• GoHome Professional
indomio do 220 m2 pogodan što jeftiniji pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 220 m2 pogodan što jeftiniji pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 220 m2 pogodan što jeftiniji pala cena do 622 eura Najnovije

  • Za upit "indomio do 220 m2 pogodan što jeftiniji pala cena do 622 eura najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 590 eura (malo jeftiniji)
    • 653 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-18%

Promena cene sa 550 € na 450 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Jagodin Mala, 450 €, 80,00 m2 cca 6 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.11.2025 - 550 €
13.02.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan i kompletno renoviran poslovni prostor na Panteleju u neposrednoj blizini drugog kružnog toka. Poslovni prostor se nalazi na 2. spratu stambeno-poslovne objekta. Prostor je površine 80m2 i sastoji se od jedne veće prostorije sa kuhinjom, dve posebne kancelarije hodnika,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 100 € na 90 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 90 €, 12,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 100 €
25.02.2026 - 90 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garažno mesto u okviru Belville kompleksa, zgrada Đurđevak, na -1 nivou. Lagan prilaz Suvo i bezbedno garažno mesto Kontrolisan ulaz Obezbeđen i održavan prostor Cena: 90€ mesečno + troškovi garaže. Pogodno za stanare kompleksa ili okolnih zgrada. .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 110 € na 100 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 100 €, 13,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 110 €
17.04.2026 - 100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garažno mesto na Bulbulderu u blizini Gradske bolnice, pogodno za sve tipove automobila. Mesečni troškovi 600rsd, obavezan depozit u visini zakupnine. Minimalna agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja Agent: Miloš Graora br. licence 4996 "Art nekretnine"....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 110 € na 100 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, LESKOVAC, 100 €, 10,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 110 €
31.12.2025 - 120 €
16.01.2026 - 110 €
08.05.2026 - 100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE LOKAL POVRŠINE 10M2, PRIZEMLJE NA GLAVNOJ ULICI, SA NISKIM TROŠKOVIMA ODRŽAVANJA. LOKAL JE POGODAN ZA USLUŽNE DELATNOSTI, (KNJIGOVODSTVENA AGENCIJA, PROJEKTNI BIRO, ADVOKATSKA KANCELARIJA...) KOMPLETNO RENOVIRAN, BEZ ULAGANJA. .

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 150 € na 120 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 120 €, 12,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 150 €
25.02.2026 - 120 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garažno mesto (GM) u IV (poslednjoj) fazi kompleksa A Blok, u ulici Jurija Gagarina. Garaža je podzemna Obezbeđen ulaz (rampa / daljinski) Pogodno za stanare i zaposlene u okolini Cena 120eur sa troškovima .

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 250 € na 220 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 220 €, 25,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 250 €
10.05.2026 - 220 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, kod farmaceutskog fakulteta na samom početku Telepa u ulici Heroja Pinkija izdaje se garsonjera u novoj zgradi. Nalazi se u visokom prizemlju, pogodno za stanovanje kao i za kancelariju ili manji poslovni prostor. Prazna, ima samo kuhinjske elemente bez tehnike. Grejanje....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 250 € na 230 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 230 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 250 €
26.04.2026 - 230 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban duplex stan u Kragujevcu - naselje Centar preko Lepenice. Stan je pogodan za smeštaj studenata, radnika,... Stan je slobodan od 15.04.2026.godine. Minimalan period stanovanja 6 meseci i obavezan depozit u visini od 350 eura. .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 300 € na 280 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 280 €, 23,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 300 €
03.05.2026 - 280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana – Borča (ul. Sonje Marinković) Izdaje se lep, svetao i funkcionalan jednosoban stan u centru Borče, na odličnoj lokaciji sa svim sadržajima na dohvat ruke. Stan se nalazi na 5. spratu od 7 u urednoj i održavanoj zgradi sa liftom. Veoma je svetao tokom celog dana i....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 350 €
20.02.2026 - 300 €
22.02.2026 - 350 €
03.04.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS NEKRETNINE * - Izdajemo 43 m2 BULEVAR OSLOBOĐENJA ul. Bulevar Kralja Petra, jednosoban prazan stan, 1 spra od 9, lift, cg, terasa, ktv, useljiv, nameštena kuhinja, POGODAN ZA POSLOVNI PROSTOR CENA mesečno 300 Evra + 300 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 320 € na 300 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 300 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 320 €
26.04.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan stan od 50 m², smešten na prvom spratu manje porodične zgrade sa svega tri stana, što garantuje mirno i prijatno okruženje za život. Uprkos kompaktnoj kvadraturi, stan je izuzetno dobro organizovan i pruža maksimalnu iskorišćenost prostora, tako da stan poseduje....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • indomio do 220 m2 pogodan što jeftiniji pala cena do 622 eura (69)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

Ustanovili ste grešku?