• GoHome Professional
indomio do 200 m2 pogodan do 621 eura renovirano z - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • indomio do 200 m2 pogodan do 621 eura renovirano z - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - indomio do 200 m2 pogodan do 621 eura renovirano zadnjih 14 dana pala cena što skuplji

  • Za upit "indomio do 200 m2 pogodan do 621 eura renovirano zadnjih 14 dana pala cena što skuplji" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 9 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 589 eura (malo jeftiniji)
    • 652 eura (malo skuplji)
    • do 8 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 600 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 700 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban, renoviran salonac na odličnoj lokaciji. Stan poseduje: hodnik, veliki dnevni boravak, odvojenu kuhinju i trpezariju, veliku spavaću sobu , kupatilo, dve terase i ostavu. Dvostrano je orijentisan, svetao. Grejanje je centralno, ima klimu, 2 smart tv-a. Pvc stolariju....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2025 - 700 €
27.04.2026 - 650 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.indomio.rs

Crveni krst,Bregalnička ulica, 3.5,75kvm,polunamešten, kompletna kuhinja sa kompletnom belom tehnikom, renoviran salonac,pvc,lakiran i hoblovan parket, dvostran, odvojena kuhinja sa trpezarijom+dnevna+3 sobe, terasa, cg (info stan 13000din), održavanje 1500din, okrečen i useljiv,....

 
 
 
 
-29%

Promena cene sa 700 € na 500 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 120,00 m2 cca 4 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 700 €
10.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se u zakup kancelarijski poslovni prostor u Jevrejskoj ulici u samom centru grada. Prostor je renoviran i pogodan je za IT firme, predstavništva firmi, call centre, itd Nalazi se na prvom spratu, veoma je svetao i prostran. Sastoji se od open space prostora cca 90m2, zasebne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'indomio do 200 m2 pogodan do 621 eura renovirano zadnjih 14 dana pala cena što skuplji'
430 €
360 €
100 €
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 450 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 500 €
06.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu bloka 45, nadomak zelene pijace, doma zdravlja i šetališta na reci Savi, sa lakom dostupnošću obilja sadržaja komercijalno-uslužnog karaktera, kao i značajnog broja linija javnog prevoza. U okruženju zgrade nalazi se veći broj parking mesta, bez vremenskog ograničenja.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Rakovica, 400 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 450 €
03.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje, smešten na prizemlju porodične kuće sa više stanova. Lokacija kućebogata je uslužno-komercijalnim sadržajima, a zahvaljujući udaljenosti od glavne ulice u Rakovici, zaklonjena je od buke. U blizini tržnog centra, banaka, prodavnica, kafića, škola, vrtića i pijace,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>