• GoHome Professional
indomio do 220 m2 pogodan do 510 eura Zadnjih 14 d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 220 m2 pogodan do 510 eura Zadnjih 14 d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 220 m2 pogodan do 510 eura Zadnjih 14 dana pala cena

  • Za upit "indomio do 220 m2 pogodan do 510 eura zadnjih 14 dana pala cena" pronađeno 25 nekretnina - prosečna cena 9 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 484 eura (malo jeftiniji)
    • 535 eura (malo skuplji)
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • namešten
    • 1.sprat
    • 3.sprat
    • polunamešten
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 46,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 550 €
29.04.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje, Mirijevo, useljiv, 46 m2 Odlična lokacija, Vitezova Karađorđeve zvezde, stan potpuno opremljen, na prvom spratu, dvosoban, grejanje na gas, mali režijski troškovi. Stan čine: predsoblje sa dosta plakara, dnevni boravak iz koga se izlazi na lođu, kuhinja i kupatilo. Pogodan....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 550 € na 450 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 450 €, 46,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 550 €
06.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

U srcu grada kod Politike, izdaje se potpuno nov, namešten dvoetažni stan od 46m2. Donji nivo: dnevni boravak, kuhinja i kupatilo. Gornji nivo spavaća soba. Stan ima klimu. Režije uključene u cenu (plaća vlasnik). Pogodan za jednu osobu ili par. Izdaje se na duži period. .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 450 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 500 €
08.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Lepo opremljen jednosoban stan 42 m2 - Vračar, Crveni krstIzdaje se prijatan, kompletno namešten jednosoban stan površine 42 m2 u mirnom delu Vračara, u ulici Vojislava Ilića, u blizini Crvenog krsta. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom i pruža južnu orijentaciju sa obiljem....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'indomio do 220 m2 pogodan do 510 eura zadnjih 14 dana pala cena'
450 €
450 €
430 €
 
-29%

Promena cene sa 700 € na 500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 120,00 m2 cca 4 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 700 €
10.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se u zakup kancelarijski poslovni prostor u Jevrejskoj ulici u samom centru grada. Prostor je renoviran i pogodan je za IT firme, predstavništva firmi, call centre, itd Nalazi se na prvom spratu, veoma je svetao i prostran. Sastoji se od open space prostora cca 90m2, zasebne....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 500 €, 29,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 550 €
06.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u urednoj zgradi nalazi se ova polunameštena salonska nepokretnost Poseduje ulazni antre i /ili prijemni deo, jednu kancelariju, ostavu.i toalet Pogodan za razlićite poslovne delatnnosti Izdaje se na duži vremenski period Depozit obavezan. Agenc. provizija 50%....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 475 € na 450 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 525 €
17.04.2026 - 500 €
01.05.2026 - 475 €
10.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno funkcionalan i svetao dvoiposoban stan površine 47m² na atraktivnoj lokaciji na Sajmištu, u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetne i održavane novogradnje sa liftom i dvorišno je orijentisan, što obezbeđuje mir i tišinu....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 70,00 m2 cca 6 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 500 €
29.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

POSLOVNI PROSTOR U ŽELEZNIČKOJ ULICI---Agencijska šifra: 9112560.Izdaje se dvosoban poslovni prostor od 70m2 na prvom spratu zgrade u Železničkoj ulici. Sastoji se od dve prostorije, čajne kuhinje i kupatila. Pogodan za  advokatske kancelarije, agencije i sve ostale tihe....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 400 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 450 €
29.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Polunamešten dvosoban stan, Podbara---Agencijska šifra: 9108734Nov, polunamešten dvosoban stan koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade locirane u ulici FIlipa Višnjića. Odmah useljiv. Pogodan je kako za stanovanje, tako i za poslovnu delatnost. Mogućnost doplate za garažno mesto....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 400 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 500 €
08.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u kući, 2. sprat, dvoriste, parking. Pogodno za porodice. Miran kraj. Može i polunamešten. Mesečne režije 50eura. Three-room apartment in the house, 2nd floor, yard, parking. Suitable for families. Peaceful neighborhood. Can be semi-furnished. Monthly utilities 50 euros.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Rakovica, 400 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 450 €
03.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje, smešten na prizemlju porodične kuće sa više stanova. Lokacija kućebogata je uslužno-komercijalnim sadržajima, a zahvaljujući udaljenosti od glavne ulice u Rakovici, zaklonjena je od buke. U blizini tržnog centra, banaka, prodavnica, kafića, škola, vrtića i pijace,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 400 €, 36,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 450 €
06.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov, opremljen stan na Banovom Brdu, u mirnom delu Čukarice. Stan je površine 36 m², strukture 1.5, i nalazi se u prizemlju zgrade od 3 sprata. Opremljen je novim stvarima, što prostoru daje uredan i savremen izgled. Lokacija je praktična i dobro povezana, a u neposrednoj blizini....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 570 € na 530 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 530 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 570 €
06.05.2026 - 530 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji u blizini Fontane, Studenjaka i velikog broja škola. Lokacijski odlično povezan sa ostalim delovima grada i brz i lak pristup auto-putu. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 400 € na 380 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Ledena Stena, 380 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 400 €
03.05.2026 - 380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je namešten trosoban stan u minovom naselju Ledena Stena. Stan se nalazi na prvom spratu novije, veoma dobro održavane zgrade. Stan je svetao i prostran i sastoji se od velike dnevne sobe sa trpezarijom,odvojene kuhinje, spavaće i dečje sobe,hodnik, kupatilo i WC.Terasa je....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 420 € na 360 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 360 €, 47,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 420 €
29.04.2026 - 360 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal površine 47m² na glavnoj ulici u Ćupriji, u jednom od najprometnijih delova grada, što ga čini izuzetno atraktivnim za različite vrste poslovanja. Lokal se nalazi na odličnoj lokaciji sa velikom frekvencijom pešaka i vozila, što obezbeđuje odličnu vidljivost i dostupnost....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 380 € na 360 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 360 €, 22,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 400 €
12.04.2026 - 380 €
10.05.2026 - 360 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera na odličnoj lokaciji, na potezu izmedju Beogradjanke i Zelenog venca, u ulici Admirala Geprata. Prostor iako skromne kvadrature, funkcionalno koncipiran sa svim neophodnim nameštajem i tehnikom za prijatan boravak. Renoviran, klimatizovan, izolovan, dvorišno orijentisan....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 380 €
06.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu – Grbavica, u blizini fakulteta, SPENS-a, Promenade i Medicinskog fakulteta. Idealan za studente, pojedince ili parove. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kompletno opremljene kuhinje, dnevne sobe sa izlazom na terasu,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 380 €
06.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan jednoiposoban stan površine 38m² u ulici Kolo srpskih sestara, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Grbavica, u neposrednoj blizini fakulteta, SPENS-a, Promenade i Medicinskog fakulteta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kompletno opremljene....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 360 € na 350 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 350 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 360 €
01.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana Konjarnik, namešten, 35m², 1. sprat. u ulici M. Todorovića, Konjarnik. Stan je na 1. spratu, ima odvojenu sobu, funkcionalan raspored i odmah je useljiv. Odlična lokacija – blizina prevoza, prodavnica i svih potrebnih sadržaja. Pogodan za jednu osobu ili par. Cena....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 350 €
10.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan na Crvenom pevcu u ulici Bulevar Doktora Zorana Đinđića u staroj vojnoj zgradi sa liftom, na šestom i poslednjem spratu (lift ide do petog, pešači se jedan sprat), površine 52m2 sa grejanjem na struju (TA-peć). Stan se sastoji iz mini dnevne sobe sa....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 300 € na 280 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 280 €, 23,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 300 €
03.05.2026 - 280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana – Borča (ul. Sonje Marinković) Izdaje se lep, svetao i funkcionalan jednosoban stan u centru Borče, na odličnoj lokaciji sa svim sadržajima na dohvat ruke. Stan se nalazi na 5. spratu od 7 u urednoj i održavanoj zgradi sa liftom. Veoma je svetao tokom celog dana i....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 550 €, 59,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 600 €
29.04.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131206, II/, klima, parking, stambena zgrada. Izdaje se namešten trosoban stan u mirnoj ulici u Učiteljskom naselju.Stan se nalazi na drugom spratu zgrade, ima parking ispred zgrade.Grejanje je na struju ima klimu.Stan je lepo namešten sa novim stvarima.Lokacija je....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 250 € na 220 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 220 €, 25,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 250 €
10.05.2026 - 220 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, kod farmaceutskog fakulteta na samom početku Telepa u ulici Heroja Pinkija izdaje se garsonjera u novoj zgradi. Nalazi se u visokom prizemlju, pogodno za stanovanje kao i za kancelariju ili manji poslovni prostor. Prazna, ima samo kuhinjske elemente bez tehnike. Grejanje....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 200 € na 150 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 150 €, 21,00 m2 cca 7 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 200 €
06.05.2026 - 150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal u Kragujevcu - naselje Centar. Pogodan za različite namene. Lokal poseduje mokri cvor i ostavu. Obavezan depozit u visini kirije. Lokal je slobodan od 15.04.2026. .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 110 € na 100 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, LESKOVAC, 100 €, 10,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 110 €
31.12.2025 - 120 €
16.01.2026 - 110 €
08.05.2026 - 100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE LOKAL POVRŠINE 10M2, PRIZEMLJE NA GLAVNOJ ULICI, SA NISKIM TROŠKOVIMA ODRŽAVANJA. LOKAL JE POGODAN ZA USLUŽNE DELATNOSTI, (KNJIGOVODSTVENA AGENCIJA, PROJEKTNI BIRO, ADVOKATSKA KANCELARIJA...) KOMPLETNO RENOVIRAN, BEZ ULAGANJA. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-24 (od ukupno 23)

<< <1> >>