• GoHome Professional
indomio do 210 m2 parking do 520 eura pala cena do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 210 m2 parking do 520 eura pala cena do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 210 m2 parking do 520 eura pala cena do 8 eura/m2 zadnjih 14 dana što skuplji

  • Za upit "indomio do 210 m2 parking do 520 eura pala cena do 8 eura/m2 zadnjih 14 dana što skuplji" pronađeno 28 nekretnina - prosečna cena 7 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 548 eura
    • do 685 eura (prosečna cena)
    • do 822 eura
    • do 6 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • namešten
    • interfon
    • 2.sprat
    • kablovska
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, KRNJAČA, 550 €, 100,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 600 €
10.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

BEZ PROVIZIJE! 100 m² | 1. sprat | 3 spavaće sobe Izdaje se prostran, neuseljavan stan (opciono namešten) u mirnom delu Krnjače. / Odličan za studente! Odlična lokacija i povezanost: • 7 km od centra • blizu autobuske stanice (više dnevnih i noćnih linija) • vrtić, teretana, prodavnica....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 550 €, 63,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 600 €
10.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, kompletno namešten četvorosoban stan od 63 m2 u Novom Sadu, na atraktivnoj lokaciji Nova Detelinara, u ulici Janka Čmelika. Stan se nalazi na visokom prizemlju i prilagođen je osobama sa posebnim potrebama. Stan je dvorišno orijentisan, istočne orijentacije, veoma....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 550 € na 520 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Betanija, 520 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 550 €
01.03.2026 - 500 €
22.03.2026 - 480 €
29.03.2026 - 550 €
29.04.2026 - 520 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prostran i funkcionalan stan površine 60 m², smešten na 4. spratu uredne stambene zgrade sa liftom, na atraktivnoj lokaciji u naselju Betanija, u Novi Sad. Stan je komforan, svetao i odlično organizovanog rasporeda, što ga čini idealnim izborom za studente, samce ili manju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'indomio do 210 m2 parking do 520 eura pala cena do 8 eura/m2 zadnjih 14 dana što skuplji'
400 €
450 €
450 €
 
-17%

Promena cene sa 600 € na 500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, 500 €, 98,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 600 €
08.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Porodi��na ku��a sa 350m2 dvori��ta. Sastoji od prizemlja i potkrovlja koje nije predmet izdavanja. Zakupcima se daje nakori����enje trosoban stan povr��ine 90m2, a ��ine ga: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija odvojeno, dve spava��e sobe i kupatilo sa le��e��om i tu��....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 490 € na 450 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 450 €, 89,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 490 €
05.04.2026 - 530 €
08.04.2026 - 490 €
29.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo ovaj prostran, pravi porodični i jako funkcionalan stan na Petlovom Brdu. Stan je jako svetao a raspored prostorija je takav da budućim zakupcima prža veliku fleksibilnost za ugodan i miran život. Zgrada je očuvana. Jako mirna lokacija a ujedno i odlično povezana. Stan se....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 500 € na 430 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 430 €, 53,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 500 €
01.05.2026 - 430 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno opremljen jednoiposoban stan površine 53 m², smešten u mirnoj ulici u blizini Socijalnog u Novom Sadu. Stan se nalazi na 1. spratu manje stambene zgrade koja ima ukupno tri sprata, što pruža dodatni mir i privatnost. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 450 € na 420 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 420 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 450 €
10.05.2026 - 420 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Uživajte u savršenom spoju komfora i prestižne lokacije u ovom kompletno opremljenom dvosobnom stanu od 60m2, smeštenom u mirnom i zelenom kvartu nadomak centra grada i glavne autobuske stanice. Stan je dvostrano orijentisan i nudi fenomenalan, otvoren pogled na katedralu i tvrđavu,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 430 € na 400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 400 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 430 €
08.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Ozbiljnim zakupcima na du��e, izdaje se nov stan sa dve spava��e sobe u suterenu nove zgrade, sa novim name��tajem i tehnikom. Norve��ki radijatori. Novo, do sada neuseljavano, mogu��nost zakupa obezbe��enog parking mesta pored zgrade. Zakup 400e+depozit 400e+ agencijska provizija....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 400 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 500 €
08.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u kući, 2. sprat, dvoriste, parking. Pogodno za porodice. Miran kraj. Može i polunamešten. Mesečne režije 50eura. Three-room apartment in the house, 2nd floor, yard, parking. Suitable for families. Peaceful neighborhood. Can be semi-furnished. Monthly utilities 50 euros.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 500 €
05.04.2026 - 450 €
01.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban nov stan u centru grada kod Saborne crkveStan se nalazi u novoj stambenoj zgradi na II-spratu, povrsine od 48m2 sa centralnim grejanjem. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavace sobe, hodnika, kupatila i terase.Stan je kompletno opremljen novim....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 400 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 500 €
01.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Izdajemo NOV Dvosoban namešten stan sa parking mestom u novom stambenom kompleksu na Avijaciji, II sprat, dvorišno orjentisan,bez kućnih ljubimaca.Mesečna zakupnina stana bez parking mesta 400 eura,depozit 400 eura,agencijska provizija jednokratno 200 eura. .

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 86,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 500 €
10.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je četvorosoban stan iza Tehničkih fakulteta, u naselju Nikola Tesla, na visokom prizemlju, površine 86m2. Stan je vrlo komforan i lepo pozicioniran, sastoji se od ulaznog hodnika, odvojenog dnevnog boravka, sa izlazom na prostranu terasu, trpezarije sa kuhinjom, tri spavaće....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 450 € na 390 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 390 €, 56,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 450 €
10.05.2026 - 390 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvoiposoban stan u samom centru grada, pored šetališta. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila I terase. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Stan ima dve inverter klime, a postoji mogućnost....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 400 € na 380 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Ledena Stena, 380 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 400 €
03.05.2026 - 380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je namešten trosoban stan u minovom naselju Ledena Stena. Stan se nalazi na prvom spratu novije, veoma dobro održavane zgrade. Stan je svetao i prostran i sastoji se od velike dnevne sobe sa trpezarijom,odvojene kuhinje, spavaće i dečje sobe,hodnik, kupatilo i WC.Terasa je....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 400 € na 380 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 380 €, 96,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 450 €
24.04.2026 - 400 €
01.05.2026 - 380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoetažni, kompletno namešten 4 soban stan sa balkonom,P=96m2, lociran je na Detelinari u okruženju svih potrebnih sadržaja. Pozicioniran je na 5.spratu novije stambene zgrade bez lifta.Parking, slobodna zona Stan sadrži 2 etaže: Na 1.etaži nalazi se ulazni hol,dnevni boravak otvorenog....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 350 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 380 €
06.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Miljakovac,Čelebićka ulica,1.0,40kvm,NOV nameštaj,odvojena kuhinja sa trpezarijom+1 soba+ostava+terasa, klima, cg (info stan oko 8000din), klima,renoviran i useljiv stan,parking nije zoniran, 350e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368 .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 350 € na 330 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 330 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 350 €
08.05.2026 - 330 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Borča, Milana Toplice 1.5, 41m2 (terasa 3m2), 1/3, TA, parking, podrum, interfon, klima Odlična mikrolokacija stana u Borči orijentisanog prema ulici. Prostorije u stanu su: ulazni hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i velika terasa. U blizini stana....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 300 €, 38,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 350 €
08.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, polunamešten poslovni prostor, na Crvenom pevcu, u neposrednoj blizini svih ključnih sadržaja i dešavanja. Ukupna površina stana je 38m2 i nalazi se na trećem spratu nove, kvalitetne stambene zgrade sa liftom. Grejanje u stanu je podno, mada postoji mogućnost grejanja....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 350 €
08.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, polunamešten stan, na Crvenom pevcu, u neposrednoj blizini svih ključnih sadržaja i dešavanja. Ukupna površina stana je 38m2 i nalazi se na trećem spratu nove, kvalitetne stambene zgrade sa liftom. Grejanje u stanu je podno, mada postoji mogućnost grejanja i preko inverter....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Jajinci, 300 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 350 €
06.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prazan dvosoban stan, odmah useljiv. Novija gradnja. Ima parking mesto. U blizini prevoza .......5312 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 50% .

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 400 € na 300 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 74,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 400 €
10.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan dvoiposoban stan 74m2 na trećem spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od prostranog hodnika, dve spavaće sobe, kupatila, odvojene kuhinje, trpezarije i velikog svetlog dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa prelepim pogledom na grad. Takodje postoji izlaz....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 300 € na 270 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 270 €, 34,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 300 €
10.05.2026 - 270 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan, na odličnoj lokaciji na Kanarevom brdu, kod škole Đura Jakšić. Stan je polunamešten, ima kuhinjske elemente sa ugradnom grejnom pločom. Zgrada nema lift. Grejanje je etažno. Obavezan depozit u visini jedne kirije. Dozboljeni kućni ljubimci. Ispred zgrade....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 270 € na 250 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 250 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 270 €
10.05.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan na uglu Dušanove ulice i Bulevara dr Zorana Đinđića, ukupne površine 38 m2.Stan je južno orijentisan, nalazi se u blizini gradske bolnice, čairskog parka i na liniji je gradskog prevoza. Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, spavaće....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 300 € na 250 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 250 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 300 €
06.05.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvorišni kompletno renoviran stan površine 47m2 u centru grada. Sastoji se od dnevnog boravka, manje spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, špajza i kupatila. Na podovima su laminat i pločice, prozri su PVC, a grejanje je na gas. Ima obezbeđeno parking mesto u dvorištu, kao....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 260 € na 250 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 250 €, 56,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 260 €
08.05.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je namešten dvosoban stan u Durlanu. Stan se sastoji iz sobe sa odvojenom nameštenom kuhinjom, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila I terase. Grejanje u stanu je na TA peć. Ova nekretnina površine 56m2 nalazi se na drugom spratu stambene zgrade. U dvorištu zgrade se može....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180 € na 170 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, 170 €, 25,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 200 €
27.04.2026 - 180 €
08.05.2026 - 170 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Gara��a u stambenoj zgradi na Bulevaru kod stare okretnice tramvaja, 25m2, rolo vrata. Mogu��e je smestiti 2 auta + jedan ispred gara��e. Pogodna i za neki magacin. Zakup 170e+depozit 50e + agencijska provizija 50% od iznosa prve kirije Vladimir 064/17-444-23 GREJANJE - Ostalo, sprat....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 200 € na 160 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 160 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 200 €
29.04.2026 - 160 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Komforan namešten stan u kući u prizemlju,,sa posebnim ulazom na prvom spratu,na prelepoj lokaciji kod akva parka. Stan poseduje kablovsku ,internet, kao i grejanje na gas, sopstveni kotao i klimu .Parking mesto, dve velike terase. Stan se izdaje na duži vremeski period, minimum 6....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-27 (od ukupno 27)

<< <1> >>