• GoHome Professional
indomio do 220 m2 pogodan do 649 eura pala cena do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 220 m2 pogodan do 649 eura pala cena do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 220 m2 pogodan do 649 eura pala cena do 9 eura/m2 Najnovije

  • Za upit "indomio do 220 m2 pogodan do 649 eura pala cena do 9 eura/m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-12%

Promena cene sa 250 € na 220 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 220 €, 24,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 250 €
11.05.2026 - 220 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 24 m2 Bulevar Oslobođenja - kod Dnevnika, nameštena garsonjera, 5 sprat od 6, vm,cg, lift, CENA mesečno 220 Evra + 220 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037 Bulevar Oslobođenja – kod Dnevnika 24 m2 - 220 Evra IZ 47146 Agencija je upisana....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 300 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 350 €
11.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 107851, PSUT/, klima. Izdaje se stan u Zemunu, polusuturen, u stanu je raspored : dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavaće sobe, kupatilo i ostava za ves masinu,namesten odmah useljiv,blizu skole i vrtica,tri autobuska prevozа 15,45,78,grejanje ta i klima,ima....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 490 € na 450 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 450 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 490 €
11.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten trosoban stan, površine 50m2 u Zemunu na sjajnoj lokaciji, okružen zelenilom i porodičnim kućama, sa 2 zasebne spavaće sobe, idealan za studente ili radnike. Nadomak ulice Cara Dušana, odlično je povezan gradskim prevozom do ostalih delova grada. Stan se nalazi....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 650 € na 550 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 550 €, 68,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 700 €
08.05.2026 - 650 €
11.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se atraktivan 3.5 dupleks u ulici Marka Oreškovića, u neposrednoj blizini Bulevara kralja Aleksandra i Đeram pijace. Stan se nalazi u zgradi sa liftom, izgrađenoj 2005. godine. Izuzetno je funkcionalan i raspolaže sa tri spavaće sobe, pri čemu se najmanja nalazi na galeriji....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 280 € na 250 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Resnik, 250 €, 27,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 280 €
11.05.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Namešten, jednosoban stan, 2. sprat, odmah useljiv. Izdaje se kompletno namešten jednosoban stan u Resniku, u ulici Edvarda Griga, na drugom spratu trospratne zgrade. Stan se sastoji od sobe, odvojene kuhinje, hodnika i kupatila. Grejanje je na struju. Zgrada se nalazi u mirnom delu....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 250 € na 200 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 200 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 250 €
11.05.2026 - 200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se neuseljavan, kompletno opremljen dvosoban stan na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Lidla. Stan se nalazi na prvom spratu i odlikuje ga moderan enterijer, funkcionalan raspored i prijatna atmosfera za svakodnevni život. Strukturu stana čine ulazni hodnik, kuhinja....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • indomio do 220 m2 do 649 eura pala cena do 9 eura/m2 najnovije (8)
  • indomio do 220 m2 pogodan do 649 eura do 9 eura/m2 najnovije (2)
  • indomio do 220 m2 pogodan do 649 eura pala cena najnovije (1)
  • indomio do 220 m2 pogodan do 649 eura pala cena do 9 eura/m2 (47)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.

www.svenekretnine.com