• GoHome Professional
indomio do 210 m2 pogodan klima do 559 eura pala c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 210 m2 pogodan klima do 559 eura pala c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 210 m2 pogodan klima do 559 eura pala cena

  • Za upit "indomio do 210 m2 pogodan klima do 559 eura pala cena" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 10 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 531 eura (malo jeftiniji)
    • 586 eura (malo skuplji)
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-18%

Promena cene sa 550 € na 450 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Jagodin Mala, 450 €, 80,00 m2 cca 6 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.11.2025 - 550 €
13.02.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan i kompletno renoviran poslovni prostor na Panteleju u neposrednoj blizini drugog kružnog toka. Poslovni prostor se nalazi na 2. spratu stambeno-poslovne objekta. Prostor je površine 80m2 i sastoji se od jedne veće prostorije sa kuhinjom, dve posebne kancelarije hodnika,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 450 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 500 €
08.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Lepo opremljen jednosoban stan 42 m2 - Vračar, Crveni krstIzdaje se prijatan, kompletno namešten jednosoban stan površine 42 m2 u mirnom delu Vračara, u ulici Vojislava Ilića, u blizini Crvenog krsta. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom i pruža južnu orijentaciju sa obiljem....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 500 €
10.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad, u ponudi je izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan površine 47 m2, koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na 1. spratu u kvalitetnoj i održavanoj zgradi novije gradnje sa liftom.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'indomio do 210 m2 pogodan klima do 559 eura pala cena'
400 €
600 €
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 550 €, 59,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 600 €
29.04.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131206, II/, klima, parking, stambena zgrada. Izdaje se namešten trosoban stan u mirnoj ulici u Učiteljskom naselju.Stan se nalazi na drugom spratu zgrade, ima parking ispred zgrade.Grejanje je na struju ima klimu.Stan je lepo namešten sa novim stvarima.Lokacija je....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 500 € na 490 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Paviljoni, 490 €, 51,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 500 €
19.04.2026 - 490 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Stari Merkator - Palmira Toljatija 51,45m2, open-space poslovni prostor, klima Izdaje se izuzetan poslovni prostor u okviru kompleksa Stari Merkator, jedne od najprometnijih i najtraženijih lokacija na Novom Beogradu.Prostor se nalazi na trećem spratu, okrenut je ka....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 380 € na 360 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 360 €, 22,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 400 €
12.04.2026 - 380 €
10.05.2026 - 360 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera na odličnoj lokaciji, na potezu izmedju Beogradjanke i Zelenog venca, u ulici Admirala Geprata. Prostor iako skromne kvadrature, funkcionalno koncipiran sa svim neophodnim nameštajem i tehnikom za prijatan boravak. Renoviran, klimatizovan, izolovan, dvorišno orijentisan....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 700 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u novogradnji sa garažom - Lipov lad - 48 m2 - 600 euraLokacija: Lipov lad, preko puta ATŠ-a Kvadratura: 48 m2 Struktura: Dnevna soba + odvojena spavaća soba Cena zakupa: 600 eura mesečno Sprat: 5 / 6 Grejanje: Centralno grejanje po utrošku Stanje: Novogradnja Nameštenost:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>