• GoHome Professional
indomio do 220 m2 pogodan do 649 eura pala cena št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 220 m2 pogodan do 649 eura pala cena št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 220 m2 pogodan do 649 eura pala cena što jeftiniji Zadnjih 14 dana namešten

  • Za upit "indomio do 220 m2 pogodan do 649 eura pala cena što jeftiniji zadnjih 14 dana namešten" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 10 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 616 eura (malo jeftiniji)
    • 681 eura (malo skuplji)
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 630 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 630 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno adaptiran i namešten stan u mirnom delu Banovog brda, pogodan za stanovanje ili privatnu poslovnu praksu (advokatska kancelarija, psihoterapija, IT i sl.) — stan se nalazi na visokom prizemlju. Raspored: predsoblje, garderober, kupatilo, dnevna soba, odvojena spavaća....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 350 €
10.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan na Crvenom pevcu u ulici Bulevar Doktora Zorana Đinđića u staroj vojnoj zgradi sa liftom, na šestom i poslednjem spratu (lift ide do petog, pešači se jedan sprat), površine 52m2 sa grejanjem na struju (TA-peć). Stan se sastoji iz mini dnevne sobe sa....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 360 € na 350 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 350 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 360 €
01.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana Konjarnik, namešten, 35m², 1. sprat. u ulici M. Todorovića, Konjarnik. Stan je na 1. spratu, ima odvojenu sobu, funkcionalan raspored i odmah je useljiv. Odlična lokacija – blizina prevoza, prodavnica i svih potrebnih sadržaja. Pogodan za jednu osobu ili par. Cena....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'indomio do 220 m2 pogodan do 649 eura pala cena što jeftiniji zadnjih 14 dana namešten'
600 €
430 €
450 €
 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 380 €
06.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu – Grbavica, u blizini fakulteta, SPENS-a, Promenade i Medicinskog fakulteta. Idealan za studente, pojedince ili parove. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kompletno opremljene kuhinje, dnevne sobe sa izlazom na terasu,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 400 € na 380 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Ledena Stena, 380 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 400 €
03.05.2026 - 380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je namešten trosoban stan u minovom naselju Ledena Stena. Stan se nalazi na prvom spratu novije, veoma dobro održavane zgrade. Stan je svetao i prostran i sastoji se od velike dnevne sobe sa trpezarijom,odvojene kuhinje, spavaće i dečje sobe,hodnik, kupatilo i WC.Terasa je....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 500 €
10.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad, u ponudi je izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan površine 47 m2, koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na 1. spratu u kvalitetnoj i održavanoj zgradi novije gradnje sa liftom.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 475 € na 450 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 525 €
17.04.2026 - 500 €
01.05.2026 - 475 €
10.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno funkcionalan i svetao dvoiposoban stan površine 47m² na atraktivnoj lokaciji na Sajmištu, u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetne i održavane novogradnje sa liftom i dvorišno je orijentisan, što obezbeđuje mir i tišinu....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 550 € na 450 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 450 €, 46,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 550 €
06.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

U srcu grada kod Politike, izdaje se potpuno nov, namešten dvoetažni stan od 46m2. Donji nivo: dnevni boravak, kuhinja i kupatilo. Gornji nivo spavaća soba. Stan ima klimu. Režije uključene u cenu (plaća vlasnik). Pogodan za jednu osobu ili par. Izdaje se na duži period. .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 550 €, 59,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 600 €
29.04.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131206, II/, klima, parking, stambena zgrada. Izdaje se namešten trosoban stan u mirnoj ulici u Učiteljskom naselju.Stan se nalazi na drugom spratu zgrade, ima parking ispred zgrade.Grejanje je na struju ima klimu.Stan je lepo namešten sa novim stvarima.Lokacija je....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 700 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, luksuzno opremljen stan na Banovom brdu, u neposrednoj blizini policijske stanice i opštine. Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji, okružen svim neophodnim sadržajima i odlično je povezan sa svim delovima grada. Kompletno je namešten, funkcionalan i odmah useljiv. Izdaje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 10)

<< <1> >>