• GoHome Professional
indomio do 220 m2 do 621 eura porasla cena što jef - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 220 m2 do 621 eura porasla cena što jef - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 220 m2 do 621 eura porasla cena što jeftiniji do 11 eura/m2 zadnjih 7 dana

  • Za upit "indomio do 220 m2 do 621 eura porasla cena što jeftiniji do 11 eura/m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 9 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 774 eura
    • do 968 eura (prosečna cena)
    • do 1100 eura
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • lift
    • 2.sprat
    • interfon
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+25%

Promena cene sa 280 € na 350 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Ledena Stena, 350 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 280 €
10.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u novoj zgradi na Ledenoj steni. Površine je 47m2, nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na inverter klimu (postavljena je....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 170 € na 200 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 200 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.05.2026 - 170 €
10.05.2026 - 200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran stan na odlučnoj lokaciji u Jagodini. Stan se sastoji iz osunčanog dnevnog boravka sa izlazim na terasu sa koje se pruža prelep pogled, jedne spavaće sobe, hodnika, kupatila i kuhinje sa šankom. Kontakt telefon : 065/8222-442 Bojan .

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 280 € na 300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 300 €, 26,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 280 €
08.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalna garsonjera površine 26 m², smeštena na atraktivnoj lokaciji u ulici Janka Čmelika. Stan je praktičnog rasporeda i poseduje terasu, što dodatno doprinosi komforu boravka. Grejanje je centralno. Mesečni troškovi iznose oko 8.000 RSD. Garsonjera je pogodna za....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'indomio do 220 m2 do 621 eura porasla cena što jeftiniji do 11 eura/m2 zadnjih 7 dana'
550 €
630 €
 
+10%

Promena cene sa 500 € na 550 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 550 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 500 €
13.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiv od 1.6. U stanu će biti postavljena nova PVC stolarija, nova ugaona garnitura, nameštaj za terasu, kuhinjski sto i stolice. Kontakt 064 11 32 100 GREJANJE - Etažno, sprat 4/9, LIFT, TERASA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43297. .

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 550 € na 600 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 62,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.10.2024 - 550 €
10.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Stan u zakup na traženoj lokaciji. idealan je kako za porodicu tako i za mlade , poseduje dve odvojene spavaće sobe , dnevni boravak sa trpezarijom , odvojenu kuhinju , kupatilo. Stan se nalazi na drugom spratu i dvostrano je orjentisan. Za više informacija pozovite na 066844227 Slobodan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>