• GoHome Professional
indomio do 210 m2 parking luksuzan do 520 eura pal - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 210 m2 parking luksuzan do 520 eura pal - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 210 m2 parking luksuzan do 520 eura pala cena do 8 eura/m2 zadnjih 7 dana što skuplji

  • Za upit "indomio do 210 m2 parking luksuzan do 520 eura pala cena do 8 eura/m2 zadnjih 7 dana što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 350 € na 330 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 330 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 350 €
08.05.2026 - 330 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Borča, Milana Toplice 1.5, 41m2 (terasa 3m2), 1/3, TA, parking, podrum, interfon, klima Odlična mikrolokacija stana u Borči orijentisanog prema ulici. Prostorije u stanu su: ulazni hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i velika terasa. U blizini stana....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 600 € na 500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, 500 €, 98,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 600 €
08.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Porodi��na ku��a sa 350m2 dvori��ta. Sastoji od prizemlja i potkrovlja koje nije predmet izdavanja. Zakupcima se daje nakori����enje trosoban stan povr��ine 90m2, a ��ine ga: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija odvojeno, dve spava��e sobe i kupatilo sa le��e��om i tu��....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 450 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 600 €
01.04.2026 - 550 €
26.04.2026 - 500 €
08.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

VOŽDOVAC - DARVINOVA POŠTA | TROSOBAN | RENOVIRAN Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi svetao, funkcionalan i kompletno namešten trosoban stan površine 65 m², na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u blizini Darvinove pošte na samo par minuta hoda od FON-a i centra ulice Vojvode....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 450 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 500 €
06.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu bloka 45, nadomak zelene pijace, doma zdravlja i šetališta na reci Savi, sa lakom dostupnošću obilja sadržaja komercijalno-uslužnog karaktera, kao i značajnog broja linija javnog prevoza. U okruženju zgrade nalazi se veći broj parking mesta, bez vremenskog ograničenja.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 430 € na 400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 400 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 430 €
08.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Ozbiljnim zakupcima na du��e, izdaje se nov stan sa dve spava��e sobe u suterenu nove zgrade, sa novim name��tajem i tehnikom. Norve��ki radijatori. Novo, do sada neuseljavano, mogu��nost zakupa obezbe��enog parking mesta pored zgrade. Zakup 400e+depozit 400e+ agencijska provizija....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 350 €
08.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, polunamešten stan, na Crvenom pevcu, u neposrednoj blizini svih ključnih sadržaja i dešavanja. Ukupna površina stana je 38m2 i nalazi se na trećem spratu nove, kvalitetne stambene zgrade sa liftom. Grejanje u stanu je podno, mada postoji mogućnost grejanja i preko inverter....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 300 €, 38,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 350 €
08.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, polunamešten poslovni prostor, na Crvenom pevcu, u neposrednoj blizini svih ključnih sadržaja i dešavanja. Ukupna površina stana je 38m2 i nalazi se na trećem spratu nove, kvalitetne stambene zgrade sa liftom. Grejanje u stanu je podno, mada postoji mogućnost grejanja....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Jajinci, 300 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 350 €
06.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prazan dvosoban stan, odmah useljiv. Novija gradnja. Ima parking mesto. U blizini prevoza .......5312 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 50% .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 260 € na 250 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 250 €, 56,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 260 €
08.05.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je namešten dvosoban stan u Durlanu. Stan se sastoji iz sobe sa odvojenom nameštenom kuhinjom, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila I terase. Grejanje u stanu je na TA peć. Ova nekretnina površine 56m2 nalazi se na drugom spratu stambene zgrade. U dvorištu zgrade se može....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180 € na 170 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, 170 €, 25,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 200 €
27.04.2026 - 180 €
08.05.2026 - 170 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Gara��a u stambenoj zgradi na Bulevaru kod stare okretnice tramvaja, 25m2, rolo vrata. Mogu��e je smestiti 2 auta + jedan ispred gara��e. Pogodna i za neki magacin. Zakup 170e+depozit 50e + agencijska provizija 50% od iznosa prve kirije Vladimir 064/17-444-23 GREJANJE - Ostalo, sprat....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • indomio do 210 m2 parking do 520 eura pala cena do 8 eura/m2 zadnjih 7 dana što skuplji (13)
  • indomio do 210 m2 parking luksuzan do 520 eura do 8 eura/m2 zadnjih 7 dana što skuplji (1)
  • indomio do 210 m2 parking luksuzan do 520 eura pala cena do 8 eura/m2 što skuplji (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.