• GoHome Professional
indomio do 220 m2 pogodan do 787 eura klima zadnji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 220 m2 pogodan do 787 eura klima zadnji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 220 m2 pogodan do 787 eura klima zadnjih 14 dana što skuplji pala cena

  • Za upit "indomio do 220 m2 pogodan do 787 eura klima zadnjih 14 dana što skuplji pala cena" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 13 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 747 eura (malo jeftiniji)
    • 826 eura (malo skuplji)
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 630 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 630 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno adaptiran i namešten stan u mirnom delu Banovog brda, pogodan za stanovanje ili privatnu poslovnu praksu (advokatska kancelarija, psihoterapija, IT i sl.) — stan se nalazi na visokom prizemlju. Raspored: predsoblje, garderober, kupatilo, dnevna soba, odvojena spavaća....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 850 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 990 €
20.04.2026 - 900 €
01.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se troiposoban stan, salonac površine 70m2, Vračar, kod Kalenić pijace. Stan se nalazi na visokom prizemlju, polunamešten je, pogodan za život i poslovni prostor. Grejanje je centralno, a prostor je i klimatizovan. Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 1.000 € na 800 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 800 €, 68,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 1.000 €
10.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, luksuzno opremljen trosoban stan od 68 m² u zgradi iz 2024. godine, na petom spratu od ukupno šest, sa liftom. Stan je svetao, moderno organizovan i funkcionalan, sa otvorenim konceptom dnevnog boravka, trpezarije i kuhinje. Potpuno je namešten, ima klima uređaj i terasu,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'indomio do 220 m2 pogodan do 787 eura klima zadnjih 14 dana što skuplji pala cena'
550 €
600 €
450 €
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 750 €, 49,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 800 €
08.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i svetao dvosoban stan površine 49m2 u prestižnom stambeno-poslovnom kompleksu Voždove kapije, u ulici Vojvode Stepe, preko puta Saobraćajnog fakulteta. Stan se nalazi na idealnom II spratu, u zgradi sa 3 lifta, recepcijom, video nadzorom i fizičkim obezbeđenjem.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 700 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 750 €
10.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo dvosoban stan u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, u ulici Stojana Protića u luksuznoj zgradi novije gradnje. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, kuhinje, dnevne sobe, spavaće sobe i terase. Ušuškan i orijentisan ka mirnom dvorištu. Mogućnost grejanja putem klima....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 500 €
10.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad, u ponudi je izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan površine 47 m2, koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na 1. spratu u kvalitetnoj i održavanoj zgradi novije gradnje sa liftom.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 380 € na 360 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 360 €, 22,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 400 €
12.04.2026 - 380 €
10.05.2026 - 360 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera na odličnoj lokaciji, na potezu izmedju Beogradjanke i Zelenog venca, u ulici Admirala Geprata. Prostor iako skromne kvadrature, funkcionalno koncipiran sa svim neophodnim nameštajem i tehnikom za prijatan boravak. Renoviran, klimatizovan, izolovan, dvorišno orijentisan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>