• GoHome Professional
indomio do 220 m2 pala cena do 766 eura parking št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 220 m2 pala cena do 766 eura parking št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 220 m2 pala cena do 766 eura parking što veći Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "indomio do 220 m2 pala cena do 766 eura parking što veći oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 727 eura (malo jeftiniji)
    • 804 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 16.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 550 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 600 €
16.02.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, kompletno moderno opremljen dvoiposoban stan na Panteleju. Nalazi se na 2. spratu manje novije stambene zgrade sa liftom. Stan je površine 60m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, 2 spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je kompletno....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, JAGODINA, 700 €, 120,00 m2 cca 6 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 700 €
10.12.2025 - 800 €
01.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Potreban Vam je lokal za iznajmljivanje na dobroj lokaciji? E od ove, bolje lokacije nema!!! Lokal se nalazi u srcu turističke zone, na 200 metara od Aqua parka i na korak od Vivo shoping centra. Površine 120m2, sastoji se iz prizemlja i suterenskog prostora, ima dva mokra čvora a....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 750 € na 650 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 650 €, 120,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 750 €
08.04.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan u izuzetnom stanju. 4 spavaće, veliki dnevni sa kuhinjom i trpezarijom. Dva mokra čvora. Terasa, parking uračunat u cenu. Za preporuku .

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 104,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 700 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje luksuznog stana u centru Zemuna 80m + terasa 24m U ponudi je izuzetan stan za izdavanje, smešten u samom srcu Zemuna, idealan za porodičan život ili poslovne ljude koji žele komfor i odličnu lokaciju. Stan ima ukupnu površinu od 104m i funkcionalno je organizovan, a sastoji....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 600 €, 100,00 m2 cca 6 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 650 €
01.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor na jednoj od najlepših lokacija u Zemunu u neposrednoj blizini Madlenianuma. Sastoji se iz ulaznog dela,šest odvojenih soba,kupatila,toaleta,ostave,saune i potkrovlja površine oko 60m²,trenutno je opremljen kao kozmetički salon,ali se može koristiti i za....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 1.000 € na 800 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Z.Stanica, 800 €, 100,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.12.2025 - 1.100 €
01.02.2026 - 1.000 €
22.03.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2025.,

www.indomio.rs

ponuda br. 6096 NS – Stambeno - kancelarijskkancelarijski prostor sa 2 parking mesta – 4 kancelarije, 2 nivoa – cca.100m2 ul. Jovana Hranilovića Donji nivo: prijemni deo + kancelarija Gornji nivo: 3 kancelarije + kuhinja Prostor se nudi namešten u viđenom stanju, ili se ,po potrebi,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, KRNJAČA, 550 €, 100,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 600 €
10.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

BEZ PROVIZIJE! 100 m² | 1. sprat | 3 spavaće sobe Izdaje se prostran, neuseljavan stan (opciono namešten) u mirnom delu Krnjače. / Odličan za studente! Odlična lokacija i povezanost: • 7 km od centra • blizu autobuske stanice (više dnevnih i noćnih linija) • vrtić, teretana, prodavnica....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 600 € na 500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, 500 €, 98,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 600 €
08.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Porodi��na ku��a sa 350m2 dvori��ta. Sastoji od prizemlja i potkrovlja koje nije predmet izdavanja. Zakupcima se daje nakori����enje trosoban stan povr��ine 90m2, a ��ine ga: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija odvojeno, dve spava��e sobe i kupatilo sa le��e��om i tu��....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 400 € na 380 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 380 €, 96,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 450 €
24.04.2026 - 400 €
01.05.2026 - 380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoetažni, kompletno namešten 4 soban stan sa balkonom,P=96m2, lociran je na Detelinari u okruženju svih potrebnih sadržaja. Pozicioniran je na 5.spratu novije stambene zgrade bez lifta.Parking, slobodna zona Stan sadrži 2 etaže: Na 1.etaži nalazi se ulazni hol,dnevni boravak otvorenog....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 600 €, 90,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 700 €
22.03.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan, kompletno namešten trosoban stan površine 90m2 na traženoj lokaciji - Nova Detelinara, Hadži Ruvimova ulica.Stan je funkcionalnog rasporeda, svetao i prostran, idealan za porodicu ili ozbiljne zakupce koji žele komfor i mir, a da su na par minuta od svih ključnih....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • indomio do 220 m2 pala cena do 766 eura parking što veći (233)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>