• GoHome Professional
indomio do 220 m2 pala cena do 804 eura parking za - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 220 m2 pala cena do 804 eura parking za - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 220 m2 pala cena do 804 eura parking zadnjih 7 dana namešten što manji

  • Za upit "indomio do 220 m2 pala cena do 804 eura parking zadnjih 7 dana namešten što manji" pronađeno 25 nekretnina - prosečna cena 10 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 763 eura (malo jeftiniji)
    • 844 eura (malo skuplji)
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 650 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 700 €
06.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i renoviran stan površine 50 m², koji se nalazi u mirnom delu naselja Braće Jerković, opština Voždovac. Stan je smešten na visokom prizemlju u zgradi ukupne spratnosti od 5 spratova. Stan je po strukturi trosoban (3.0), kompletno namešten i spreman za useljenje....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 400 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 500 €
05.04.2026 - 450 €
08.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

1.0,37m2, EG, lift, II/VII, telefon, interfon, parking. Uknjižen. Kompletno renoviran, funkcionalan jednosoban stan od 37m2 nalazi se na 2. spratu u kvalitetno gradjenoj zgradi sa liftom. Stan se sastoji od sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i hodnika. Kuhinja je opremljena mašinom....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 550 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 650 €
29.04.2026 - 600 €
10.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno namesten i opremljen Lux renoviran stan za izdavanje, preko puta Instituta za majku i dete. Opticki internet, velika kuhinja, CG + inverter klima, prvi sprat, terasa koja gleda ka parku. Parking ispred zgrade za stanare, nije zoniran. Mesečne režije 60eura. Fully furnished....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'indomio do 220 m2 pala cena do 804 eura parking zadnjih 7 dana namešten što manji'
800 €
600 €
450 €
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 550 €
08.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten stan u novom kompleksu na Telepu, u Novom Sadu. Stan je strukture 1.5, površine 41 m², i nalazi se na prvom spratu u zgradi od 4 sprata. Sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, terase i kupatila. Uz stan dolazi i garažno parking mesto. Stan je odmah slobodan.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 460 € na 450 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 450 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 460 €
10.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov namešten veoma funkcionalan stan u blizini kompleksa Sunnyville, opremljen novim nameštajem i kompletnim urerdjajima . Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaćom sobom i kupatilom, sa izlaskom iz dnevne i spavaće sobe na terasu. Komletan sadržaj....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 500 €
10.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad, u ponudi je izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan površine 47 m2, koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na 1. spratu u kvalitetnoj i održavanoj zgradi novije gradnje sa liftom.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 650 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 700 €
08.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prelep stan u zgradi novije gradnje sa malo stanova, kompletno namesten i opremljen sa svim stvarima i tehnickim uredjajima. Sastoji se od ulaznog dela hodnika, plakara, prostranog kupatila sa tus kabinom, velike dnevne sobe, spavace sobe, odvojene kuhinje i trpezarije. Posebna pogodnost....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 600 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 700 €
06.05.2026 - 650 €
10.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 850 € na 750 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 750 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 850 €
08.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno nov, funkcionalan, namešten stan, u nivou visokog prizemlja. Stvarna površina 55m2 + prelepa terasa od 30m2. U cenu zakupa ulazi i parking mesto u zgradi (nije klackalica). Može i viša vozila. Odmah useljiv. Mesečno plaćanje. Depozit obavezan. Agencijska provizija za zakupca....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Altina, 500 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 550 €
08.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Ozbiljnim, odgovornim, zaposlenim osobama ili bračnom paru, izdaje se namešten lep dvosoban stan u Ohridskoj ulici u Zemunu (na duže vreme). Svetao, jugo-istočno orijentisan. Opremljen novom klimom, novim bojlerom i novom belom tehnikom. Mesečni troškovi su oko 10.000 dinara. Zakupodavac....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 450 € na 390 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 390 €, 56,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 450 €
10.05.2026 - 390 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvoiposoban stan u samom centru grada, pored šetališta. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila I terase. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Stan ima dve inverter klime, a postoji mogućnost....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 260 € na 250 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 250 €, 56,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 260 €
08.05.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je namešten dvosoban stan u Durlanu. Stan se sastoji iz sobe sa odvojenom nameštenom kuhinjom, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila I terase. Grejanje u stanu je na TA peć. Ova nekretnina površine 56m2 nalazi se na drugom spratu stambene zgrade. U dvorištu zgrade se može....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, SURČIN, 650 €, 57,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 700 €
10.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov 2,5 stan kompletno namešten, povrsine 57m2 sa komotnom terasom. Stan se nalazi na drugom spratu u novogradnji. Osim što je u novogradnji, vrlo ukusno je namešten, komplet sa novim stvarima. Stan ima etazno grejanje, trofaznu struju i obezbeđeno parking mesto kao i kablovsku.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 57,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.12.2025 - 750 €
02.02.2026 - 700 €
08.03.2026 - 650 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten stan u novogradnji u neposrednoj blizini Voždovačke crkve.Sastoji se iz ulaznog hodnika,velikog dnevnog boravaka sa kuhinjsko trpezarijskim delom,spavaće sobe,kupatila i terase.Mesečni troškovi niski,grejanje je podno i plaća se po potrošnji.Mikrolokacija izuzetna,bliznina....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 750 € na 690 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 690 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 750 €
08.05.2026 - 690 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen dvosoban penthouse u mirnom delu Filmskog Grada, na opštini Čukarica.Stan ima 60 m2 stambenog prostora i dodatne dve terase, ukupne površine oko 80 m2. Nalazi se na 2. spratu manje zgrade sa svega četiri stana, što pruža dodatnu privatnost....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zemun, 600 €, 63,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 700 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Između naselja Plavi horizonti i Zemun polja izdaje se nov, neuseljavan stan kompletno namešten. Etažno grejanje (toplotna pumpa), troškovi komunalija oko 6000 dinara. Stanu pripada i parking mesto. Orijentacija S-Z, nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Obavezan depozit u visini jedne....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 550 €, 63,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 600 €
10.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, kompletno namešten četvorosoban stan od 63 m2 u Novom Sadu, na atraktivnoj lokaciji Nova Detelinara, u ulici Janka Čmelika. Stan se nalazi na visokom prizemlju i prilagođen je osobama sa posebnim potrebama. Stan je dvorišno orijentisan, istočne orijentacije, veoma....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 450 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 600 €
01.04.2026 - 550 €
26.04.2026 - 500 €
08.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

VOŽDOVAC - DARVINOVA POŠTA | TROSOBAN | RENOVIRAN Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi svetao, funkcionalan i kompletno namešten trosoban stan površine 65 m², na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u blizini Darvinove pošte na samo par minuta hoda od FON-a i centra ulice Vojvode....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BANJA, 700 €, 67,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 800 €
12.04.2026 - 750 €
10.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno prijatan, luksuzno namešten stan koji se nalazi u jednom od najpoželjnijih stambenih kompleksa – Sunnyville. Ovo moderno i planski razvijeno naselje poznato je po uređenosti, bezbednosti i kvalitetu gradnje, a stan koji vam predstavljamo idealan je spoj komfora,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 650 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 800 €
08.04.2026 - 700 €
08.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan - Autokomanda, Voždovac, 70 m2Izdaje se namešten i funkcionalan stan površine 70 m2 u Vitanovačkoj ulici, u neposrednoj blizini Autokomande, na Voždovcu. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade sa liftom, koja je uredna i dobro održavana.Stan je praktičnog....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 400 € na 300 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 74,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 400 €
10.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan dvoiposoban stan 74m2 na trećem spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od prostranog hodnika, dve spavaće sobe, kupatila, odvojene kuhinje, trpezarije i velikog svetlog dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa prelepim pogledom na grad. Takodje postoji izlaz....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 700 €, 77,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.09.2025 - 800 €
16.11.2025 - 700 €
18.03.2026 - 800 €
10.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Svetao, prostran, renoviran i namešten stan u mirnoj voždovačkoj ulici kraj stadiona Sindjelić. Hodnik duž koga su ormani, open space- kuhinja, trpezarija, dnevna soba, kupatilo, 2 spavaće sobe( od kojih je jedna trenutno nameštena kao radna), mali balkon.. Postoji mogućnost dodavanja....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 750 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 600 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 950 €
22.04.2026 - 750 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan, kompletno renoviran i namešten, trosoban stan na Limanu 3. Stan se sastoji od ogromne dnevne sobe sa kamenim zidom i modernom rasvetom, nove kuhinje sa Gorenje belom tehnikom: ugradna ploča i rerna, kombinovani frižider, mašina za sudove, dve spavaće sobe i dve....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, KRNJAČA, 550 €, 100,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 600 €
10.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

BEZ PROVIZIJE! 100 m² | 1. sprat | 3 spavaće sobe Izdaje se prostran, neuseljavan stan (opciono namešten) u mirnom delu Krnjače. / Odličan za studente! Odlična lokacija i povezanost: • 7 km od centra • blizu autobuske stanice (više dnevnih i noćnih linija) • vrtić, teretana, prodavnica....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-24 (od ukupno 24)

<< <1> >>