na 700 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 700 €, 54,00 m2 cca 13 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 600 €
10.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lekarska ordinacija na Grbavici, u Novom Sadu, u prizemlju stambeno-poslovnog objekta. Prostor je površine 54 m² i predstavlja lokal pogodan za zdravstvenu delatnost. Nalazi se u atraktivnom delu grada, u naselju Grbavica, što ga čini praktičnim izborom za ordinaciju i slične....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>