• GoHome Professional
indomio do 220 m2 do 659 eura porasla cena Oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 220 m2 do 659 eura porasla cena Oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 220 m2 do 659 eura porasla cena Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "indomio do 220 m2 do 659 eura porasla cena oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 626 eura (malo jeftiniji)
    • 691 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+8%

Promena cene sa 600 € na 650 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 650 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 700 €
28.01.2026 - 600 €
22.02.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

#1638, Izdavanje, Stan, Beograd, BITEF TEATAR, 52 m. .

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 600 € na 650 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 650 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 600 €
30.03.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad - Zeleni venac 2.5, 55m2, 5/6, TA, klima, lift, telefon, interfon Izdaje se dvoiposoban stan u strogom centru grada, okrenut ka Knez Mihailovoj ulici, u blizini mnogobrojnih kulturnih i turističkih znamenitosti, tržnih centara, starog i najluksuznijeg dela grada. Stan je....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 600 € na 620 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 620 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 600 €
22.03.2026 - 620 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prostran i funkcionalan troiposoban stan površine 80m², smešten u ulici Miše Dimitrijevića. Stan je idealan za porodičan život zahvaljujući dobrom rasporedu prostorija i komforu koji pruža. Stan se sastoji od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje sa ostavom, kao i dve....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 600 € na 650 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 650 €, 64,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 700 €
06.02.2026 - 600 €
05.04.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

#42280, Izdavanje, Poslovni prostor, Beograd, ŽARKOVO, 64 m. .

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 600 € na 650 € dana 18.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 650 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2026 - 600 €
18.02.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 14007, III/III, klima, lift, renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 550 € na 600 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 600 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 650 €
16.02.2026 - 600 €
03.04.2026 - 550 €
26.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Odličan komforan stan 80m2 sa terasom na Ceraku,mirna porodična lokacija u jednom od najlepših i najmirnijih delova naselja u tihoj i mirnoj ulici bez buke saobraćaja. Smešten je u urednoj zgradi sa svega dva stana, što obezbedjuje dodatnu privatnost. Korisna površina stana 70m2 nalazi....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 550 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 600 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 550 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Mikrolokacija: Ruzveltova ulica, nadomak Bulevara živo urbano središte koje pruža sve pogodnosti stanovanja u gradskom centru. Na samo nekoliko minuta hoda udaljena je od Bulevara i Tašmajdanskog parka, pa je odlikuje blizina brojnih prodavnica, butika, restorana i kafića, državnih....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 500 € na 600 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 600 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 600 €
20.02.2026 - 500 €
27.02.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se studio u novoj zgradi Zemona u Banatskoj ulici na uglu sa Cara Dušana. Stan je površine 37m2, sadrži dnevni boravak, ugradni plakar iz koga se izvlači bračni krevet, prostranu kuhinju, terasu i kupatilo. Nalazi se na drugom spratu i orijentisan je dvorišno sa odličnim pogledom.....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 550 € na 600 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 62,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.10.2024 - 550 €
10.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Stan u zakup na traženoj lokaciji. idealan je kako za porodicu tako i za mlade , poseduje dve odvojene spavaće sobe , dnevni boravak sa trpezarijom , odvojenu kuhinju , kupatilo. Stan se nalazi na drugom spratu i dvostrano je orjentisan. Za više informacija pozovite na 066844227 Slobodan....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 450 € na 600 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 100,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 450 €
17.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Izdajemo Trosoban stan u prizemlju kuće,Veternička rampa,blizina Novog naselja, može za stanovanje ili za kancelarije,ima nameštenu kuhinju sa tehnikom. .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • indomio do 220 m2 do 659 eura porasla cena (82)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>