• GoHome Professional
indomio do 220 m2 pogodan do 649 eura pala cena št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 220 m2 pogodan do 649 eura pala cena št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 220 m2 pogodan do 649 eura pala cena što jeftiniji Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "indomio do 220 m2 pogodan do 649 eura pala cena što jeftiniji oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 616 eura (malo jeftiniji)
    • 681 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 480 € na 450 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 480 €
13.02.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban renoviran stan na Podbari, nenamešten sa kuhinjom i sa jednim parking mestom u dvorištu. 7 minuta peške od Zmaj Jovine ulice. Stan je pogodan za poslovni prostor. Stan je slobodan od 01.03.2026. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 100 € na 90 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 90 €, 12,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 100 €
25.02.2026 - 90 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garažno mesto u okviru Belville kompleksa, zgrada Đurđevak, na -1 nivou. Lagan prilaz Suvo i bezbedno garažno mesto Kontrolisan ulaz Obezbeđen i održavan prostor Cena: 90€ mesečno + troškovi garaže. Pogodno za stanare kompleksa ili okolnih zgrada. .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 110 € na 100 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, LESKOVAC, 100 €, 10,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 110 €
31.12.2025 - 120 €
16.01.2026 - 110 €
08.05.2026 - 100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE LOKAL POVRŠINE 10M2, PRIZEMLJE NA GLAVNOJ ULICI, SA NISKIM TROŠKOVIMA ODRŽAVANJA. LOKAL JE POGODAN ZA USLUŽNE DELATNOSTI, (KNJIGOVODSTVENA AGENCIJA, PROJEKTNI BIRO, ADVOKATSKA KANCELARIJA...) KOMPLETNO RENOVIRAN, BEZ ULAGANJA. .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 110 € na 100 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 100 €, 13,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 110 €
17.04.2026 - 100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garažno mesto na Bulbulderu u blizini Gradske bolnice, pogodno za sve tipove automobila. Mesečni troškovi 600rsd, obavezan depozit u visini zakupnine. Minimalna agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja Agent: Miloš Graora br. licence 4996 "Art nekretnine"....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 150 € na 120 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 120 €, 12,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 150 €
25.02.2026 - 120 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garažno mesto (GM) u IV (poslednjoj) fazi kompleksa A Blok, u ulici Jurija Gagarina. Garaža je podzemna Obezbeđen ulaz (rampa / daljinski) Pogodno za stanare i zaposlene u okolini Cena 120eur sa troškovima .

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 250 € na 220 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 220 €, 25,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 250 €
10.05.2026 - 220 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, kod farmaceutskog fakulteta na samom početku Telepa u ulici Heroja Pinkija izdaje se garsonjera u novoj zgradi. Nalazi se u visokom prizemlju, pogodno za stanovanje kao i za kancelariju ili manji poslovni prostor. Prazna, ima samo kuhinjske elemente bez tehnike. Grejanje....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 250 € na 230 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 230 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 250 €
26.04.2026 - 230 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban duplex stan u Kragujevcu - naselje Centar preko Lepenice. Stan je pogodan za smeštaj studenata, radnika,... Stan je slobodan od 15.04.2026.godine. Minimalan period stanovanja 6 meseci i obavezan depozit u visini od 350 eura. .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 300 € na 280 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 280 €, 23,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 300 €
03.05.2026 - 280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana – Borča (ul. Sonje Marinković) Izdaje se lep, svetao i funkcionalan jednosoban stan u centru Borče, na odličnoj lokaciji sa svim sadržajima na dohvat ruke. Stan se nalazi na 5. spratu od 7 u urednoj i održavanoj zgradi sa liftom. Veoma je svetao tokom celog dana i....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 350 €
10.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan na Crvenom pevcu u ulici Bulevar Doktora Zorana Đinđića u staroj vojnoj zgradi sa liftom, na šestom i poslednjem spratu (lift ide do petog, pešači se jedan sprat), površine 52m2 sa grejanjem na struju (TA-peć). Stan se sastoji iz mini dnevne sobe sa....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 31,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 350 €
25.02.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN LOKAL U CENTRU POGODAN ZA RAZNE DELATNOSTI---Agencijska šifra: 9112055. Izdaje se odličan lokal na prizemlju zgrade, u Centru. Pogodan za razne delatnosti.Useljiv odmah.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 100% od vrednosti....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • indomio do 220 m2 pogodan do 649 eura pala cena što jeftiniji (78)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>