• GoHome Professional
indomio do 210 m2 novogradnja što veći namešten do - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • indomio do 210 m2 novogradnja što veći namešten do - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 210 m2 novogradnja što veći namešten do 765 eura

  • Za upit "indomio do 210 m2 novogradnja što veći namešten do 765 eura" pronađeno 340 nekretnina - prosečna cena 12 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 726 eura (malo jeftiniji)
    • 803 eura (malo skuplji)
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Jajinci, 550 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se veoma lep, nov, u nedavno završenoj zgradi u kompleksu Paunov breg. Stan je kompletno namešten novim nameštajem i novim neophodnim tehničkim uređajima za domaćinstvo. Stan se sastoji od: prostranog dnevnog boravka u okviru kojeg se nalazi funkcionalna ugradna kuhinja po....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 500 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se 1.0 stan na Slaviji, kompletno namesten, novogradnja, Klima, lift, telefon, ktv, terasa, interfon, internet. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom i prostane terase koja gleda na trg Slavija. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Podbara, ulica Đorđa Rajkovića. Predstavljamo nov i kompletno namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini šetališta keja i centra grada. Dnevni boravak sa trpezarijom i savremeno opremljenom kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Pozicioniran na III spratu nove....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Jajinci, 500 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i funkcionalan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji – Paunov Breg, Banjica. Stan se nalazi u novoizgrađenoj zgradi, veoma urednoj sa video nadzorom i interfonom. Sastoji se iz dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe, kupatila i terase. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 400 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban, namešten stan na Jugovićevu. Nova zgrada visoke energetske efikasnosti što podrazumeva niske račune u toku cele godine. Stan je opremljen svim neophodnim stvarima - nov nameštaj, klima, kablovska, internet Potreban depozit. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 350 €, 37,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov poslovni prostor, pogodan za kancelariju i slično. Poslovni prostor se može iznajmiti prazan sa nameštenom kuhinjom ili komplet namešten sa novim kancelarijskim nameštajem. Prostor se nalazi u okviru poslovne zgrade sa više firmi mirne delatnosti. U prostoru....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 300 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan površine 37m2 na trećem spratu u blizini Žitnog trga. Stan se sastoji se od predsoblja, kupatila, devnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, sobom i lođe. Stan je opremljen nameštajem i pokućstvom. Grejanje je podno po sistemu toplotnih pumpi koje garantuje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 500 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

1.0, 36m2, 4/19, CG, lift, interfon, internet, klima Nepokretnost se nalazi na uglu ulica Stanoja Glavaša i Kneza Danila, što obezbeđuje kompletno razvijenu infrastrukturu, kao i brzu vezu sa ostalim delovima grada. Sve što treba za život je na par koraka od stana. U prilici smo da....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 450 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119038, VPR/, klima, terasa, nov, novogradnja, stambena zgrada. Izdaje se nikad useljavan, kompletno namešten stan u novogradnji, na 10 minuta od centra grada. Stan je opremljen novim nameštajem i tehinkom, useljiv od 20. aprila. Dvorišno je orijentisan, bez buke. Dostupan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 450 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129025, II/, klima, lift, novogradnja. Izdaje se jednoiposoban, namešten stan u novogradnji na uglu Hadzi Ruvimove i Veselina Masleše ulice. Dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo PETROVARADIN 36 m2 ul.OKRUGLIĆEVA, namešten dvosoban stan, 1 sprat od 5, vm, tv, klima, terasa, cg, NOV USELJIV NOV – PARKING U DVORIŠTU ZGRADE Cena 350 Evra + 350 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-633-7037, PETROVARADIN ul Okruglićeva 36....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 300 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 36 m2 NOVA DETELINARA ul. Pasterova, jednosban nov namešten stan, 5 sprat od 7, lift terasa, ktv, vm,cg, lift,odmah useljiv CENA mesečno 300 Evra + 300 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, NOVA DETELINARA ul. Pasterova 36 m2 - 300....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 700 € na 680 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 680 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 700 €
08.05.2026 - 680 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Nov stan u novoj kvalitetnoj zgradi. . Kompletno kvalitetno namešten do najsitnih detalja, uključujući i posudje. LG TV, LG mašina za pranje i sušenje veša, ugradjeni plakari farbani medijapan sa osvetljenjem unutra. Trosed i krevet ručni rad, dušek od memo-pene. Kuhinja Franke sudopera....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 650 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo dvosoban stan u novogradnji na drugom sparatu. Stan je namešten, površine 35 m2, ima terasu. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja www.agencijavila.rs .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 500 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje e se stan u ulici Dragoslava Srejovića, Zgrada green residence Pored Hale pionir. SEDMI sprat Novogradnja Useljiv Namešten 35 m2 1 soban 2 lifta Klima inverter Sudomašina Pećnica Tv Kablovska Internet Centralno grijanje Terasa Veš mašina sa sušilicom Kompletno opremljen. Ima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAC, 450 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Kać, na glavnom Zrenjaninskom putu, u blizini Continental firme. Izdajemo lux, nov, moderno, kompletno opremljen i namešten jednoiposoban stan od 35m2, TROŠKOVI URAČUNATI U CENU! Drugi sprat, grejanje podno na struju. Stan sa dobrom organizacijom, sa dosta prostora za odlaganje stvari.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 400 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127061, III/, klima, lift, terasa. Od 1.1.2026 se izdaje 1.5 soban namesten stan na 3. spratu (od 3) u novijoj zgradi sa liftom kod Sajma, u blizini medicinskog fakulteta. U stanu je sav nov namestaj i tehnika (tv,frizider sa zamrzivacem,masina za sudove,masina za susenja....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 350 € na 400 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 350 €
29.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

NOV, NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN, CENTAR---Agencijska šifra: 9112230.Izdaje se nov, neuseljavan,namešten jednoiposoban stan (35 m2) na 3. spratu novoizgrađene zgrade sa liftom u Centru. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 400 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban namešten stan 35 m2 u neposrednoj blizini Hrama sv. Save. Sastoji se od veće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Grejanje je termoakomulaciono putem kraljeve peći. Struja se plaća dodatno po potrošnji. Depozit je obavezan u visini mesečne zakupnine. GREJANJE - CG,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 380 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Izdajemo Jednoiposoban moderno namesten stan u novogradnji, Grbavuca,Alekse Santica,blizina Limanske pijace,Merkatora,Promenade . . . IV sprat,lift.Mesečna zakupnina 380 eura,depozit 380 eura,agencijska provizija jednokratno 190 eura. .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 400 € na 370 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 370 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.12.2025 - 400 €
01.04.2026 - 370 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTEN I OPREMLJEN JEDNOIPOSOBAN STAN, SAJAM---Agencijska šifra: 9111910.Izdaje se jednoiposoban namešten stan (35 m2)  na 3. spratu (od 3) u novijoj zgradi sa liftom kod Sajma, u blizini medicinskog fakulteta. U stanu je sav nov nameštaj i tehnika (tv, frižider....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 35 m2 BULEVAR EVROPE ul.Dalmatinska, jednoiposoban nov namešten stan, 4 sprat, cg,klima, terasa, CENA mesečno 350 Evra + 350 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, Bulevar Evrope - Dalmatinska - 35 m2 - 350 Evra IZ 39133 Agencija VENIS....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 350 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1877 – lux novogradnja - centar, ul. Pap Pavla 1.5 soban, namešten 35m2 3.sprat Energetski efikasna zgrada Useljiv odmah Mesečna cena zakupa: 400e + depozit Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije - 50 % od dogovorenog iznosa 1.mesečne zakupnine.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 350 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.indomio.rs

Konjarnik,Ljermontova ulica, 1.0,34kvm, namešten i kompletno renoviran stan u prizemlju,, odvojena kuhinja sa trpezarijom+1 velika soba, NOV nameštaj,pvc, klima, cg (info stan 13000din), useljiv 01.05,parking nije zoniran, 350e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nov stan, namešten, grejanje na struju - klime, ima parking mesto u podzemnoj garaaži sa autoliftom. Za više informacije pozvati:065/222 3922,065/883 3446. Libo agencija upisana u registar posrednika br2034. Zakupac plaća angažovanje agencije polovinu jedne kirije .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 420 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

U luksuznom stambenom kompleksu GREEN RESIDENCE koji će u okviru kompleksa ima na raspolaganju: hipermarket DIS, DM, Pepko, izdaje se jednosoban stan, nov, namešten. Stan se nalazi kod Hale Pionir, gde prolazi veliki broj autobusa, do centra grada ima 4 autobuske stanice. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 400 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se u Mirijevu, Klanicka ulica, lux sredjen, kompletno namesten jednoiposoban stan, na ulazu u Mirijevo. U neposrednoj blzini se nalaze svi moguci infrastrukturni objekti neophodni za kvalitetat zivot. Skole, vrtic, trgovine sirokog spektra delatnosti, posta, banke, apoteke,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 500 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi odličan stan na jednoj od najpoželjnijih lokacija – Neimar, Vračar. U ponudi je jednosoban stan površine 32m², smešten na 2. spratu od 4 u novijoj zgradi sa liftom. Stan poseduje etažno grejanje i terasu, a kompletno je nov i moderno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, moderno opremljen jednoiposoban stan od 32 m² u samom centru Novog Sada, u mirnoj ulici skrivenoj od gradske gužve, a ipak na samo nekoliko koraka od svih važnih sadržaja — prodavnica, restorana, kafića, gradskog prevoza i šetališta. Stan je neuseljavan, pažljivo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 400 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten nov neuseljevan jednoiposoban stan 32m2 na visokom prizemlju sa novim stvarima. Dvorišno orijentisan sa terasom. Velika prednost je gas grejanje - kalorimetri. Useljivo odmah. Informatika oko 3000. Postoji mogućnost zakupa parking mesta u kolektivnoj garaži....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 420 € na 400 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 400 €, 32,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 420 €
22.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno i kompletno namešten jednosoban stan površine 32 m2 u prestižnom kompleksu Dunavske terase. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom i vrhunskim održavanjem. Ključne karakteristike: Izuzetna osvetljenost: Zahvaljujući dvostranoj orijentaciji, stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

NOV NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN NA TELEPU---Agencijska šifra: 9112524.Izdaje se nov, namešten jednosoban stan od 32m2 na drugom spratu zgrade sa liftom na Telepu. Useljiv od 01.05.2026.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Iznajmljujemo nov, namešten stan na Telepu. Sve je novo, niko nije živeo u njemu. U blizini sve što je potrebno za normalno funkcionisanje. Obavezan depozit + agencijska provizija. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Izdajemo Jednosoban namešten stan na Telepu-Bul.Patrijarha Pavla, novogradnja, kuhinja odvojena,nema terasa,odmah useljiv.Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SOMBOR, 200 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.indomio.rs

SOMBOR-Apatinski put IZDAJE SE NOV, NAMEŠTEN, STAN 32 m2 u prizemlju zgrade.Ima parking Cena: 200 e/mesec + depozit kontakt: 060 0420 918 FLAT nekretnine Sombor upisane u Registar posrednika pod br 628 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 500 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u novoj zgradi na Vračaru,u Šumatovačkoj ulici.Stan je nov,moderno opremljen,kompletno namešten sa svim potrebnim sadržajima za život.Sastoji se od ulaznog hodnika,sobe,kuhinje,trpezarije(otvoreni concept),kupatila i terase.U blizini je svih neophodnih sadržaja za ugodan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 400 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam potpuno nov i kompletno namešten jednoiposoban stan za iznajmljivanje na mirnoj i atraktivnoj lokaciji na Bulevaru Evrope. Stan se sastoji od dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Ukupna površina stana iznosi 31 m2 a stan se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 450 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan stan u novogradnji, površine 30m², na dobroj lokaciji u Beogradu. Stan je odlično povezan sa svim delovima grada, što ga čini idealnim za svakodnevni život. Stan je funkcionalne strukture i sastoji se od dnevne sobe, odvojene spavaće sobe i terase. Prostor je maksimalno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 450 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno namešten, opremljen, moderan stan u novogradnji, površine 30m², na dobroj lokaciji na Zvezdari. Stan se sastoji od dnevne sobe, odvojene spavaće sobe i terase. Prostor je maksimalno iskorišćen, pružajući komfor i praktičnost. Idealan je za jednu osobu ili par. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 400 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u novogradnji, kompletno namešten (u stanu ima bračni krevet koji se otvara ) odmah useljiv. Spoljne parking mesto uz doplatu. Niski troškovi. Grefjanje i hlađenje na toplotne pumpe. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 350 €, 29,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 400 €
13.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo, moderno kompletno opremljen stan u novogradnji. Stan se izdaje kompletno namešten: Ugradna kuhinja sa električnim aparatima, dnevna soba sa dvosedom koji se rasklapa, kupatilo novo sa veš mašinom, u dva manja hodnika plakar i cipelarnik. Terasa je velika,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 470 € na 450 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 450 €, 28,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 470 €
26.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE Vam predstavlja odličan stan na jednoj od najtraženijih lokacija – SC VRAČAR, opština Vračar! U ponudi je nov, kompletno namešten jednosoban stan (garsonjera), funkcionalnog rasporeda, idealan za udoban gradski život. Struktura stana: • Dnevni/spavaći deo • Kuhinja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 341)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>