• GoHome Professional
indomio do 220 m2 do 621 eura porasla cena novogra - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 220 m2 do 621 eura porasla cena novogra - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 220 m2 do 621 eura porasla cena novogradnja što skuplji Zadnjih 7 dana

  • Za upit "indomio do 220 m2 do 621 eura porasla cena novogradnja što skuplji zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 589 eura (malo jeftiniji)
    • 652 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 492.119 € na 513.515 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 513.515 €, 135,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 469.325 €
05.04.2026 - 492.119 €
10.05.2026 - 513.515 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Bez provizije za kupca. Novi Beograd – ekskluzivan 5.0 penthouse sa panoramskom terasom U ponudi je izuzetan penthouse u savremenoj novogradnji na Novom Beogradu, namenjen onima koji traže više – više prostora, više svetla i pogled koji se proteže preko celog Novog Beograda. Stan....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 449.000 € na 480.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 480.000 €, 129,00 m2 cca 3720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 449.000 €
08.05.2026 - 480.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Na extra lokaciji ,u blizini Bulevara i Liona,u mirnom delu ulice,prodaje se odličan penthaus u novogradnji ,sa liftom.Ulaz je konforan sa video nadzorom i interfonom.Zgrada poseduje energetski pasoš.Stan je svetao .osunčan dvostran :severo -istočno orijentisan.Sa terasa se pruža....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 445.000 € na 480.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 480.000 €, 99,00 m2 cca 4850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 469.000 €
20.04.2026 - 499.000 €
27.04.2026 - 445.000 €
08.05.2026 - 480.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetan stan na Zvezdari, novogradnja, na povučenom petom spratu koji obezbeđuje mir, privatnost i otvoren pogled koji se retko nalazi na tržištu. Stan je uknjižen na 99 m, dok stvarna ukupna površina iznosi 129 m, od čega je 104 m funkcionalnog stambenog prostora i 25....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 370.000 € na 405.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 405.000 €, 97,00 m2 cca 4180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.07.2024 - 350.000 €
19.12.2025 - 370.000 €
10.05.2026 - 405.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2024.,

www.indomio.rs

Novogradnja iz 2023 god. sa reprezentativnim ulazom na Crvenom krstu u blizini prevoza, marketa, škola. Lux, 4.0, od 97m2, na 3 spratu. Sastoji se prostranog dnevno-trpezariskog prostora povezanog sa kuhinjom, 3 sspavaće sobe, 2 kupatila i terase. Stan je luksuzno opremljen i ne zahteva....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 150.000 € na 155.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 150.000 €
08.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U novogradnji, kompleksu zgrada, nov, suncan, funkcionalan, lux stan sa dosta parking mesta oko zgrada Stan ima lep raspored, iz predsoblja se ulazi u sve prostorije u stanu, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom iz koga se izlazi na terasu, spavacu sobu i kupatilo. Stan je opremljen....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 121.118 € na 124.578 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 124.578 €, 69,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 121.118 €
06.05.2026 - 124.578 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 69.21m2, nalazi se na trećem spratu (po projektu) u odličnoj novogradnji. Po strukturi je trosoban....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZAKLOPAČA, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 110.000 €
08.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118540, VPR/IV, terasa, uknjižen, novogradnja. Prodaje se trosoban stan u Boleču 66m2.Poseduje prostran dnevni boravak sa kuhinjom ,dve spavaće sobe i kupatilo i terasu. Uknjižen kao poslovni atelje, ne može na kredit za mlade. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 105.411 € na 111.600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZAKLOPAČA, 111.600 €, 56,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 95.829 €
27.03.2026 - 105.411 €
06.05.2026 - 111.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno funkcionalan trosoban stan u novogradnji, smešten u mirnoj, slepoj ulici, bez buke i saobraćaja, idealan za sve koji žele udoban i kvalitetan život. Stan se nalazi u objektu koji je u izgradnji sa važećom građevinskom dozvolom i kompletnom dokumentacijom, što garantuje....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 94.290 € na 97.328 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, 97.328 €, 61,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.09.2025 - 88.203 €
22.02.2026 - 94.290 €
06.05.2026 - 97.328 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Stan u novogradnji površine 60,83m2 koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, sobe,kupatila i lođe. Stan će imati podno grejanje koje se ističe niskim troškovima grejanja na prirodni gas, kvalitetnu PVC stolariju sa troslojnim niskoemisionim staklom i PVC roletnom.....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 88.572 € na 94.476 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, STARA PAZOVA, 94.476 €, 54,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 82.667 €
11.02.2026 - 88.572 €
06.05.2026 - 94.476 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja u Novim Banovcima, u izgradnji, stan je severoistočno i severozapadno orijentisan, TIPSKI, nalazi se u prizemlju, na I i na II spratu. Zgrada P+2+Pe, u mirnoj ulici, na samo 600 m od uključenja na autoput BG – NS, 1 km od osnovne škole, 2,5km od vrtića, 1,3km od doma zdravlja,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • indomio do 220 m2 porasla cena novogradnja što skuplji zadnjih 7 dana (34)
  • indomio do 220 m2 do 621 eura novogradnja što skuplji zadnjih 7 dana (89)
  • indomio do 220 m2 do 621 eura porasla cena što skuplji zadnjih 7 dana (12)
  • indomio do 220 m2 do 621 eura porasla cena novogradnja što skuplji (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>