• GoHome Professional
indomio do 220 m2 do 623 eura porasla cena zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 220 m2 do 623 eura porasla cena zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 220 m2 do 623 eura porasla cena zadnjih 7 dana prizemlje što jeftiniji novogradnja

  • Za upit "indomio do 220 m2 do 623 eura porasla cena zadnjih 7 dana prizemlje što jeftiniji novogradnja" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 591 eura (malo jeftiniji)
    • 654 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+8%

Promena cene sa 650 € na 700 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 700 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 670 €
26.04.2026 - 650 €
06.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, luksuzno uređen dvosoban stan površine 47 m2 u mirnoj ulici u blizini Đerma. Stan se nalazi na visokom prizemlju novije zgrade i prvi put se izdaje. Sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, hodnika i kupatila. Kompletno je opremljen kvalitetnim nameštajem....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 72.530 € na 77.930 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 77.930 €, 39,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 70.570 €
22.04.2026 - 72.530 €
10.05.2026 - 77.930 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u prizemlju novogradnje u blizini niške pivare, projektovane površine 39.20 m2 sa pripadajućim delom dvorišta. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 88.572 € na 94.476 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, STARA PAZOVA, 94.476 €, 54,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 82.667 €
11.02.2026 - 88.572 €
06.05.2026 - 94.476 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja u Novim Banovcima, u izgradnji, stan je severoistočno i severozapadno orijentisan, TIPSKI, nalazi se u prizemlju, na I i na II spratu. Zgrada P+2+Pe, u mirnoj ulici, na samo 600 m od uključenja na autoput BG – NS, 1 km od osnovne škole, 2,5km od vrtića, 1,3km od doma zdravlja,....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 190.000 € na 205.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 205.000 €, 87,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.05.2024 - 203.580 €
14.06.2024 - 193.400 €
12.08.2024 - 189.900 €
01.12.2024 - 169.900 €
03.08.2025 - 185.000 €
14.09.2025 - 190.000 €
08.05.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2024.,

www.indomio.rs

U ponudi je fenomenalan četvorosoban stan u Zemunu, ulici Rade Končara. Sastoji se iz dva nivoa-prizemlje, u kom se nalaze predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, toalet, ostava. i gornji sprat-dugačak hodnik, tri spavaće sobe, kupatilo i prostrana terasa. Stan....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • indomio do 220 m2 porasla cena zadnjih 7 dana prizemlje što jeftiniji novogradnja (6)
  • indomio do 220 m2 do 623 eura zadnjih 7 dana prizemlje što jeftiniji novogradnja (2)
  • indomio do 220 m2 do 623 eura porasla cena zadnjih 7 dana prizemlje što jeftiniji (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)