• GoHome Professional
indomio do 220 m2 do 656 eura porasla cena Zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 220 m2 do 656 eura porasla cena Zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 220 m2 do 656 eura porasla cena Zadnjih 7 dana

  • Za upit "indomio do 220 m2 do 656 eura porasla cena zadnjih 7 dana" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 11 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 623 eura (malo jeftiniji)
    • 688 eura (malo skuplji)
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • 2.sprat
    • novogradnja
    • namešten
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 520 € na 550 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 520 €
10.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i kompletno opremljen dvoiposoban stan površine 52m2, u ulici Doža Đerđa, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Grbavici. Stan se nalazi na prvom spratu uredne zgrade i odlikuje se izuzetno funkcionalnim rasporedom i velikom količinom prirodne svetlosti,....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 500 € na 550 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 550 €, 49,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 600 €
08.04.2026 - 550 €
22.04.2026 - 500 €
08.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan u ulici Vojvode Stepe,u neposrednoj blizini supermarketa Vero. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevne sobe, odvojene spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. U potpunosti je namešten i opremljen svim neophodnim uređajima za komforan....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 550 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 600 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 550 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Mikrolokacija: Ruzveltova ulica, nadomak Bulevara živo urbano središte koje pruža sve pogodnosti stanovanja u gradskom centru. Na samo nekoliko minuta hoda udaljena je od Bulevara i Tašmajdanskog parka, pa je odlikuje blizina brojnih prodavnica, butika, restorana i kafića, državnih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'indomio do 220 m2 do 656 eura porasla cena zadnjih 7 dana'
500 €
700 €
700 €
 
+9%

Promena cene sa 550 € na 600 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 62,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.10.2024 - 550 €
10.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Stan u zakup na traženoj lokaciji. idealan je kako za porodicu tako i za mlade , poseduje dve odvojene spavaće sobe , dnevni boravak sa trpezarijom , odvojenu kuhinju , kupatilo. Stan se nalazi na drugom spratu i dvostrano je orjentisan. Za više informacija pozovite na 066844227 Slobodan....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 300 € na 400 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 400 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 450 €
29.04.2026 - 300 €
06.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan površine 30m2 u Dobračinoj ulici na Starom gradu, u samom centru Beograda. Stan se sastoji od dnevnog boravka, odvojene spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase. Nalazi se u prizemlju manje stambene zgrade, što ga čini praktičnim i lako dostupnim. Nekretnina....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 370 € na 400 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 400 €
19.04.2026 - 370 €
06.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI SA PARKING MESTOM--- Agencijska šifra: 9106665.Izdaje se odličan jednoiposoban stan površine 37m2, koji se nalazi na 5. spratu objekta sa liftom lociranog na Grbavici. Stan se sastoji od dnevnog boravka u čijem je sklopu kuhinja, spavaća soba,....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 650 € na 700 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 650 €
06.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131550, VPR/VI, klima. Izdaje se nov, moderno uređen dvosoban stan u mirnoj ulici u blizini Đeram pijace.Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe, odvojene spavaće sobe, kuhinje, hodnika i kupatila. Kompletno je opremljen kvalitetnim, funkcionalnim nameštajem rađenim....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 650 € na 700 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 700 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.05.2026 - 650 €
06.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiv od 05. maja. Kontakt 064 1132100 GREJANJE - CG, sprat 8/16, LIFT, TERASA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43292. .

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 600 € na 700 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 700 €, 54,00 m2 cca 13 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 600 €
10.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lekarska ordinacija na Grbavici, u Novom Sadu, u prizemlju stambeno-poslovnog objekta. Prostor je površine 54 m² i predstavlja lokal pogodan za zdravstvenu delatnost. Nalazi se u atraktivnom delu grada, u naselju Grbavica, što ga čini praktičnim izborom za ordinaciju i slične....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 670 € na 700 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 670 €
06.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan i kompletno opremljen stan, odvojena spavaća soba, u mirnoj ulici, odvojen od buke. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat VPR/6, NOVOGRADNJA, INTERFON....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 650 € na 700 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 700 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 650 €
06.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, lepo uređen stan u mirnoj ulici kod Đerma. Sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, hodnika i kupatila. Mesečne režije 130eura. Stan je kompletno opremljen kvalitetnim i lepim nameštajem od medijapana. Komforan je i ima dosta prostora za odlaganje stvari. U....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 280 € na 350 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Ledena Stena, 350 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 280 €
10.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u novoj zgradi na Ledenoj steni. Površine je 47m2, nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na inverter klimu (postavljena je....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 280 € na 300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 300 €, 26,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 280 €
08.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalna garsonjera površine 26 m², smeštena na atraktivnoj lokaciji u ulici Janka Čmelika. Stan je praktičnog rasporeda i poseduje terasu, što dodatno doprinosi komforu boravka. Grejanje je centralno. Mesečni troškovi iznose oko 8.000 RSD. Garsonjera je pogodna za....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 250 € na 270 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 270 €, 24,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 250 €
08.05.2026 - 270 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTENA GARSONJERA NA BULEVARU EVROPE---Agencijsak šifra: 9112507.Izdaje se nameštena garsonjera od 24m2 na 6. spratu zgrade sa liftom na Bulevaru Evrope. Odmah useljiva.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 200 € na 220 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 220 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 200 €
06.05.2026 - 220 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u Kragujevcu - naselje Bubanj. Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostave, hodnika i kupatila. Minimalni zakup stana je šest meseci, obavezan depozit u visini jedne kirije. .

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 170 € na 200 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 200 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.05.2026 - 170 €
10.05.2026 - 200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran stan na odlučnoj lokaciji u Jagodini. Stan se sastoji iz osunčanog dnevnog boravka sa izlazim na terasu sa koje se pruža prelep pogled, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i kuhinje sa šankom. Kontakt telefon : 065/8222-442 Bojan .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 16)

<< <1> >>