• GoHome Professional
indomio do 200 m2 pogodan najnovije namešten do 63 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 200 m2 pogodan najnovije namešten do 63 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 200 m2 pogodan najnovije namešten do 639 eura pala cena

  • Za upit "indomio do 200 m2 pogodan najnovije namešten do 639 eura pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 607 eura (malo jeftiniji)
    • 670 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 630 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 630 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno adaptiran i namešten stan u mirnom delu Banovog brda, pogodan za stanovanje ili privatnu poslovnu praksu (advokatska kancelarija, psihoterapija, IT i sl.) — stan se nalazi na visokom prizemlju. Raspored: predsoblje, garderober, kupatilo, dnevna soba, odvojena spavaća....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 650 €, 49,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 700 €
08.04.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan, svetao dvosoban stan 49 kv, na 3 spratu u stambeno-poslovnom objektu Green Residence. Funkcionalno uređen i potpuno namešten. Dnevni boravak je prostran i osunčan, s velikim staklenim vratima koja vode na balkon i pružaju obilje prirodnog svetla. Opremljen je u....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 550 €, 59,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 600 €
29.04.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131206, II/, klima, parking, stambena zgrada. Izdaje se namešten trosoban stan u mirnoj ulici u Učiteljskom naselju.Stan se nalazi na drugom spratu zgrade, ima parking ispred zgrade.Grejanje je na struju ima klimu.Stan je lepo namešten sa novim stvarima.Lokacija je....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 700 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u novogradnji sa garažom - Lipov lad - 48 m2 - 600 euraLokacija: Lipov lad, preko puta ATŠ-a Kvadratura: 48 m2 Struktura: Dnevna soba + odvojena spavaća soba Cena zakupa: 600 eura mesečno Sprat: 5 / 6 Grejanje: Centralno grejanje po utrošku Stanje: Novogradnja Nameštenost:....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 700 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, luksuzno opremljen stan na Banovom brdu, u neposrednoj blizini policijske stanice i opštine. Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji, okružen svim neophodnim sadržajima i odlično je povezan sa svim delovima grada. Kompletno je namešten, funkcionalan i odmah useljiv. Izdaje....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 550 € na 490 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 490 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 550 €
15.04.2026 - 490 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan na odličnoj lokaciji, između Liona i Đeram pijace. U ponudi je kompletno namešten dvosoban stan, smešten na drugom spratu novije i uredne zgrade. Stan je upravo renoviran i spreman za useljenje, pružajući visok nivo udobnosti....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 550 € na 480 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 480 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 550 €
15.04.2026 - 480 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125225, V/, lift, terasa. Izdaje se potpuno renoviran, moderno i novo namešten dvosoban stan od 42 m² u centru Novog Sada. Nalazi se na petom spratu uredne novije zgrade, sa liftom i obezbeđenim parking mestom u dvorištu.Stan je pažljivo opremljen i spreman za svakodnevni....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 475 € na 450 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 525 €
17.04.2026 - 500 €
01.05.2026 - 475 €
10.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno funkcionalan i svetao dvoiposoban stan površine 47m² na atraktivnoj lokaciji na Sajmištu, u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetne i održavane novogradnje sa liftom i dvorišno je orijentisan, što obezbeđuje mir i tišinu....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 500 €
10.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad, u ponudi je izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan površine 47 m2, koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na 1. spratu u kvalitetnoj i održavanoj zgradi novije gradnje sa liftom.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 450 € na 430 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 430 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 450 €
08.05.2026 - 430 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan za izdavanje, Banovo brdo, divan kraj, pun zelenila, mirno okruženje. Stan je renoviran. Ima odvojenu spavaću sobu, kompletno namešten i odmah useljiv. Režije infostan 7.800, struja po potrošnji, internet i KATV na ime zakupca. Odmah useljiv. Ljubimci....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • indomio do 200 m2 pogodan namešten do 639 eura pala cena (22)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>