• GoHome Professional
indomio do 200 m2 pogodan interfon do 879 eura što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 200 m2 pogodan interfon do 879 eura što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 200 m2 pogodan interfon do 879 eura što skuplji Najnovije pala cena

  • Za upit "indomio do 200 m2 pogodan interfon do 879 eura što skuplji najnovije pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 835 eura (malo jeftiniji)
    • 922 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 650 €
10.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran, funkcionalan stan, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, sa terase se pruža prelep otvoren pogled. Oko zgrade postoji puno slobodnog parking prostora. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 900 €, 61,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 1.200 €
17.04.2026 - 1.000 €
10.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Vukov Spomenik 2.5, 61m2 (terasa), 2/5, CG (kalorimetri), garaža, lift, telefon, interfon Stan poseduje: hodnik, gostinski toalet sa prostorom za mašinu i mašinu za sušenje, kupatilo sa tuš kabinom i bideom, prostranu dnevnu sobu sa kuhinjsko-trpezarijskim prostorom, dve....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 750 €, 63,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 800 €
10.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno opremljen i namešten stan, renoviran, dnevna soba, dve spavaće sobe, funkcionalna terasa od 10m2, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 4/4, TERASA,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 650 €, 53,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 700 €
10.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Karaburma, Mirijevski bulevar, 53m2 . 53m2, 3.0, 2/4, klima, terasa, lođa, interfon, telefon, parking, renoviran. Izdaje se svetao, kompletno renoviran stan, na drugom....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 480 € na 440 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 440 €, 33,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 480 €
10.05.2026 - 440 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je povr��ine 33 m2, ima sobu i kuhinju, kupatilo, moderno je opremljen. Nalazi se na IV spratu, a zgrada poseduje lift. Ima centralno grejanje, kablovsku i internet, pa mese��ni ra��uni iznose oko 7000-8000 dinara. Useljiv od 20,4,2026. Za vi��e informacija i zakazivanje razgledanja,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • indomio do 200 m2 interfon do 879 eura što skuplji najnovije pala cena (9)
  • indomio do 200 m2 pogodan do 879 eura što skuplji najnovije pala cena (10)
  • indomio do 200 m2 pogodan interfon što skuplji najnovije pala cena (2)
  • indomio do 200 m2 pogodan interfon do 879 eura što skuplji pala cena (5)
  • indomio do 200 m2 pogodan interfon do 879 eura što skuplji najnovije (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni