• GoHome Professional
indomio do 210 m2 duplex luksuzan do 210000 eura N - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 210 m2 duplex luksuzan do 210000 eura N - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 210 m2 duplex luksuzan do 210000 eura Najnovije porasla cena

  • Za upit "indomio do 210 m2 duplex luksuzan do 210000 eura najnovije porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+13%

Promena cene sa 103.799 € na 117.106 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, 117.106 €, 54,00 m2 cca 2170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 103.799 €
10.05.2026 - 117.106 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Novi luksuzni stambeni kompleks u izgradnji smešten u mirnoj ulici u samom centru grada. U ponudi su jednosobni i dvosobni stanovi vrhunskog kvaliteta, idealni za život ili investiciju. Kompleks se izdvaja po odličnoj lokaciji, visokom kvalitetu gradnje i izuzetnom kvalitetu unutrašnjih....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 206.100 € na 228.426 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 228.426 €, 69,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 206.100 €
10.05.2026 - 228.426 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan dvoiposoban stan u modernoj novogradnji - Predstavljamo vam luksuzan četvorosoban stan u kvalitetnoj novogradnji, idealan za porodičan život ili kao investicija. Nalazi se u mirnom, a izuzetno praktičnom delu grada, u blizini svih sadržaja neophodnih za udoban svakodnevni....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 85.878 € na 96.888 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, 96.888 €, 45,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 85.878 €
10.05.2026 - 96.888 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 28.000 € na 34.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Garaža, BEOGRAD, Terazije, 34.000 €, 14,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 28.000 €
10.05.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Stambeno-poslovni kompleks The One pruža novu generaciju poslovnih i životnih iskustava koja podržavaju luksuzan, aktivan i udoban životni stil i brinu o udobnosti svojih stanovnika. U okviru kompleksa, izdvaja se veći broj lamela što omogućava mali broj stanova po jednoj lameli.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • indomio do 210 m2 luksuzan do 210000 eura najnovije porasla cena (4)
  • indomio do 210 m2 duplex luksuzan do 210000 eura porasla cena (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>