• GoHome Professional
indomio do 220 m2 pogodan do 486 eura Oglasi objav - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 220 m2 pogodan do 486 eura Oglasi objav - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 220 m2 pogodan do 486 eura Oglasi objavljeni od poslednjeg puta pala cena

  • Za upit "indomio do 220 m2 pogodan do 486 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 461 eura (malo jeftiniji)
    • 510 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 550 € na 490 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 490 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 550 €
15.04.2026 - 490 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan na odličnoj lokaciji, između Liona i Đeram pijace. U ponudi je kompletno namešten dvosoban stan, smešten na drugom spratu novije i uredne zgrade. Stan je upravo renoviran i spreman za useljenje, pružajući visok nivo udobnosti....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 600 € na 490 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Paviljoni, 490 €, 51,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 800 €
18.03.2026 - 600 €
19.04.2026 - 490 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal na odličnoj, prometnoj lokaciji. Lokal se sastoji iz dve prostorije i toaleta i kuhinje u hodniku poslovne zgrade. U blizini je autobuskog stajališta, banke, pošte. Pogodan za razne delatnosti. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Nebojša....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 450 €, 44,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 500 €
08.03.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov renoviran stan na Sajmu. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaca soba, kupatilo i terasa. Stan je pogodan za parove ili samce. Za vise informacija pozvati. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 550 € na 480 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 480 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 550 €
15.04.2026 - 480 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125225, V/, lift, terasa. Izdaje se potpuno renoviran, moderno i novo namešten dvosoban stan od 42 m² u centru Novog Sada. Nalazi se na petom spratu uredne novije zgrade, sa liftom i obezbeđenim parking mestom u dvorištu.Stan je pažljivo opremljen i spreman za svakodnevni....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 500 € na 490 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 500 €
19.04.2026 - 490 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Stari Merkator - Palmira Toljatija 51,45m2, open-space poslovni prostor, klima Izdaje se izuzetan poslovni prostor u okviru kompleksa Stari Merkator, jedne od najprometnijih i najtraženijih lokacija na Novom Beogradu.Prostor se nalazi na trećem spratu, okrenut je ka....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 550 € na 450 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Jagodin Mala, 450 €, 80,00 m2 cca 6 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.11.2025 - 550 €
13.02.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan i kompletno renoviran poslovni prostor na Panteleju u neposrednoj blizini drugog kružnog toka. Poslovni prostor se nalazi na 2. spratu stambeno-poslovne objekta. Prostor je površine 80m2 i sastoji se od jedne veće prostorije sa kuhinjom, dve posebne kancelarije hodnika,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 480 € na 450 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 480 €
13.02.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban renoviran stan na Podbari, nenamešten sa kuhinjom i sa jednim parking mestom u dvorištu. 7 minuta peške od Zmaj Jovine ulice. Stan je pogodan za poslovni prostor. Stan je slobodan od 01.03.2026. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 450 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 500 €
06.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu bloka 45, nadomak zelene pijace, doma zdravlja i šetališta na reci Savi, sa lakom dostupnošću obilja sadržaja komercijalno-uslužnog karaktera, kao i značajnog broja linija javnog prevoza. U okruženju zgrade nalazi se veći broj parking mesta, bez vremenskog ograničenja.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 475 € na 450 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 525 €
17.04.2026 - 500 €
01.05.2026 - 475 €
10.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno funkcionalan i svetao dvoiposoban stan površine 47m² na atraktivnoj lokaciji na Sajmištu, u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetne i održavane novogradnje sa liftom i dvorišno je orijentisan, što obezbeđuje mir i tišinu....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 70,00 m2 cca 6 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 500 €
29.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

POSLOVNI PROSTOR U ŽELEZNIČKOJ ULICI---Agencijska šifra: 9112560.Izdaje se dvosoban poslovni prostor od 70m2 na prvom spratu zgrade u Železničkoj ulici. Sastoji se od dve prostorije, čajne kuhinje i kupatila. Pogodan za  advokatske kancelarije, agencije i sve ostale tihe....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • indomio do 220 m2 pogodan do 486 eura pala cena (55)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>