• GoHome Professional
indomio do 210 m2 3.sprat namešten do 1000 eura - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • indomio do 210 m2 3.sprat namešten do 1000 eura - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 210 m2 3.sprat namešten do 1000 eura

  • Za upit "indomio do 210 m2 3.sprat namešten do 1000 eura" pronađeno 247 nekretnina - prosečna cena 10 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 950 eura (malo jeftiniji)
    • 1000 eura (malo skuplji)
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 380 €
06.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN DVOSOBAN PET FRIENDLY STAN NA GRBAVICI---Agencijska šifra: 9108023. Izdaje se potpuno namešten dvosoban stan na trećem spratu novije zgrade na Grbavici. U stanu su dozvoljeni manji kućni ljubimci. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 350 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten jednoiposoban stan u ulici Vojvode Šupljkica. Treći sprat, ima lift, terasu. Useljiv odmah. Potreban depozit. Agencijska provizija 50% na cenu zakupa, prvi mesec. Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 600 Dragana Crnjanski, broj licence....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 36,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 400 €
08.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je namešten stan u ulici Cara Dušana, u Novom Sadu, u naselju Grbavica. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi sa liftom i idealan je za udoban gradski život. Po strukturi je dvosoban, površine 36 m², i funkcionalno raspoređen. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 330 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, namešten stan jednoiposobne strukture, na trećem spratu stambene zgrade, sa lifom, u novom delu naselja Pantelej. Nalazi se na Somborskom bulevaru. Stan se sastoji od ulaznog dela, kupatila, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, terase i spavaće sobe. Izdaje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 325 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130718, III/, klima, terasa. Izdaje se odmah useljiv, namešten stan na odličnoj lokaciji na 10 minuta od centra grada. Treći sprat u zgradi bez lifta. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 •....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 320 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar. JEDNOSOBAN NAMEŠTEN STAN U STROGOM CENTRU GRADA! Stan se nalazi u starijoj zgradi na trećem spratu. Kompletno je namešten, površine 37m2 i sastoji se iz izdvojene kuhinje, sobe, terase i kupatila. Grejanje je centralno, a ukupni računi na mesečnom nivou su okvirno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 320 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN U CENTRU---Agencijska šifra: 9112617.Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan na 3. spratu zgrade sa liftom u Centru.Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 320 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten jednoiposoban stan na trećem spratu u kući. Površina stana je 44m2. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, toaleta, terase i parkinga koji se nalazi u okruženju kuće. Grejanje je na struju /inverter klima, TA peć//....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 320 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

JEDNOIPOSOBAN STAN +PARKING , NOVA DETELINARA ---Agencijska šifra: 9112216.Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan na trećem spratu stambene zgrade sa liftom na Novoj Detelinari.Stan ima svoje pripadajuće parking mesto koje je uračunato u cenu zakupa. Odmah useljiv.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 320 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo uređena i funkcionalna garsonjera u Novom Sadu, na Grbavici. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade sa liftom i prostire se na 27 m², sa praktično odvojenim delom za kuhinju i dnevni boravak, što pruža dodatni komfor u odnosu na klasične garsonjere. Stan je potpuno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 320 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten jednoiposoban stan na trećem spratu u kući. Površina stana je 40m2. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, toaleta, terase i parkinga koji se nalazi u okruženju kuće. Grejanje je na struju, inverter klima i etažno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2024.,

www.indomio.rs

Izdajemo namešten jednosoban stan na Grbavici. Useljiv je od 05.01.2025. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Za više informacija pozovite 0668442277. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 300 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan 38m2. Stan je na 3 spratu novije zgrade sa liftom, Heroja Pinkija. Useljivo odmah. Velika prednost stana je grejanje na gas(mali troškovi samo u grejnoj sezoni). Informatika oko 3500, gas račun februar 3500. Klima, terasa. Za ozbiljne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno opremljen i namešten jednosoban stan na Futoškom putu, pogodan za udoban i miran život. Stan se nalazi u mirnoj i ušuškanoj zgradi, povučenoj od prometne ulice, što obezbeđuje tišinu i prijatnu atmosferu za boravak. Okružen je zelenilom, a stanarima je na raspolaganju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten stan na odličnoj lokaciji u ulici Rasadnik , u neposrednoj blizini Palilulske pijace, povrsine 40m 2 . Idealan za studente ili parove! Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavace sobe, kupatila i terase. Na podovima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 300 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Lep,moderno namešten stan izdaje se u samom centru grada.Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom.Poseduje dnevni boravak sa trpezarijom,kuhinjsku nišu,spavaću sobu i kupatilo. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 111695, III/, klima, terasa. Izdaje se namešten jednosoban konforan stan na 3 spratu, gradsko grejenje, velika soba sa klimom, kuhinja sa trpezarijom, ostavom i terasom, kupatilo sa veš mašinom i predsoblje, u extra zoni, u blizini fakulteta, promenade, centra, keja,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 300 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Radijalac, iznajmljuje se namešten stan površine 44kvm koji se nalazi na trećem spratu u zgradi od pet spratova. U svom sastavu stan poseduje: kuhinju sa trpezarijom, dnevnu sobu, spavaću sobu, hodnik, kupatilo. Vrata su sigurnosna, prozori su pvc, grejanje je na gas. Stan....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 400 € na 300 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 74,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 400 €
10.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan dvoiposoban stan 74m2 na trećem spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od prostranog hodnika, dve spavaće sobe, kupatila, odvojene kuhinje, trpezarije i velikog svetlog dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa prelepim pogledom na grad. Takodje postoji izlaz....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 300 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan površine 37m2 na trećem spratu u blizini Žitnog trga. Stan se sastoji se od predsoblja, kupatila, devnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, sobom i lođe. Stan je opremljen nameštajem i pokućstvom. Grejanje je podno po sistemu toplotnih pumpi koje garantuje....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 250 € na 300 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Satelit, 300 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 250 €
24.04.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

MODERNO OPREMLJEN JEDNOSOBAN STAN KOD HOTELA ŠERATON---Agencijska šifra: 9112521. Izdaje se moderno namešten jednosoban stan od 30m2 na trećem spratu zgrade bez lifta kod hotela Šeraton. Useljiv je odmah.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128056, III/IV, lift, terasa. Izdaje se potpuno namešten jednosoban stan od 32m² u Augusta Cesareca ulici na trećem spratu sa liftom. Izdaje se na duži period i ozbiljnim osobama. Stan je useljiv od 1.02.2026. Centralno grejanje. U blizini su Sinagoga, Futoška pijaca,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129594, III/V, klima, lift, terasa. Izdaje se potpuno namešten jednosoban stan u Alekse Šantića ulici na trećem spratu sa liftom. Prednost zaposlena osoba. Bez kućnih ljubimaca. Depozit obavezan. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50%....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 360 € na 300 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 300 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 360 €
27.02.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo jednosoban namešten stan za izdvanje u Novom Sadu. Železnička i autobuska stanica su u blizini, ali je zgrada uvučena i ne dopire buka sa bulevara koji se nalaze u blizini. U okolini se nalaze marketi, autobuska stajališta i svi važni gradski sadržaji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1894 – 1.5-soban 36m2, Cara Dušana 3.sprat Stan u Cara Dušana 69, zgrada je stara oko 12 godina, od 36m2, jednoiposoban, sa odvojenom spavaćom sobom, namešten, na 3. spratu od 5, dvorišno orijentisan, kvalitetan šporet, frižider, veš mašina, dosta plakara i prostora za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad, u ponudi je potpuno opremljen jednosoban stan površine 30 m2, idealan za jednu osobu ili par koji traže funkcionalan i udoban prostor na dobroj lokaciji. Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi sa liftom (od ukupno 5 spratova). Prostor je lepo organizovan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se odlčan, lepo namešten, čist i uredan jednoiposoban stan 30m2 na Grbavici, Puškinova ulica, 3. sprat, lift u zgradi, klima, tv. Terasa nema. Izdaje se isključivo za jednu zaposlenu osobu, bez kućnih ljubimaca. Cena 300eu, depozit 300eu. Agencijska provizija 50% od cene stana.....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 270 € na 290 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 290 €, 34,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 270 €
11.03.2026 - 290 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten jednosoban stan 34m2 na Novom Naselju, Tozin sokak, 3. sprat, lift u zgradi. Stan je renoviran, kuhinja odvojena od sobe ima klima, tv, terasa, Cena 290eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 270 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan preko puta Delte, u dobrom stanju, na trećem spratu, u stambenoj zgradi sa liftom. Sastoji se iz hodnika u kom se nalazi komforan plakar, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i dve lodje. U stanu je centralno grejanje,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 270 € na 250 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 250 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 270 €
04.03.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan u Novom Sadu, ulica Cara Dušana, površine 35m2. Izdaje se potpuno namešten i opremljen belom tehnikom i klimom. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Mali mesečni troškovi, grejanje na gas, plaćanje u grejnoj sezoni po utrošku. Odmah useljivo. Potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 250 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126582, III/IV, stara gradnja. EXTRA LOKACIJA!!! Izdaje se potpuno namešten jednosoban stan u neposrednoj blizini Spensa i fakulteta na trećem spratu bez lifta. Odmah useljiv. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 250 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 30 m2 ŽELEZNIČLKA STANICA ul. Omladinskog Pokreta , jednosoban namešten stan, 3 sprat od 5, cg vm, tv, CENA mesečno 250 Evra + 250 Evra depozit 064-829-5008 064-829-5005 021-6337-037 ŽELEZNIČKA STANICA ul. Omladinskog Pokreta 30 m2 – 250 Evra useljiv....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 300 € na 250 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 250 €, 27,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 300 €
15.04.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN JEDNOSOBAN STAN U RADNIČKOJ ULICI---Agencijska šifra: 9112262.Izdaje se komforan, kompletno namešten jednosoban stan na 3. spratu zgrade u Radničkoj ulici. Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne kirije.Agencijska provizija iznosi 50% od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 250 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan u naselju Bagljaš, 52m2 ( adaptacijom realno ima više m2), nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće i dečje manje sobe, kupatila, hodnika i terase.Stan se izdaje potpuno namešten i useljiv od 1.aprila.Centralno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 250 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera 25m Cara Dušana Lokacija: Grbavica (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Cara Dušana Sobnost: Garsonjera Opremljenost: Namešten Kvadratura: 25m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 3. sprat Tekst oglasa 0643187924 Oglašavamo izdavanje garsonjere 25m u Novom Sadu ulica....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PADINSKA SKELA, 250 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026. - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u Mokranjčevoj ulici(Palilula)Izdaje se namešten jednoiposoban stan u Mokranjčevoj ulici na trećem spratu zgrade bez lifta i CG. Sastoji se od ulaznog hodnika,kupatila, spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom, terase i uvučene kuhinje. Vredi pogledati!!!....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 180 € na 160 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 160 €, 29,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 180 €
20.02.2026 - 160 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Prelepa , prostrana i lepo očuvana garsonjera, sa terasom. Sastoji se iz dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, predsoblja i kupatila. Stan se nalazi u novijoj zgradi, izdaje ae namešten , stolarija je potpuno nova,kuhinja sa svim elementima, kupatilo takođe opremljeno ima veš mašinu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-247 (od ukupno 247)

<< <1 2 3 4 5 6> >>